آکوست سیکلان

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - اشرفی اصفهانی - به سمت شمال - بالاتر از پل حکیم - خیابان درفشانی

فروش پنل آکوستیک با قیمت خوب( آکوستیک لاین)

پنل های آکوستیک، پنل هایی هستند که موجب بهبود کیفیت صدا و جلوگیری از انتقال صوت در یک محیط مانند منزل، استودیو و حتی در اتومبیل می شوند. پنل های آکوستیک انواع مختلفی مانند شانه تخم مرغی، هرمی، دیفیوزر و پنل های آکوستیک لاین دارند که در این میان، مدل آکوستیک لاین دارای کیفیت بیشتر و در عین حال قیمت مناسب تری می باشد.

عایق سازی در محیطی مانند آپارتمان با یک محیط صنعتی تفاوت زیادی دارد و به مواردی مانند میزان و منبع صدا، ضخامت فضایی که قرار است عایق شود و ضخامت خود عایق ها بستگی دارد. وقتی در عایق سازی صوتی از ترکیب چند پنل آکوستیک استفاده کنید، به نتیجه بهتری در رسیدن به حداکثر کیفیت صدا خواهید رسید.

 در ادامه، توضیحات بیشتری در مورد ویژگی های هر کدام از پنل های آکوستیک خواهیم داد.


پنل آکوستیک لاین

پنل آکوستیک لاین، از جنس فوم پلی یورتان سلول باز می باشد که جنس و نحوه برش دهی آن موجب کاهش فرکانس محیط می شود و کارایی بیشتری از مدل های مشابه پنل های آکوستیک، مانند هرمی و شانه تخم مرغی دارد.

این پنل توسط پیشرفته ترین دستگاه های برش فوم، برش دهی می شود و طراحی آن با محاسبات فیزیکی دقیق انجام شده است.

پنل آکوستیک لاین، این قابلیت را دارد که با سایر پنل های آکوستیک ترکیب شود و طرح های زیبا و جذابی را به وجود آورد.

ابعاد پنل های آکوستیک لاین، معمولا 70 در 100 سانتی متر می باشد و طوسی رنگ هستند و می توان آن ها را بر روی دیوار و سقف نصب کرد.

استفاده از پنل آکوستیک لاین، محیط را زیباتر می کند و صدای طبیعی تری نسبت به سایر پنل های آکوستیک ایجاد می کند.

استودیوهای حرفه ای و خانگی، اتاقک آکوستیک، سینماها، آمفی تئاترها، استودیوی دوبلاژ، آموزشگاه و اتاق تمرین موسیقی از جمله مکان هایی هستند که در آن ها از پنل های آکوستیک لاین استفاده می شود.

پنل دیفیوزر

دیفیوزر، یک پنل آکوستیکی است که در استودیوهای حرفه ای موسیقی به کار می رود و چون باید امواج را در جهات مختلف پخش کند از مواد سلول بسته ای مانند یونولیت و چوب ساخته شده است.

پنل دیفیوزر، در سطوح نامنظم، به صورت بالا و پایین و با محاسبات پیچیده ای طراحی شده و موجب کاهش اکو و افزایش شفافیت صدا در محیط می گردد. پنل دیفیوزر، معمولا در روبرو و یا پشت سر مانیتورینگ ها نصب می شود.

دیفیوزرها، در ابعاد 60 در 60 و با قطر 15 سانتی متر به بازار عرضه می شوند.

پنل های آکوستیک با توجه به دوام و ماندگاری بالایی که دارند، جایگزین مناسبی برای عایق های دیگر مانند پشم شیشه و یونولیت های قدیمی شده اند و آن ها را می توان به صورت روکار در منازل مسکونی به کار برد.


مجموعه آکوستیک سیکلان، تولید کننده انواع دیوار پوش های تزئینی و عایق صوت می باشد و در زمینه فروش پنل آکوستیک با قیمت خوب و در قطرها و ابعاد مختلف فعالیت می کند.

این مجموعه، طیف وسیعی از محصولات آکوستیک را با بهترین کیفیت و در قیمت و کارایی های متنوع به مشتریان خود ارائه می دهد تا بتوانند بهترین روش آکوستیک را با توجه به نیاز خود داشته باشند.


پنل هرمی

پنل هرمی، یکی از پنل های آکوستیک است که در بسیاری از استودیوهای روز دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه عملکرد آن شبیه به پنل شانه تخم مرغی می باشد اما ظاهر حرفه ای تری به محیط می بخشد.

پنل شانه تخم مرغی

شکل تخم مرغی این پنل، موجب شده تا سطح جذب امواج صوتی و فرکانس های بالا به حداکثر برسد.

پنل شانه تخم مرغی به عنوان عایق صدا هم مورد استفاده قرار می گیرد که در این صورت در زیر آن، فوم پلی اتیلن و یا یونولیت به کار می رود.

استفاده بیش از حد از پنل تخم مرغی و یا هر پنل دیگر در محیط باعث می شود فرکانس های بالا به طور کامل حذف شود و فرکانس های پایین باقی بماند و در نتیجه اختلال فرکانسی ایجاد شود.

بهتر است بدانید که پنل های آکوستیک، نسوز نیستند و نباید در محیط هایی که خطر آتش سوزی وجود دارد و یا این که حرارت بالاست، مورد استفاده قرار گیرند.

این پنل را به راحتی می توان بر روی سقف و دیوار نصب کرد.آدرس

تهران - اشرفی اصفهانی - به سمت شمال - بالاتر از پل حکیم - خیابان درفشانی

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط