کولاک فن

موبایل

آدرس

فارس - شیراز - شهرک صنعتی بزرگ - میدان اول - بلوار کارگر جنوبی - اولین خیابان سمت راست

کولاک فن

یکی از پرکاربردترین آن ها فن سانتریفیوژ حلزونی است که این هواکش سانتریفیوژی به صورت یک طرفه است. امروزه از این نوع فن در مکان های عمومی که نیازمند هوای پاک ستند بسیار استفاده می شود. از جمله مکان هایی که فن سانتریفیوژ حلزونی مورد استفاده قرار می گیرد می توان به بیمارستان ها، ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری، مسجدها، کارخانه های صنعتی و سایر مکان های مشابه اشاره کرد. در واقع هدف از استفاده ی این نوع فن در این مکان ها تخلیه هوا و همچنین به گردش درﺁوردن ﺁن است.

همان طور که اشاره نمودیم این نوع هواکش به صورت یک طرفه است به این صورت که هوا از یک سمت وارد می شود و از سمت فلنج ها خارج می شود. حال اگر تمایل دارید که اطلاعات خود را در مورد تولید و فروش انواع فن سانتریفیوژ، تولید انواع هواکش سانتریفیوژ رستوران و فست فود و فن سانتریفیوژ افزایش دهید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

فن سانتریفیوژ چیست؟

در واقع این فن نوعی سیستم تهویه مطبوع هوا یا همان هواکش است که امروزه در صنایع مختلف بسیار پرکاربرد است. همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم امروزه این فن ها در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام از آن ها دارای کاربرد خاص خود هستند. مهم ترین ویژگی این نوع فن ها این است که می توانند هوا را با فشار کمتری خارج کنند. همچنین قیمت فن سانتریفیوژ نسبت به سایر فن ها بسیار ارزان تر است. از این نوع فن ها امروزه در صنایع مختلف، حمل و نقل و وسایل نقلیه و ساختمان ها استفاده می شود.

 

آدرس

فارس - شیراز - شهرک صنعتی بزرگ - میدان اول - بلوار کارگر جنوبی - اولین خیابان سمت راست

موبایل