یکه سازان

موبایل

آدرس

اصفهان - شهرک صنعتی سه راه مبارکه - فاز 2 - خیابان پنجم - پلاک6

تولید کننده ایرهاکی

گروه تولیدی یکه­سازان یک مجموعه­ی تولیدکننده وسایل شهربازی و تولید کننده ایرهاکی می باشد که در سال 1388 کار خود را آغاز کرد و محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه با کیفیت کشور را از وارد کردن این نوع کالا بی نیاز کند.

گروه تولیدی یکه­سازان یک مجموعه­ی تولیدکننده وسایل شهربازی با استفاده از کادر تخصصی مجرب  می­تواند نیاز کشور به وسایل شهر بازی مانند ایر هاکی، فوتبال دستی دیجیتال، هند اسپید، اعصاب سنج و دیگر وسایل شهربازی را با استفاده از مواد اولیه مرغوب و ربات­های پیشرفته در خط مونتاژ خود تولید کند.

امروزه در پارک­های شهربازی شاهد پیشرفت تکنولوژی در وسایل شهر بازی می باشیم و شهر بازی ها مانند گذشته نیستند، که صرفاً وسایل مکانیکی گردان و سنگین داشتند. در دهه­های گذشته شهر بازی­ها بسیار پیشرفت کردند و محصولات دیجیتال، کم کم دارند جای خود را به وسایل مکانیکی عظیم و پر خطر می دهند، وسایل شهر بازی جدید جدا از اینکه بسیار جذاب و پر مخاطب می باشند، فضای کمتری اشغال می کند، به طوری که حتی شما  می توانید از این وسایل در محیط­های کوچک مانند سالن­های ورزشی و مدارس و حتی در خانه خود استفاده کنید.

مجموعه یکه سازان تولیدکننده وسایل شهربازی با تاکید بر مواد اولیه ی مرغوب و کنترل کیفیت دقیق محصولات تولیدی خود می تواند محیطی شاد و جذاب برای شما فراهم کند.

ایر هاکی چیست

همه­ ی ما عاشق یک رقابت دوستانه و هیجان انگیز هستیم ایر هاکی­ها یکی از محبوب­ترین و پر هیجان­ترین گزینه ای  است که با آن دوست خود را سوپرایز کنید! شما می توانید با استفاده از ایرهاکی اوقات فراغت لذت بخشی داشته باشید.  میز ایر هاکی به علت اینکه حجم کمی اشغال می کند یکی از گزینه های عالی برای بازی رقابتی در منزل می­باشد. شما می توانید یک غروب ایده ­ال را برای مهمانان خود در منزل با این وسیله فراهم کنید و نهایت لذت را ببرید.گروه ما که  تولیدکننده وسایل شهربازی مفتخر است که می تواند بهترین ایر هاکی خاورمیانه را تولید کند.

همچنین مجموعه یکه سازان تولیدکننده وسایل شهربازی قدیمی ترین تولیدکننده تخصصی ایرهاکی در ایران  می باشد.

تولیدکننده وسایل شهربازی و فوتبال دستی دیجیتال

همه­ ی ما با آن آشنا هستیم و در طول زندگی خود بارها آن را با دوستان خود بازی کرده ایم و حتی بعد از آن چند روزی مچ درد داشتیم! بله فوتبال دستی یکی از بازی های بسیار محبوب سالن های ورزشی است، ولی حیف که بعد از یه مدت بازی دوستان جرزنی می­کنند و  تعداد گل زنی­ها فراموش می شود.

گروه تولیدکننده وسایل شهربازی برای شما میز فوتبال دستی دیجیتال را پیشنهاد می کند این میز علاوه بر ظاهر جذابی که دارد دارای یک مانتور شمارنده­ی تعداد گل زده شده می باشد. میز فوتبال دستی دیجیتال ساخته­ی مجموعه ما بسیار ارگونومیک بوده و دیگر مچ دست شما درد نخواهد گرفت. شما می توانید این میز را در مدارس و منزل خود استفاده کنید.

اعصاب سنج

در یک محیط شلوغ و پر سرصدا تمرکز اعصاب خود را تست کنید.

همه­ ی ما با بازی اعصاب سنج و خاطره داریم بازی که در عین سادگی بسیار دلهره آور هست مخصوصاً در قسمت های پایانی مسیر! شما می توانید از این بازی برای مکان­های مختلف از سالن های  شهر بازی تا اتاق کودک خود استفاده کنید.

یکی از مزیت­های خوبی که این بازی دارد تمرکز ذهنی کودکان را بالا می برد و برای تقویت هوش و اعصاب کودک بسیار مطلوب است. گروه یکه سازان تولیدکننده وسایل شهربازی این بازی را برای افراد مسن نیز پیشنهاد می دهد تا آن عزیزان عملکرد ذهنی خود را تقویت کنند.

هند اسپید

سرعت عمل خود را تست کنید!

چراغ های روشن را فشار دهید و از زدن چراغ های خاموش خودداری کنید، به همین سادگی! اسم این بازی هند اسپید است.

این بازی بسیار هیجان­انگیز می باشد شما می توانید با استفاده از این بازی تمرکز و سرعت خود را محک بزنید فقط مواظب ضربان قلب خود باشید! مجموعه­ی ما برای هر سنی این بازی را تولید کرده است، تا همه­ی گروه های سنی مختلف بتوانند بازی کنند. مجموعه یکه سازان تولیدکننده وسایل شهربازی این آیتم را به شمایی که دنبال هیجان هستید پیشنهاد می کند.


آدرس

اصفهان - شهرک صنعتی سه راه مبارکه - فاز 2 - خیابان پنجم - پلاک6

موبایل