آبکاری آبگینه سپاهان

تلفن

موبایل

آدرس

اصفهان - خیابان بسیج - کوچه 100 - کوی سپاهان - فرعی اول - سمت راست - پلاک 9

 آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان

گروه آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان به عنوان بزرگترین و مجهزترین گروه در مجموعه آبکاری آبگینه سپاهان می‌باشد که با به کارگیری پرسنل و مهندسان مجرب و آشنا به دانش روز، در راستای نیاز و اهداف مشتریان ارائه خدمات می‌کنند.‌ گروه آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان مجهز به بزرگترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه تخصصی آنالیز محلول و دقیق ترین دستگاه ضخامت سنج است تا محصولی با بالاترین سطح کیفیت و نازل‌ترین قیمت در راستای رضایت مشتریان خود ارائه کند. هدف گروه آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان از آغاز فعالیت تا به امروز افزایش رضایت مندی مشتریان از محصولات عرضه شده ‌بوده ‌است. در راستای تحقق این هدف گروه آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان فاکتور کیفیت محصولات بر اساس استانداردهای جهانی را سر لوحه کار خویش قرار داده است. گروه آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان با یک دهه تجربه و سابقه در این زمینه، آماده همکاری با تمامی شرکت‌های پتروشیمی، صنایع خودروسازی، ساختمانی، تأسیساتی و... می‌باشد.

اهمیت گالوانیزه کردن

کاربرد فلزات در جهان امروز و با توسعه و پیشرفت تکنولوژی بسیار گسترده‌تر شده است. در بین فلزات، آهن و فولاد کاربرد بیشتری دارند اما واکنش پذیری بسیار بالای بعضی فلزات و بخصوص آهن  با اکسیژن و آب باعث می‌شود که فلزها در واکنشی الکتروشیمیایی و به صورت کاملا خود به خودی اکسید شوند و به مرور زمان نرم و شکننده گردند. گالوانیزه کردن راهکاری بسیار موثر برای حفظ فلزات در برابر فرآیند خود به خودی اکسایش و زنگ‌زدگی است. گالوانیزه کردن به معنای قرار دادن پوششی از جنس روی بر سطح فلزات است تا بر مقاومت فلز در برابر واکنش‌های فیزیکی و شیمیایی افزوده شود.

آبکاری گالوانیزه سرد و کروماته کردن

گروه آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان با استفاده از دستگاه الکترولیز و در دمای پایین، محلول روی با درصد مشخص را بر روی فلز مورد نظر اسپری می کنند تا ضخامت لایه روی که بر سطح فلز قرار می‌گیرد تقریبا حدود 25 میکرون باشد. محلول روی مورد استفاده در آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان به آن فلز رنگ نقره ای مات و براق می‌بخشد. همچنین در گروه آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان برای افزایش سطح حفاظت در برابر اکسایش، حفظ رسانایی الکتریکی، افزایش مقاومت حرارتی فلز، زیبایی بیشتر و تثبیت کیفیت محصولات گالوانیزه شده؛ از پوشش کروماته رنگی با طیف های رنگی زرد، سبز، آبی، سفید و مشکی استفاده می‌شود.

آبکاری گالوانیزه سرد و پوشش تکمیلی کرومات، باعث شده است تا جایگاه کاربردی خاصی در صنایع بهداشتی، قطعه سازی، خودرو سازی، پیچ و مهره سازی، ساختمان سازی و ... پیدا کند. خدمات آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان به دو صورت ثابت و گردان در رنگهای مختلف بر اساس نوع و اندازه قطعه آبکاری شده و میزان نفوذ در قطعه مورد نظر انجام می‌شود. دوام آبکاری گالوانیزه به نوع مواد اولیه، شرایط آبکاری و شرایط محیطی بستگی دارد. گروه آبکاری گالوانیزه سرد در اصفهان به دلیل حساسیت بالایی که در انتخاب مواد اولیه دارند همیشه سعی کرده اند از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب استفاده کنند و شرایط آبکاری را به دقت کنترل و بررسی کنند و در شرایط محیطی مناسب فعالیت خود را انجام دهند.

 

آدرس

اصفهان - خیابان بسیج - کوچه 100 - کوی سپاهان - فرعی اول - سمت راست - پلاک 9

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط