کلینیک الزهرا

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - بلوار کوهسار - انتهای زینعلی شمالی - کلینیک خیریه الزهرا

کلینیک خیریه در کن

هدف از نگارش مقاله ای که در پیش رو داریم آشنایی با ارائه خدمات دندان پزشکی زیبایی در کن است. این دندان پزشکی معتبر در جهان به عنوان یک دندان پزشکی خیریه شهرت دارد و تعرفه هایی که برای مراجعه کنندگان در نظر می گیرد بسیار مناسب است.

بهترین و برترین کلینیک خیریه در کن با بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه در زمینه ترمیم و زیبایی دندان، خدمات ارزشمندی را به مراجعه کنندگان ارائه می دارد. اگر شما هم می خواهید با داشتن دندان هایی زیبا، لبخندی زیباتر به دیگران هدیه دهید، تا پایان مقاله امروز با ما همراه باشید تا با ارائه خدمات دندان پزشکی زیبایی در کن این مجتمع بزرگ خیریه بیشتر آشنا شوید.

ارائه خدمات دندان پزشکی زیبایی در کن چگونه است؟

از مهمترین کلینیک های زیبایی که در جهان مورد توجه مراجعه کنندگان است، کلینیک زیبایی دندان پزشکی است. خدماتی که این مراکز به افراد ارائه می دهند، متفاوت است اما همه آن ها برای داشتن لبخندی زیبا در تلاش هستند.

در کشور عزیز ما ایران نیز موسسه دندان پزشکی به نام دندان پزشکی زیبایی در کن در شهر بزرگ تهران مشغول خدمت رسانی به افراد در سنین مختلف است. از مهمترین ویژگی های این موسسه، خدمات به صورت خیریه است که موجب شده بیش از دیگر کلینیک ها با هزینه های بسیار بالا مورد توجه قرار گیرد و محبوب باشد.

سالانه اشخاص مختلفی از سرتاسر کشور به تهران مراجعه می کنند تا به مجتمع دندان پزشکی زیبایی کن مراجعه نمایند. وجود پزشکان حاذق و با تجربه و همچنین کادر بسیار فعال و متخصص برگ برنده این مجموعه توانمند است که موجب رضایت مراجعه کنندگان شده است.

مرکز درمانی در کن آماده خدمات ویژه و خیریه ای با مبالغ بسیار ناچیز به مراجعه کنندگان عزیز است. از جمله مهمترین خدمات دندان پزشکی زیبایی در کن به شرح زیر است:

 • ارتودنسی دندان و ایمپلنت
 • جراحی دندان و لثه
 • پر کردن و کشیدن دندان
 • پروتز و جرم گیری و درمان ریشه دندان
 • سفید کردن و ترمیم کامل دندان
 • دندان پزشکی زیبایی کودکان و بزرگسالان
 • تشخیص درست مشکلات دندان
 • عکس برداری با دستگاه های پیشرفته و ...

کلینیک تخصصی خیریه در کن

در میان انبوه کلینیک هایی که در راستای درمان و ترمیم دندان در حال فعالیت هستند، برخی از آن ها همچون کلینیک خیریه در کن بیش از سایر مراکز محبوبیت پیدا کرده است. وجود کادری مجرب و متخصص که با تجهیزات کامل و استاندارد به درمان دهان، فک و دندان می پردازند.

دلیل محبوبیتی که کلینیک خیریه در کن یا در واقع دندان پزشکی زیبایی در کن دارد، هزینه های بسیار متناسب و مقرون به صرفه است. تمام مراجعه کنندگان چه در بخش اطفال و چه بزرگ سال می توانند با پرداخت مبالغ اندک داشتن دندان هایی سالم و زیبا را تجربه کنند.

نرخ اتحادیه ای خیریه ای در منطقه کن موجب شده است که افراد به دلیل درمان های سنگین دندان پزشکی از اعمال درمان دندان دوری نکنند و از اقسا نقاط کشور به این مجتمع بزرگ خیریه در تهران مراجعه نمایند.

در نظر گرفتن نکات مهمی همچون رعایت بهداشت و استفاده از لابراتور تخصصی در کن و همچنین رضایت مشتری از نحوه خدمات دهان و دندان برای این کلینیک تخصصی بسیار حائز اهمیت است.

می توان گفت تمامی متخصصان شاخه ای دندان پزشکی در زمینه خدمات دندان پزشکی زیبایی در کن مشغول به کار هستند و در تمام ساعات روز با نوبت دهی دقیق و نظم خاص مشکلات مراجعه کنندگان را در این حوزه رفع می نمایند.

ویژگی های کلینیک خیریه در کن

نرخ خیریه ای که در کلینیک خیریه در منطقه کن وجود دارد از مهمترین ویژگی های کلینیک خیریه در کن است. اما در حالت کلی قابلیت های دندان پزشکی زیبایی در کن را می توان به صورت زیر شرح داد:

 • انجام تمامی امور دندان پزشکی زیبایی در یک مجتمع بزرگ و مجهز
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • تشکیل پرونده کامل برای مراجعه کننده
 • انجام امور زیبایی و درمان و ترمیم دندان در کوتاه ترین زمان بدون رفت و آمد های طولانی مدت
 • ارائه خدمات پاسخگویی به تمامی مشکلات دندان پزشکی در کلینیک
 • تشخیص درست، عکس برداری اصولی و درمان به موقع
 • دارا بودن اتاق انتظار، امکانات بهداشتی و رادیولوژی
 • حضور متخصصان دندان پزشکی، پرستاران و دستیاران مجرب و ...

دندان پزشکی زیبایی در کن، زیبایی و سلامت دندان های شما را تضمین کرده و با هزینه های بسیار مطلوب خیریه ای، بهترین خدمات را ارائه می دهد.

 دندان پزشکی زیبایی در کن

کلینیک تخصصی خیریه در کن

ویزیت و مشاوره : رایگان 

رادیوگرافی : 20.000

کشیدن دندان قدامی : 70.000

کشیدن دندان نیش : 80.000

کشیدن دندان خلفی : 95.000

کشیدن ریشه دندان قدامی : 80.000

کشیدن ریشه دندان نیش : 90.000

کشیدن ریشه دندان خلفی : 100.000

کشیدن دندان عقل : 120.000

جراحی دندان نهفته درجه1 : 340.000

جراحی دندان نهفته درجه2 : 390.000

جراحی دندان نهفته درجه3 : 460.000

جراحی دندان نیش نهفته : 550.000

بخیه زدن پس از کشیدن : 40.000

آدرس

تهران - بلوار کوهسار - انتهای زینعلی شمالی - کلینیک خیریه الزهرا

تلفن

موبایل