آبکاری کروم سخت سامان

موبایل

آدرس

البرز - کرج - کمالشهر - بلوار شهید بهشتی

آبکاری کروم سخت در کرج

آیا شما نیز به دنبال با کیفیت ترین مکان برای آب کاری کروم سخت در کرج هستید؟ آیا با کروم سخت و مراحل انجام آب کاری آشنایت دارید؟ از شما دعوت می گردد که مقاله حاضر در وب سایت ما را تا آخر مطالعه کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص آب کاری کروم سخت دریافت نمایید.  کروم فلزی سخت، شکننده که به رنگ سفید – نقره ای یافت می­شود؛ این فلز درمقابل گرما، گازها و مواد قلییایی مقاومت بالایی دارد؛ و به دلیل همین مقاوت بالا آب کاری کروم سخت از آن در آب کاری قطعات استفاده می کند. امروزه از کروم سخت در بسیاری از صنایع به دلیل جلوگیری از سایش، بالا بردن مقاومت، براق شدن و هم چنین در بازسازی قطعاتی مثل غلطک، قالب و ابزارهای دیگر، آسترهای استوانه ای، میل لنگ استفاده می شود و به همین دلیل بسیاری صنایع به دنبال آب کاری کروم سخت در کرج هستند که آب کاری فلزات خود را با اطمینان خاطر به دست آن ها بسپارند. 

در فرآیند آب کاری کروم سخت در کرج یون های محلول کروم را به صورت لایه ‌ای نازک روی فلز مورد نظر رسوب می‌ دهند. حمام الکترولیت به دلیل اینکه اسیدهای هالوژن دار در تمام غلظت ها و درجه حرارت ها روی پوشش کروم تأثیر می گذارند معمولاً حاوی اسید کرمیک و اسید سولفوریک است؛ که در این حالت، فلز کروم از سطح آند خورده و حل شده و به صورت لایه ی نازکی از فلز روی کاتد رسوب می کند و همین باعث می شود که روکش‌ های کروم مقاومت بالایی در مقابل گرما از خود نشان ‌دهند. کیفیت آب کاری و میزان ضخامت آن بسته به قطعه و کابردهای مختلفی مثل« میله های سیلندر هیدرولیک، غلتک‌ ها، حلقه‌ های پیستون، سطوح قالب ها، حفره های تفنگ و ...» که دارد متفاوت است. آب کاری کروم سخت در کرج در کرج دو حمام مخلف برای آب کاری کروم شامل حمام های حاوی کروم ۶ ظرفیتی وحمام های حاوی کروم ۳ ظرفیتی دارد که بسته به کیفیت و ضخامت پوشش کروم می‌ توانند متفاوت باشند.

تفاوت آب کاری کروم سخت کرج و کروم تزئینی

  • ضخامت: آب کاری کروم سخت در کرج ضخامتی برابر ۲.۵ تا ۲.۷ میکرون دارد که در کروم تزئینی به ندرت به ۲ میلی متر می رسد.

  • قشر کروم: قشر کروم تزئینی دارای پرزها و منافذ زیادی است این در حالیست که قشر کروم سخت بدون منفذ بوده و فقط ممکن است شامل ترک های بسیار ریزی باشد.

  • آب کاری کروم سخت در کرج تقریباً در تمامی موارد مستقیماً بر روی قطعه مورد نظر نشانده می شود در حالیکه کروم تزئینی بر روی پوششی از نیکل براق قرار می گیرد.

  • موارد استفاده: آب کاری کروم سخت معمولاً برای افزایش مقاومت در برابر سائیدگی ، گرما و خوردگی شیمیایی به کارمی رود و آب کاری کروم تزئینی صرفا جهت زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.

عوامل که در آب کاری کروم سخت در کرج در نظر گرفته می شود

زمانی که می خواهیم انتخاب کنیم از چه کروم سختی برای قطعات معین استفاده نماییم باید مشخصات زیر را مد نظر قرار دهیم:

  • سختی ذاتی و مقاومت سایشی پوشش کروم سخت

  • ضخامت پوششی که لازم است، شکل، اندازه و اسکلت قطعه‌ی مورد نظر را پوشش دهد.

  • مواد یا فلزی که قطعه از آن ساخته شده است.

خدمات آب کاری کروم سخت کمالشهر

همانطور که بیان شد آب کاری با کروم در بسیاری از صنایع از جمله صنایع خودروسازی، صنایع لوازم خانگی، صنایع مخابرات، صنایع موتورسیکلت و دوچرخه سازی، صنعت ساختمان، صنایع پزشکی و دندانپزشکی و ... کاربرد فراوانی دارد و.صنعت ها به دنبال جاهایی هستند که کلیه خدمات لازم در این مقوله را انجام دهند. که این امر در آب کاری کروم سخت در کرج امکان پذیر است. خدمات آب کاری کروم سخت در کمالشهر، پوشش کرم سخت بر روی کلیه قطعات صنعتی که نیاز به کرم سخت داشته باشند را انجام می دهد. این خدمات شامل آب کاری، آب کاری قالب شافت حک روتور، لعاب کاری فلزات، قالب سازی، شافت جک، رادپیستون، پوشش کرم سخت غلتک، جک، قالب، شافت، میل کمک انواع خودرو، ماردون، سیلندر، قطعات پالایشگاه و پتروشیمی، سنگ محور. انجام کلیه خدمات آب کاری کرج در آب کاری کروم سخت سامان پذیرفته میشود. آب کاری فلزات سامان با تجربه ای چندین ساله در زمینه کلیه خدمات گفته شده با مجرب ترین کادر، مواد اولیه با کیفیت، کنترل کیفیت محصولات نهایی و قیمتی استثنائی آماده خدمت به شما عزیزان می باشد. کار خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید و از نتیجه نهایی لذت ببرید. کسب رضایت شما هدف نهایی ماست.

آدرس

البرز - کرج - کمالشهر - بلوار شهید بهشتی

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط