خرید وفروش ملک در غرب تهران

برای فروش یا معاوضه 
برج، آپارتمان ،ملک، زمین و یا ویلا خود  با ماشین های لوکس یا مصالح ساختمانی  در پی وی ما قرار دهید  و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا بتوانیم در حداقل زمان ممکن فایل شما را با افتخار به انجام برسانیم. 

ما گروه پیمانکاران و انبوه سازان املاک بزرگ تهران هستیم لینک گروه رو برایتان ارسال میکنم. اگر صلاح میدونید داخل گروه ما تبلیغ رایگان حرفه ای خودتان را قرار دهید تا بتوانیم در پروژه های بزرگ ساختمانی از تجربه شما استفاده نماییم.

ما در این مطلب قصد داریم تا در مورد خرید و فروش ملک در غرب تهران برایتان صحبت کنیم، در ادامه ی مطلب هم به مباحثی همچون خرید و فروش ملک در غرب تهران، خرید آپارتمان در غرب تهران، تهاتر ماشین های لوکس خارجی با آپارتمان اشاره خواهیم کرد.

همچنین در انتهای مطالب به معاوضه ماشینهای لوکس با آپارتمان یا زمین در غرب تهران و حومه نیز اشاره می کنیم؛ لطفا تا پایان با ما همراه باشید.

تعریف مسکن چیست؟

بر اساس تعریفات به محیط، فضا و حتی محوطه ای که در آن، شامل سکونت یک یا چندین مجموعه از خانواده می باشد و در آن زندگی صورت می گیرد، مسکن می گویند.


 بررسی ریشه ای کلمه ی آپارتمان

بر اساس نظرات متخصصین زبان شناسی کشورمان، این کلمه دارای ریشه ای لایتن می باشد؛ می توان گفت که این کلمه در اصطلاح کلمه ای خارجی می باشد. 


دلایل علاقه ی مردم به حوزه ی مسکن

یکی از مواردی که همیشه از گذشته تا به اکنون مورد استقبال اقشار مختلف مردم واقع شده است و هنوز هم بازار خوب و پرسودی دارد، بازار سرمایه گذاری در حوزه ی مسکن می باشد.

یکی از دلایل علاقه و رغبت عموم مردم در سرمایه گذاری نمودن در بخش مسکن، نگاه عموم مردم بر مسکن است.

جالب است که در مطلب خرید و فروش ملک در غرب تهران بدانید که اکثریت مردم به خانه و املاک به چشم سرمایه هایی نگاه می کنند که روز به روز بر ارزش این دارایی افزوده می شود و بصورت طولانی مدت افراد می توانند بر این دارایی مهم خودشان حسابی ویژه و به خصوص باز کنند.

مسکن جزو نیازهای اولیه و بنیادین انسان

می توان بر اساس صحبت مازلو، مسکن را از جمله دارایی هایی دانست که به عنوان اولین نیازهای اساسی هر انسانی شمرده می شود.

مسکن از نمونه نیازهایی است که اگر به درستی تامین نشود، انسان ها برای جهش کردن و پیشرفت های گوناگون خودشان در زندگی نیز در جا خواهند زد و فقط عقب گرد خواهند داشت.

انسانی که مسکن ندارد و نمی تواند در محلی استراحت کند، نمی تواند به راحتی بخورد، در آرامش تمام بنوشد آیا می تواند برای کار و تلاش در زندگی روزمره اش و ادامه ی بقای خودش تلاشی کند؟

طبق صحبت های مازلو نیاز مسکن از جمله نیازهای بنیادی و پایه ای هر انسانی برای بقا و پیشرفت در زندگی بشمار می رود.

بازار مسکن نیاز به دانش کمتری نسبت به بازار بورس دارد؟

بازار بورس جزو پرسود ترین حوزه ها برای سرمایه گذاری کردن افراد می باشد، اما مشکلی که این بازار دارد این است که باید در آن به علم و تخصص زیادی دست یافت.

نکته ی مهم دیگر در مطلب خرید و فروش ملک در غرب تهران این است که در صورت نداشتن تخصص و دانشی کافی در بازار بورس، خطر از دست دادن تمامی سرمایه و یا بخش بسیار بزرگی از سرمایه و دست رنج تان برای همیشه وجود دارد؛ جبران این زیان هم ممکن است کار ساده ای برایتان نباشد.  


ریسک کمتر و بازدهی فوق العاده ی مسکن

دلیل دیگری که مردم کشور علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار مسکن هستند، ریسک کمتر این حوزه و سرمایه گذاری راحت تر در آن به نسبت سرمایه گذاری در بازارهایی همچون بازار ارز، سرمایه گذاری در بورس، اوراق، صندوق های سرمایه گذاری، پس انداز کردن در بانک ها و شرکت نمودن در بازار سکه می باشد.

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم ریسک از بین رفتن و کاهش ارزش سرمایه تان، در بازار مسکن بسیار پایین تر از بازارهای دیگراست.

تا آن جا که که نتایج نشان می دهند اموالی چون مسکن و خودرو از جمله از اموالی هستند که بصورت مداوم در بازار کشورمان، در حال رشد پیدا کردن و چند برابر شدن ارزش و قیمت آن ها است. 

تعریف آپارتمان چیست؟

بر اساس تعریف کاملا ساده، به محلی که زیر مجموعه ای از ملکی بزرگ می باشد و این ملک بزرگ می تواند ترکیبی از یک اتاق و یا چندین اتاق نیز باشد، آپارتمان می گویند.

مورد مهم دیگر از بحث خرید و فروش ملک در غرب تهران این است که آپارتمان همچنین می تواند از قسمت های دیگری همچون سرویش بهداشتی و آشپزخانه نیز تشکیل شود، اما بدون این موارد هم می توان نامش را به عنوان یک واحد آپارتمانی نیز بیان نمود.


خرید و فروش ملک در شهرهای غربی استان تهران

با توجه به مواردی که در مورد مسکن و آپارتمان و دلایل علاقه مندی مردم به سرمایه گذاری در این بخش اشاره کردیم، اکنون دلایل علاقه مندی مردم برای خرید و فروش املاک در غرب تهران را نیز بررسی می کنیم.

یکی از شهرهایی که در غرب تهران واقع گردیده است و از نظر امکانات رفاهی نیز تقریبا کم و کاستی ندارد، شهر اندیشه ی تهران است.

این شهر از جمله ی اولین شهرهای موجود در تهران بود که در انتهای دهه ی 40 در استان تهران، ساخت و ساز مسکن و فعالیت های عمرانی زیاد در آن شروع شد؛ دلیل مهم بودن این شهر کاستن از ترافیک وحشتناک مرکز استان تهران بود.

نکته ی دیگر در مورد این شهر ساخت و سازهای جدید تر و بروزتری می باشد که در دهه ی 70 در این شهر با ساخت و ساز و واگذاری مسکن به فرهنگیان و کارمندان دولت صورت گرفت و باعث افزایش استقبال و خرید آپارتمان در غرب تهران نیز گردید.


خرید و فروش ملک در غرب تهران، تهاتر ماشین های لوکس خارجی با آپارتمان

طبق صحبت هایی که در بالا اشاره کردیم  به دلیل شرایط ویژه ای که شهرهای غرب تهران، همانند شهر اندیشه و دیگر شهرهای مانند آن دارند.

همچنین با توجه به استقبال روز افزون مردم برای خرید و فروش در شهرهای غربی تهران، نوعی از خرید و فروش در بین مردم رایج شده است که نامش معاوضه ماشینهای لوکس با آپارتمان یا زمین در غرب تهران و حومه است.

تهاتر یا معاوضه در اصطلاح به زبانی ساده نوعی از خرید و فروش بیان می گردد که در آن شما به عنوان مثال به جای این که ملک و یا هر مورد دیگری را از طریق پرداخت نقدی و یا پولی انجام بدهید، به جای این کار به طرف معامله ی خودتان اعلام می کنید که من فلان ملک و یا فلان مورد معامله را از شما در عوض تعویض با مثلا ماشین لوکس خودم و یا هر مورد معامله ی دیگری پرداخت خواهم کرد.

تهاتر در بیان ساده نوعی پرداخت غیر نقدی یا غیر پولی می باشد که دو طرف معامله برای معامله ی اجناس خودشان با همدیگر توافق می کنند.


 

آدرس

تهران

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط