افران موتورز

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - صفادشت - شهرک صنعتی صفادشت - خیابان اول - پلاک 31

صفرشویی خودرو و نظافت کامل ماشین

صفرشویی خودرو همانند کارواش های معمولی نیست ، بلکه فرآیند نظافت تمامی قسمت ها و جزئیات داخلی و خارجی ماشین ، ترمیم ، پولیش و نظافت موتور ماشین و غیره می باشد و نیاز به زمان زیادی ( چند ساعت و یا حتی یک روز کامل ) دارد.

هزینه صفرشویی ماشین بیشتر از کارواش معمولی است ، زیرا خودروی شما بازرسی ، تمیز و با دقت تمام صفرشویی می شود. تمامی قسمت ها و درزهای ماشین تمیز شده و متخصصان از تجهیزات پیشرفته و مواد تمیز کننده مناسب و با بالاترین کیفیت استفاده می کنند.

صفر شویی ماشین شامل چه مواردی است ؟

در صفر شویی ، قسمت داخلی ماشین با دقت تمام جارو زده شده و با یک حوله نرم تمامی قسمت های پلاستیکی ماشین تمیز می شود. از یک تهویه مناسب برای محافظت از قسمت های پلاستیکی در برابر نور خورشید استفاده می شود. برای تمیز کردن فضای داخلی شیشه ها از شیشه پاک کن استفاده خواهد شد. موتور ماشین شما بازرسی شده ، روغن های ریخته شده پاک می شود و سپس شسته و با استفاده از کمپرسور هوا خشک می شود. تهویه مناسبی اعمال شده و قسمت های رنگ دار خودرو واکس زده می شوند.

نمای بیرونی خودرو بازرسی ، تمیز و با صابون مخصوص شست و شوی ماشین شسته می شود. ماشین شما با یک حوله نرم تمیز شده و از ابرهای مخصوص برای از بین بردن آلاینده ها استفاده می شود. در صورت تمایل ، متخصصان ما با استفاده از دستگاه های مخصوص ماشین شما را پولیش کرده و در نهایت واکس می زنند.

نحوه صفرشویی ماشین چگونه است ؟

ماهیت دقیق صفر شوئی بستگی به تیم متخصصی دارد که این کار را انجام می دهند. در حالت کلی شرکت های خدماتی این کار را به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می کنند

صفرشویی خودرو چیست؟

در صفر شویی خودرو تمامی قطعات داخلی و خارجـی کابین خودرو شامل صنـدلی ها، رودری، سقف، داشـبورد، موتور، لاستیک و ... با دقت توسط مواد شوینـده شسـته می شود.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فروشگاه گنجی پخش، صفر شویی می تواند جلوه و زیبایی خودرو شما را چند برابر کند. صفر شویـی انواع خودرو می تواند متفاوت باشد، برای مثال نسـبت به جنس مورد استفاده در قطـعات داخلـی و خارجی خـودرو از مواد شـوینده مـتفاوتی استفاده می شود تا کوچکترین آسیبی به سطوح مختلف خودرو وارد نشود.

برای صرفه جویی در زمان صفرشویی خودرو و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی و مواد مورد استفاده دستگاههای مختلفی وجود دارند که هر کدام از آنها با قابلیت های مختلف بدون برجای گذاشتن هرگونه رطوبتی و بدون کوچکترین آسیبی به سطح آن را عاری از هرگونه آلودگی می کنند. بسیاری از این دستگاه های صفرشویی خودرو قابلیت استفاده به صورت خشک و تر را دارا هستند. از دیگر ویژگی های مهم این دستگاهها می توان به قابلیت پاشش و مکش آنها اشاره کرد.

سطوح مختلف خودرو با جنس های متفاوت را می توان به راحتی با ابزارها و مواد صفرشویی کاملا تمیز و نو کرد. در صفرشویی خودرو صندلی ها از هر نوع جنسی با مواد مخصوص به صورت کاملا مجزا شسته می شوند. همچنین کف کابین خودرو چه از جنس موکت و یا هر جنس دیگر ابتدا با جاروبرقی های مخصوص تمیز شده و سپس شسته می شوند. همچنین سقف خودرو که معمولا از جنس موکت می باشد نیز با استفاده از مواد مخصوص شسته می شود. داشبورد و قسمت های پلاستیکی خودرو با مواد مخصوص نرم کننده و ترمیم کننده احیا می شوند. موتورماشین با استفاده از مواد مخصوص کاملا تمیز شده و باعث جلوگیری از زنگ زدگی اتصالات به خاطر باقی ماندن آلودگی و گرد و غبار می شود. لاستیک خودرو که بیشتر از همه قسمت های خودرو در معرض آلودگی قرار دارد با صفرشویی کاملا تمیز شده و مدت بیشتری می توان از آن استفاده کرد. همچنین تمیز کردن لاستیک موجب می شود که ایرادهای آن مشخص شده و ایمنی هنگام رانندگی را بالا می برد. قسمت های مختلف خودرو با انجام صفرشویی به صورت کاملا دقیق و حرفه ای تمیز می شوند و همین امر باعث افزایش عمر آنها نیز می شود. 

 آدرس

تهران - صفادشت - شهرک صنعتی صفادشت - خیابان اول - پلاک 31

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی