پوشاک آمرز

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - بازار - روبروی پل نوروزخان - کوچه هومایون - ساختمان هاشمی - طبقه دوم - واحد 202

پوشاک آمرز

عمده فروشان به منظور موفقیت در پخش پوشاک زنانه و مردانه باید با خوش حسابی، ارائه فاکتورهای دقیق و مشخص کردن مبلغ دقیق سود محاسبه شده برای هر لباس بتوانند نظر فروشگاه های لباس را به خود جلب کنند.

در پخش عمده پوشاک زنانه و مردانه باید در هنگام خرید لباس از تولید کنندگان به تنوع رنگ بندی، تنوع سایز، درصد سود و کیفیت لباس ها توجه شود تا بتوان پخش عمده موفق تری داشت.

یک عمده فروش برای پخش عمده پوشاک زنانه و مردانه باید نخستین نکته ای که به آن اهمیت بدهد بازاریابی باشد، برای این منظور باید ارتباطاتش را قوی کند و در هنگام خرید از تولید کننده دقت کند که چه لباس هایی را انتخاب می کند.

انواع پوشاک مردانه و زنانه به خصوص پوشاک مردانه بیشترین واردات به کشور را دارند، بیشتر مردم فکر می کنند برندهای خارجی بهتر هستند در صورتی که بسیاری از برندهایی که بر روی لباس ها زده می شود تقلبی هستند.

همچنین واردات بی حد و حسابی که به طور قاچاق وارد کشور شده است سبب شده که کالاهای خارجی بازار را در اختیار داشته باشند و با دادن قیمت های پایین تر مردم را در خرید ترغیب کنند.

مسئولان با فراهم کردن مواد اولیه با کیفیت و قیمت مناسب، برداشتن قوانین سخت صادرات پوشاک، پرداخت وام های مناسب با سود های پایین و جلوگیری از قاچاق پوشاک می توانند راه صادارت پوشاک لباس را برای تولیدکنندگان ما نیز باز کنند.

پخش عمده پوشاک زنانه و مردانه

 

آدرس

تهران - بازار - روبروی پل نوروزخان - کوچه هومایون - ساختمان هاشمی - طبقه دوم - واحد 202

تلفن

موبایل