پرده سرای قائم

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی - روبروی طوبی - پرده سرای قائم

پرده سرا محدوده جنت آباد

پرده سرای قائم محدود جنت آباد را می توان یکی از محبوب ترین و نیز ارزان ترین مراکز فروش انواع پرده در تهران و البته در کشور دانست. این مرکز دارای انواع مختلف پرده و گزینه های گسترده ای است که می توانید برای فضای مسکونی، اداری و نیز تجاری خود انتخاب کنیدهمانطوری که میدانید پرده ها از المان های بسیار کاربردی در فضای داخلی هستند که جذابیت و نیز زیبایی فضای اتاق خواب، پذیرای، نشیمن و ... را دو چندان می کنند. به همین دلیل برای طراحی فضای داخلی همواره این المان مد نظر طراحان بوده و سعی می کنند با مبلمان خانه آن را ست کنند تا بیشترین تاثیرگذاری را بر روی حس افراد خانه و نیز مهمانان داشته باشد. علاوه بر زیبایی مهمترین کاربرد آن پرده ها جلوگیری از ورود نور آفتاب است.

بسیاری از خانه ها هنوز از پرده استفاده می کنند. اگر به خرید پرده فکر می کنید، و به دنبال مکانی مناسب و ارزان قیمت هستید، می توانید به

پرده سرای قائم محدود جنت آباد مرجعه کنید تا انواع مختلفی از پرده ها را در این مرکز مشاهده کنید.

پرده سرای قائم محدود جنت آباد می داند که انتخاب پرده همیشه یک تجربه بدون استرس نیست. به همین دلیل این مرکز، همه آنچه را که باید در مورد انتخاب سبک پرده مناسب، طول پرده و پارچه پرده بدانید، در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید پرده های خود را با اطمینان از این مرکز انتخاب، تنظیم و آویزان کنید.

مهمترین مدل هایی که می توانید از پرده سرای قائم محدود جنت آباد خریداری کنید عبارت است از:

 • پرده زبرا و کرکره

 • پرده رومن

 • پرده پیلی دار

 • پرده والان دار

 • پرده ترکیبی

 • پرده سلطنتی

 • پرده تور

 • پرده حاشیه دار

 • پرده شید رول

 • پرده شید بیرونی

 • پرده کرکره ای

 • پرده پانچ

وقتی صحبت از پرده های مختلف می شود، فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. انتخاب سبک های مناسب پرده برای اتاق یا خانه شما می تواند یک فرایند چالش برانگیز باشد، زیرا عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود. کدام نوع پرده بهتر است؟ چه تفاوتی بین پرده های چین دار و غیره چین دار وجود دارد؟ چه سبک پرده ای برای کوراسیون خانه شما بهتر است؟

برای پاسخ دادن به تمامی سوالات شما پرده سرای قائم محدود جنت آباد آماده است تا ضمن فروش مدل های مختلف پرده متناسب با نیاز شما و نیز نصب آنها.  به مشتریانی که نیاز به مشاوره دارند نیز مشاوره رایگان ارائه دهد.

نصب انواع پرده محدوده جنت آباد با ارزان ترین قیمت؟


پرده سرای قائم محدود جنت آباد در کنار طراحی و تولید انواع مختلف پرده مانند، پرده زبرا و کرکره، فعالیت خوبی نیز در زمینه نصب پرده دارد و شما می توانید برای نصب پرده خود با این مرکز تماس بگیرید تا نیروهای ماهر پرده سرای قائم در کمترین زمان و با کیفیت بسیار عالی پرده خانه شما را نصب کنند.

هنگامی که طرح دکوراسیون خانه شما به اتمام رسید، پرده ای که برای فضای داخلی انتخاب می کنید بسیار مهم است. نوع پرده انتخابی شما نحوه کنترل نور ورودی به فضا و همچنین نمای کلی اتاق را تعیین می کند. این یک عنصر دکوراسیون حیاتی است که ممکن است هزینه بر باشد، بنابراین درک انواع اساسی پرده ها و سایر ملاحظات با توجه به سبک و نحوه نصب آنها مهم است.

اما زمان آن رسیده است که دیگر نگران نصب پرده و نیز انتخاب مدل آن متناسب با دکوراسیون خانه خود نباشید، با مراجعه به پرده سرای قائم محدود جنت آباد شما به انبوهی از مدل های پرده دسترسی خواهید داشت که هر کدام از آنها از کیفیت و تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند، و کارشناسان پرده سرای قائم با تجربه کافی در این زمینه شما را در رسیدن به طرح و مدل مورد نظر یاری خواهند کرد.

فروش انواع پرده زبرا و کرکره، پرده سرای قائم محدود جنت آباد ؟

پرده زبرا و کرکره ای تولید شده در پرده سرای قائم محدود جنت آباد از کیفیت فوق العاده بالا و نیز، از تنوع رنگی بسیار زیادی برخوردار است. و به قیمت تولیدی به مشتریان عرضه می شود. پرده کرکره ای که از گذشته های دور در کشور ما مورد استفاده قرار می گرفت و به دلیل زیبایی و کاربردی که دارد تا کنون بیشترین فروش پرده را به خود اختصاص داده است، شما می توانید انواع مختلفی از این پرده را از پرده سرای قائم با قیمت ارزان خریداری کنید. پرده زبرا نوعی دیگر از پرده های بالارونده است که معمولا از دو لایه موازی تور و پارچه تولید می شود. این نوع پرده از زیبایی بسیار خوبی برخوردار است و شما می توانید برای فضاهای مسکونی و اداری از آن استفاده کنید.


آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی - روبروی طوبی - پرده سرای قائم

تلفن

موبایل