البرز آذرنگ

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - شهریار - چهار راه ملارد - به سمت صفادشت - شهرک صنعتی امینی راد (قبچاق)

تولیدکننده لوله های نسوز برقی

مجموعه البرزآذرنگ در شهریار تولید کننده لوله های نسوز برقی در ایران است. این شرکت توانسته است محصولات دیگری در زمینه لوله های برقی و ... روانه بازار کند .

اما اگر شما قصد خرید لوله های نسوز برقی را دارید یا قصد دارید تا تولید کننده لوله های نسوز برقی شوید  پیشنهاد میکنم که تا پایان این مقاله همراه ما باشید زیرا ما در ادامه به توضیح این محصول می پردازیم و مطالبی را در زمینه تولید لوله های برقی با قابلیت خم سرد ارائه می دهیم .امروزه افراد زیادی به عنوان تولید کننده لوله های برقی نسوز در کشور فعالیت می کنند. افزایش آنها و اهمیت این لوله ها موجب رقابت تنگاتنگی بین رقبا شده است و این امر با افزایش تولید محصولات با کیفیت همراه بوده است که صادرات آن را به کشور های دیگر را نیز دارد .

شرکت البرز آذرنگ تولید کننده لوله های نسوز برقی در ایران

همان طور در مطالب فوق نیز به آن اشاره کردیم لوله های نسوز برقی با توجه به نقش پر رنگ آنها در صنعت ساختمان سازی، نمی توان وجود آنها را انکار کرد. این لوله ها در سایز های 20، 25، 32، 40، 50 تولید می شوند.

از ویژگی های بارز این لوله ها را می توان  به مقاومت فوق العاده آنها در برابر موارد و ضربات خارجی اشاره کرد. این لوله ها در برابر عوامل خارجی دیگر مانند اسید ها و بازها نیز مقاوم هستند. یعنی در برابر آنها واکنش نشان نمی دهند. همچنین اگر در برابر اشعه خورشید نیز  قرار گیرد دچار تغییر رنگ و خوردگی نمی گردد. البته گفتن این نکته نیز خالی از لطف نیست زیرا لوله های نسوز در برابر سرما و انجماد، مقاوم هستند و دچار یخ زدگی و ترک نمی شوند. همانطور که می دانید وجود هر گونه آسیب و صدمه می تواند باعث بروز مشکل گردد .

یکی از دیگر از ویژگی های مهم و کاربردی لوله های نسوز برقی عدم اشتعال آنهاست. نبود این امکان باعث آتش سوزی و خسارت های فراوانی در سطح جامعه شده است که امروزه کمتر شاهد آنها هستیم .

قابلیت خم سرد یکی دیگر از ویژگی های لوله های نسوز برقی است. مجموعه البرزآذرنگ البرز مشغول به تولید لوله های برقی با قابلیت خم سرد نیز است. در ادامه درباره به مختصر به توضیح آنها می پردازیم .

تولید لوله های برقی با قابلیت خم سرد در ایران

لوله های برقی با خم سرد یکی از محبوب ترین لوله های برقی در ایران هستند این لوله ها به دلیل مزیت هایی که دارد در ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است. لوله های با قابلیت خم سرد همانند دیگر لوله های upvc دارای قدرت و استحکام بالایی است. وزن آنها نسبت به سایر لوله ها کمتر است و حمل و نقل آسان تری دارند. یکی از ویژگی های مهم این نوع لوله را می توان به گام مهم آن در حفظ محیط زیست اشاره کرد این لوله با توجه به متریالی که دارد قابلیت بازیافت دارد و به محیط آسیب وارد نمی کند.

شرکت البرز آذرنگ تولید کننده لوله و اتصالات پلیکا شهریار

شرکت البرز آذرنگ علاوه بر موارد گفته شده یک تولید کننده لوله و اتصالات شهریار به حساب می آید. البته این شرکت در تولید و عرضه لوله های صلب نیز فعالیت دارد و یکی دیگر از محصولات آن به شمار می آید .

لوله های upvc  مدت زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرید. این لوله ها به شکل طوسی و از  جنس پلاستیک هستند. به جرأت می توان گفت که این لوله ها واتصالات آنها را همه ما دیده ایم. احتمالا برای شما این شبه پیش آمده است که لوله ای با این مشخصات را ما با نام دیگری می شناسیم. بله همه ما آنها را با نام لوله پلیکا می شناسیم. اما نکته حائز اهمیت این است که پلیکا نام لوله یا جنس آن نیست بلکه نام یک شرکت است که توانسته است از رقیبان خود پیشی بگیرد و نام خود را در بین عموم به جای بگذارد.

لوله های پلیکا به سه نوع تقسیم می شوند.ضعیف،نیمه قوی و قوی .

 لوله های ضعیف، همان لوله هایی هستند که در بازار به فراوانی یافت می شوند و در بخش های مسکونی مانند ناودانی کاربرد دارند.

لوله های نیم قوی نیز به دلیل آن که از استحکام بیشتری نسبت به لوله های ضعیف برخورداند برای بخش های مهم تر مسکونی کاربرد دارند مانند لوله فاضلابها .

لوله پلیکا نیز با توجه به استحکامی که دارد برای کارهای مهمی مانند انتقال کابل های برق یا مواد اسیدی نیز کاربرد دارند .


آدرس

تهران - شهریار - چهار راه ملارد - به سمت صفادشت - شهرک صنعتی امینی راد (قبچاق)

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط