کیف و کفش شایان

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - خیابان خیام - کوچه شهید مهدویان احدی - کوچه شهید محمدی خلص - پلاک 1

کیف و کفش شایان

کفش از جمله اجناس مورد نیاز در سبد هر خانواری است که به طور میانگین هر فردی حداقل هر 3 تا 6 ماه یکبار مدل مورد نظر را خرید می کند.

اهمیت دادن به ظاهر و پوشیدن لباس و کفش هایی زیبا، شیک و با کیفیت خوب چیزی نیست که حتی در وضعیت اقتصادی ضعیف کشور، مردم بتوانند از آن به راحتی عبور کنند.

همانطور که پا به عنوان قلب دوم انسان به شمار می آید باید از جمله مواردی مهمی که همواره در داشتن پای سالم باید به آن توجه داشت انتخاب کفش مناسب می باشد ، انتخاب کفش مناسب با سایز دقیق پاهای شما موجب خواهد شد تا فشار زیادی به پاهایتان وارد نشود و احساس راحتی در راه رفتن داشته باشید.

از این رو انواع مدل های کفش اسپرت، مجلسی، رسمی و اداری، طبی، صندل و راحتی زنانه، مردانه و بچه گانه همواره در کارگاه فروشگاه کیف و کفش شایان مطابق با طرح های جدید و مشتری پسند، تولید و به بازار عرضه میشوند.

کفش ایرانی تولید شده در کارگاه فروشگاه کیف و کفش شایان، این روزها از لحاظ تکنولوژی کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه و ظرافت و تمیزی محصول نهایی در حال پیشرفت فوق العاده ای هست و قابلیت رقابت با بهترین مدل های کفش خارجی را دارد.

تولید کفش ارزان همواره مورد نیاز بسیاری از فروشندگان کفش است که کفش شایان با ارائه برترین محصولات با قیمت پایین سعی نموده  تا محصولات با کیفیت و ارزان را همواره در لیست فروش خود جای دهد.

بسیاری از فروشندگان که جهت تامین نیازهای خود به شهر تهران مراجعه می کنند می توانند با مراجعه به کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما مدل های مورد نظر خود را انتخاب نموده و ثبت سفارش نمایند تا تیم ما سفارشات را در سریعترین زمان ممکن آماده کرده و ارسال می نماید.

گروه تولیدی شایان در چشم اندازی بلند مدت و با کسب توفیقات الهی به منظور گسترش کمی و کیفی بسیار وسیع برند خود مصمم به تولید محصولاتی در رقابت با بهترین برندهای جهان و با لحاظ استاندارد قیمت های تمام شده متناسب با درآمد عمومی مصرف کنندگان عزیز کشورمان و فتح دروازه های صادرات و بازارهای مصرف داخل و منطقه تلاش و گام برمیدارد.

 

آدرس

تهران - خیابان خیام - کوچه شهید مهدویان احدی - کوچه شهید محمدی خلص - پلاک 1

تلفن

موبایل