کالا تهویه

آدرس

تهران - شادآباد - بهاران 2 - مجتمع کوثر - بلوک 40 - شماره 320

عرضه و فروش عایق الاستومریک

مجموعه «کالا تهویه» در راستای عرضه و فروش عایق الاستومریک، فروش انواع متعلقات تهویه، فروش پروفیل فلنج، فروش کانال فلکسیبل و فروش کانکتور در شادآباد تهران، آمادگی آن را دارد تا با ارایه محصولاتی با کیفیت و موارد عایق کاری مدرن و تجهیزات تهویه هوا در خدمت مصرف کنندگان محترم باشد. امروزه تجهیزات نوین به وجود آمده در روند عایق کاری و تهویه مطبوع کمک شایانی به کیفیت و تسریع اجرای پروژه های صنعتی و ساختمانی نموده است. در ادامه مطلب می توانید اطلاعات مفیدی در این باب دریافت کنید.    

عایق الاستومریک (الاستومری) چیست؟

عایق الاستومریک، یک عایق حرارتی و رطوبتی می باشد. عایق الاستومریک به سبب مقاومت بالایی که در برابر رطوبت دارد، موجب حفظ انرژی و عملکرد پایدار آن در محیط می شود. عایق کاری کانال های کولر و همچنین عایق کاری لوله های آب سرد و گرم از پرکاربرد ترین موارد مصرف این محصول می باشد. عایق الاستومریک به سبب قابلیت هایی که دارد، مانع نفوذ سرما و گرما به سیستم های سرمایشی و گرمایشی می گردد. همچنین عایق الاستومریک برای عایق کاری اتصالات و مخازن، صنعت خودرو سازی، عایق نمودن صدا در استودیوهای ضبط صدا و عایق کاری بدنه دستگاه های تهویه به کار می رود.

این عایق ها در برابر گرد و خاک هوا، غبار و بادهای شدید و انواع آلودگی های محیطی نیز مقاومت بالایی دارد. استفاده از عایق الاستومریک در لوله های عایق شده با این محصول ماندگاری و طول عمر آن را بالا می برد. امروزه این محصول کاربردهای متنوعی در صنعت ساختمان سازی و دیگر صنایع دارد و از آنجایی که جانشین مناسبی برای عایق پشم شیشه و سایر عایق های سنتی و قدیمی محسوب شود. همچنین عایق الاستومریک در مقایسه با عایق های نوع قدیمی، استحکام و دوام بیشتری دارد. بهینه سازی در مصرف انرژی، نصب آسان و سریع و بازدهی بالای این محصولات موجب شده تا بسیاری از کاربران و کارفرمایان به استفاده از آن در صنعت ساختمان سازی روی بیاورند. عایق الاستومریک با فشردگی بالایی که دارد، باعث جلوگیری از انتقال صدای جریان هوا نیز می گردد. طول عمر بالایی دارند و کاملاً با محیط زیست سازگار هستند.

کانال فلکسیبل و مزایای استفاده از آن

کانال فلکسیبل یک انتخاب مناسب جهت کانال کشی تهویه هوا در ساختمان ها و مجموعه های تجاری، ورزشی، صنعتی و... می باشد. استفاده ی سهل و آسان از این کانال ها به دلیل سبکی و انعطاف پذیری بالا در مسیرهای نصب، بسیاری از مجریان را مجاب به استفاده از آن نموده است. از ویژگی های کانال فلکسیبل     می توان به وزن کم و سبک بودن آن، سرعت بسیار بالا در نصب آن، انعطاف پذیری بسیار بالا، مقاوم بودن در برابر آتش، سطح داخلی صاف و هموار، عمر مفید و طولانی آن و... اشاره کرد.

کانال فلکسیبل حالت خرطومی و ارتجاعی دارد و به راحتی می تواند در مکان هایی که امکان استفاده از لوله های سخت وجود ندارد، مورد استفاده قرار بگیرد. سطح صاف و صیقلی این لوله ها عبور جریان هوا را آسان می کند. به این ترتیب هوا به راحتی در آن گردش می کند. کانال فلکسیبل دارای عمر مفید و طولانی مدت هم هستند. کانال فلکسیبل دارای طرح های مختلف بوده و با توجه به نوع کاربرد و مکان مورد استفاده انتخاب می شود. کانال فلکسیبل در جنس های فویلی آلومینیومی، برزنتی، عایق دار و در انواع نسوز، روکش pvc دار، روکش ضد سایش و... وجود دارد.

پروفیل فلنج گالوانیزه یک محصولی است که کانال های هوا را به هم متصل نگه می دارد و در اتصال، استحکام و کاهش لرزه کانال در نقطه اتصال به کانال دیگر نقش به سزایی دارد. این محصول به سبب کارایی بالایی که دارد، در سال های اخیر مصارف فراوانی یافته است. پروفیل فلنج، جانشین مناسبی برای انواع سنتی آن می باشد. همان گونه که همه ما می دانیم، بحث تهویه هوای ساختمان بسیار حائز اهمیت است. همه ما خوب می دانیم که شرایط زیست محیطی امروزه به گونه ای است که بسیاری از آلاینده ها در محیط زندگی انسان به طور نا مطلوبی پراکنده است. بخش عمده زندگی انسان در داخل ساختمان ها می گذرد. در این راستا شرایط مطلوب زیست محیطی را می توان با تهویه مناسب و مطبوع در مکان کار و زندگی افراد فراهم کرد تا بتوانند در محیطی راحت و بهداشتی به فعالیت و کار روزانه بپردازند. تهویه مطبوع شاخه ای از مهندسی جدید است که با توجه به عملکرد و کاربری سیستم های مختلف انواع متفاوتی دارد. مجموعه «کالا تهویه»، یک مرکز تخصصی برای خرید این تجهیزات می باشد.

عرضه و فروش عایق الاستومریک و فروش انواع متعلقات تهویه در مجموعه کالا تهویه

   «کالا تهویه» تا کنون توانسته است به بهترین شکل و با جلب رضایت مشتریان در زمینه عرضه و فروش عایق الاستومریک، فروش انواع متعلقات تهویه، فروش پروفیل فلنج، فروش کانال فلکسیبل و فروش کانکتور در شادآباد تهران پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان و خریداران محترم در سراسر کشور باشد.


آدرس

تهران - شادآباد - بهاران 2 - مجتمع کوثر - بلوک 40 - شماره 320

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط