پانیک پت

موبایل

آدرس

تهران - پونک - ۳۵متری گلستان - بین عدل وسردارجنگل - جنب نوشت افزارپاشایی - پلاک۶۱

پانیک پت

واردات تخصصی پامرانین و انواع نژاد های خاص آن در ایران از کشور های رومانی، روسیه و ترکیه انجام میشود و سپس این عروسک های کوچیک و زنده به دست خریداران آنها میرسد. این سگ ها میتوانند بهترین هدیه برای عزیزان شما باشند. تصور کنید همسر یا دخترتان با دیدن این سگ زیبا و باهوش و فوق العاده چقدر خوشحال خواهد شد و از شما بابت این حسن سلیقه قدردانی خواهد کرد.

انواع نژاد های پامرانین :

پامرانین ها نژادی از سگ های سورتمه ای بزرگ هستند و شباهت جالب و زیادی به روباه دارند و به همین دلیل به این سگ ها ، صورت روباهی هم میگویند و همین شباهت این نژاد را بین سگ ها تبدیل به نژادی خاص کرده است.

البته این سگ ها نژاد دیگری هم دارند که به نژاد خرسی شهرت دارد و تفاوت این دو نژاد بیشتر در درازی پوزه و اندازه ی چشم هاست. نژاد روباهی پوزه ی کشیده تر و نژاد خرسی چشمانی درشت تر دارند.

این سگ ها نژاد آلمانی دارند و شاید فکر کنید واردات تخصصی پامرانین و انواع نژاد های خاص آن از آلمان صورت میگیرد ولی امروزه چندین کشور دیگر هم به تولید مثل  و پرورش این سگ ها مشغول هستند و بیشتر واردات تخصصی پامرانین و انواع نژاد های خاص آنها از کشور های دیگری غیر از آلمان صورت میگیرد.

تاریخچه سگ های پامرانین :

این نژاد در اصل از نژاد اشپیتز است . در دهه 1800 آلمان به طور خاص برنامه ی تولید مثل این سگ را داشت و آن برنامه را عملی کرد. البته در ابتدا این سگ ها بسیار بزرگ بودند ولی کم کم تا این اندازه کوچک شدند. پامرانین نژاد محبوب ملکه ویکتوریا نیز بود.

این سگ ها از لحاظ ظاهری متنوع اند. واردات تخصصی پامرانین و انواع نژاد های خاص آن ها در رنگ های قهوه ای روشن، خاکستری یا سفید انجام میشود. در آخر باید گفت این سگ ها از همان ابتدا سگ های همراهی بودند که حس نگهبانی و وظیفه ی مراقبت در آنها نهادینه شده است.

 

آدرس

تهران - پونک - ۳۵متری گلستان - بین عدل وسردارجنگل - جنب نوشت افزارپاشایی - پلاک۶۱

موبایل