کلینیک تخصصی زانتیا میلاد فیضی

موبایل

آدرس

تهران - همت غرب - بعد از اتوبان ستاری - خیابان شاهین شمالی(کبیری طامه) - بیست متری گلستان شرقی - انتهای خیابان پلاک 16

تعمیرگاه تخصصی زانتیا

هنگامی که  ماشین زانتیا شما خراب و یا دچار مشکلی می شود مثل بقیه وسایل نیاز به تعمیر دارد. اما باید توجه کنیم که تعمیر ماشین خود را به یک تعمیرگاه تخصصی زانتیا با داشتن تعمیرکاران حرفه ای بسپاریم تا از درست شدن تضمینی آن اطمینان خاطر داشته باشیم.و با در نظر داشتن این موضوع که چند سال است که تولید زانتیا متوقف شده است و دیگر هیچ تولیدی در این زمینه انجام نشده است به همین علت نیاز است که تعمیرگاه های تخصصی جهت تعمیر تخصصی این ماشین ایجاد شود.یکی از بهترین تعمیرگاه های زانتیا  کلینیک تخصصی زانتیا میلاد فیضی می باشد. زیرا دارای حرفه ای ترین و بهترین تعمیرکاران متخصص در حیطه ی تعمیر خودرو زانتیا می باشد و دارای تجربه ی بسیار بالا و سابقه ی زیاد در این زمینه  و همچنین یکی از قابل اعتماد ترین تعمیرگاه تخصصی زانتیا نیز می باشدهمانطور که می دانید زانتیا یکی از خودرو های بسیار محبوب در بین مردم می باشد زیرا علاوه بر اینکه به علت داشتن سیستم تعلیق  هیدروپنوماتیکی این توانایی را دارد که بتواند روی سه چرخ حرکت کند در سر پیچ هایش نیز بسیار تعادل بالایی دارد. و همچنین دارای صندلی های خیلی منعطف و راحتی نسبت به صندلی های سایر خودرو ها می باشد.این خودرو نیز دارای چراغ مه شکن جلو، آفتاب گیر های مجهز شده به آینه، برف پاک کن هوشمند و...نیز می باشد.کلینیک تخصصی زانتیا میلاد فیضی همه خدمات تعمیرات ماشین زانتیا را انجام می دهد و در جهت رفع مشکلات به وجود آمده تلاش خود را می کند.این تعمیرات شامل تنظیم موتور و همچنین بر طرف کردن سر و صدای اضافه ای که از موتور خودرو تولید می کند،تنظیم ارتفاع آن، تعمیر و تنظیم رگلاتور مرکزی،تعمیر حرفه ای و اساسی سیستم برقی،تنظیم سیستم فرمان و هیدرولیک، تعمیر سرسیلندر و گیربکس،رفع مشکل چکه ی روغن و روغن ریزی از ماشین  و در نتیجه و به طور کلی انجام دادن و رفع کردن هر مشکل به وجود آمده در خودروی زانتیا را شامل می شود.تعمیرگاه تخصصی زانتیا در زمینه برطرف کردن مشکلات خودروی زانتیا و همچنین تعمیر کردن آن می باشد. که شما می توانید خودروی خود را بدون هیچ گونه دغدغه ای به تعمیرگاه تخصصی زانتیا بسپارید. و با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان خودروی زانتیا خود را مثل روز اول از تعمیرکاران متخصص تعمیر زانتیا تحویل بگیرید.یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده است تعمیرگاه تخصصی زانتیا مورد توجه مردم قرار بگیرد این است که این تعمیرگاه برای انجام کلیه خدمات و رفع مشکلات به وجود آمده در خودرو با قیمت خیلی مناسب مشکل خودروی شما را به بهترین شکل ممکن حل می کنند و قبل از انجام کارتان به شما مشاوره ی رایگان می دهند و به طور تقریبی به شما می گویند که هزینه ی تعمیر خودروی شما چقدر می شود و تعمیرات و همه ی قطعاتی را که برای خودروی شما استفاده کرده است را به شما تضمین می کند و شما می توانید با توجه به این شرایط و در صورت نیاز کار تعمیر ماشین خود را به آنها بسپارید. و همچنین حسن اخلاق و خوش برخوردی تعمیرکاران متخصص ما یکی دیگر از دلایل مهمی است که مورد توجه مردم واقع شده است.یکی از ویژگی هایی که هر تعمیرگاه تخصصی زانتیا باید داشته باشد بالا بودن سطح آگاهی و دانش تعمیرکاران و همچنین داشتن تخصص و مهارت در این زمینه می باشد.

علاوه بر این ویژگی ها استفاده از محصولات اورجینال و قطعات با کیفیت و اصل برای تعمیر و درست کردن ماشین نیز از دیگر عوامل مهم می باشد. که خوشبختانه کلینیک تخصصی زانتیا میلاد فیضی همه ی این ویژگی ها را دارا می باشد و در جهت رفع مشکلات به وجود آمده برای خودروی زانتیا شما نهایت تلاش خود را می کند تا آن را مثل همان روز اول به شما تحویل بدهد و اطمینان خاطر و همچنین رضایت شما را به خود جلب کند.راه اندازی و ایجاد یک تعمیرگاه تخصصی زانتیا خوب نیاز به تجهیزات عالی، وسایل اصل با کیفیت بالا و قیمت مناسب و مکان مناسبی که دارای نور کافی و فضای خوب و گسترده باشد نیاز می باشد.

علاوه بر این مهمترین چیزی که یک تعمیرگاه خوب باید داشته باشد داشتن تعمیرکاران با تجربه و متخصص در زمینه ی تعمیر نیز می باشد.


آدرس

تهران - همت غرب - بعد از اتوبان ستاری - خیابان شاهین شمالی(کبیری طامه) - بیست متری گلستان شرقی - انتهای خیابان پلاک 16

موبایل