گالری تورمالین

موبایل

آدرس

قم - پاساژ موسی ابن جعفر - مغازه نقره سازان

فروش انواع سنگهای جواهری

سنگ های گران قیمت برای تزیینات و زیبایی جواهرات مورد استفاده قرار می گیرند. گالری تورمالین از جمله گالری های به نام و معروفی است که در زمینه فروش انواع سنگ های جواهری، سنگ درمانی و ساخت زیورآلات زنانه و مردانه، ساخت انواع رکاب های نقره دست ساز، کارشناسی و ارزیابی جواهرات و حکاکی روی سنگ فعالیت می نماید.

فروش انواع سنگ های جواهری گران قیمت

فروش انواع سنگ های جواهری به عنوان مهم ترین فعالیت گالری تورمالین مطرح می گردد.

آماتیس

آماتیس از جمله سنگ های گران قیمتی است که گالری تورمالین عرضه می نماید. آماتیس برای سنگ درمانی و ساخت زیورآلات زنانه و مردانه مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ آماتیس به عنوان یک پادزهر بسیار قدرتمند در مقابل مستی مورد استفاده می باشد.

سنگ سیترین

سنگ سیترین می تواند در فروش انواع سنگ های جواهری گالری تورمالین قرار بگیرد. از آهن و کوارتز تشکیل شده و بیشتر در کشور برزیل تولید می گردد. سنگ سیترین در رنگ های مختلفی همچون نارنجی-قهوه ای، طلایی و زرد دیده می شود. این سنگ به عنوان یک سنگ انرژي بخش مورد توجه قرار می گیرد و باعث افزایش انرژي مثبت می شود. از سنگ سیترین نیز در سنگ درمانی و ساخت زیورآلات زنانه و مردانه استفاده می گردد. در واقع سنگ سیترین می تواند در درمان تیروئید نامتعادل و بیماری های مثانه موثر باشد و به عنوان یک پاک کننده قوی ذهن مورد توجه قرار بگیرد.

سنگ زمرد

زمرد در فروش انواع سنگ های جواهری گران قیمت گالری تورمالین قرار می گیرد. حکاکی بر روی سنگ زمرد از جمله خدماتی است که در گالری تورمالین انجام می شود. زمرد نماد عشق، بهار و تولد دوباره می باشد. زمرد بیشتر به رنگ سبز بوده و این رنگ به خاطر وجود وانادیوم و کروم در سنگ است. رنگ های زرد و آبی نیز در فروش انواع سنگ های جواهری زمرد دیده می شود. زمرد با سختی پایین عرضه می گردد و به همین خاطر جزء سنگ های شکننده محسوب می شود. سنگ درمانی و ساخت زیورآلات زنانه و مردانه از جمله کاربردهای زمرد است. از این سنگ برای درمان بیماری های عضلانی، ریه، قلب و ستون فقرات استفاده می شود.

سنگ گارنت

گارنت در زبان انگلیسی کلمه انار را تداعی می کند و در فروش انواع سنگ های جواهری گالری تورمالین معرفی می گردد. رنگ گارنت به یاقوت سرخ شباهت دارد. منگنز، آهن، کلسیم و ... از ترکیبات موجود در گارنت هستند. گارنت می تواند با رنگ های دیگری نظیر سبز، قهوه ای، نارنجی و ... نیز نمایان شود. این موضوع به دلیل کم و زیاد شدن عناصر تشکیل دهنده گارنت می باشد. حکاکی بر روی سنگ گارنت به عنوان خدمات ارزشمند گالری تورمالین مدنظر قرار می گیرد.

سنگ اونیکس

فروش انواع سنگ های جواهری در سنگ اونیکس نیز به عنوان سنگ قیمتی مطرح می شود. رنگ اونیکس می تواند سفید، مشکی یا قهوه ای باشد. از سنگ اونیکس برای بالا رفتن تعادل و تمرکز استفاده می شود.

سنگ یاقوت سرخ

فروش انواع سنگ های جواهری می تواند در سنگ یاقوت سرخ باشد. این سنگ احساسات، عشق، شجاعت و ... را به خوبی نشان می دهد. رنگ قرمز، یاقوت سرخ را به خوبی از فروش انواع سنگ های جواهری متمایز می کند. به گونه ای که تا مدت ها این سنگ به عنوان پادشاه سنگ های جواهرات معرفی می شده است. امروزه نیز سنگ یاقوت سرخ به عنوان یک سنگ ارزشمند در فروش انواع سنگ های جواهری مدنظر قرار می گیرد.

سنگ تورمالین

سنگ تورمالین به عنوان یک سنگ قیمتی در فروش انواع سنگ های جواهری مورد توجه قرار می گیرد. سنگ تورمالین با رنگ هایی نظیر سبز، صورتی، آبی و رنگارنگ عرضه می شود. تورمالین با توجه به رنگارنگ بودن در ساخت زیورآلات زنانه و مردانه بسیار مورد توجه قرار می گیرد. از سنگ تورمالین برای ساخت دستبند، گردنبند و گوشواره استفاده می شود. سنگ درمانی نیز به عنوان بخشی از خواص سنگ تورمالین مطرح می شود. از سنگ تورمالین برای از بین بردن چربی ها و سموم بدن استفاده می شود.

ساخت انواع رکاب های نقره دست ساز در گالری تورمالین

ساخت انواع رکاب های نقره دست ساز از جمله خدمات ارزشمند ارائه شده در گالری تورمالین می باشد. رکاب های نقره در طرح و اشکال مختلفی زده می شود. رکاب زنی دست ساز برای نگین های گران قیمت مورد توجه قرار می گیرد. ساخت انواع رکاب های نقره دست ساز بسیار زمان بر بوده و نیاز به دقت و حوصله زیادی دارد.آدرس

قم - پاساژ موسی ابن جعفر - مغازه نقره سازان

موبایل

شبکه های اجتماعی