ایرانیان زمین

موبایل

آدرس

تهران - کیلومتر 18 جاده مخصوص - خیابان لطیف جباری آذر 2 - شرکت ایرانیان زمین

انواع قهوه گانودرما در کرج

دمنوش های گانودرماسبب تقویت سیستم ایمنی بدن میشود و امنیت و قدرت دفاعی بدن را بالا میبرند و از قارچ گانودرما تهیه میشوند و چینی ها آن را نماد سلامتی میدانند.که امروزه می توان آنها راباروش های آسان و قیمت های مناسب تهیه کردو پانواع قهوه گانودرما در کرج به راحتی صورت میگیرد.امروزه در بازار انواعی از آنها در حال پخش هستندکه هریک برای درمان یک بیماری خاص مفید می باشد و تا حدود زیادی از بروز سرطان جلوگیری میکند و دارای خواص دارویی و تغذیه ای بسیاری میباشد.

دمنوش های گانودرما در کرج

با کمک قارچ گانودرمامی توان دمنوش هاو محصولات زیادی راتولید کرد.دمنوش ها اکثرا به صورت پودر یا خرد شده هستند و چون قارچ گانودرما طعمی تلخ و نامطبوع دارد نمی توان آن را به صورت خام یا به تنهایی استفاده کرداز این رو آن را به صورت قهوه و دمنوش های گیاهی تولید می کنند.این قارچ ها دارای رنگهایی هستند که از رنگ سرخ آنهابرای تولید چای استفاده میشود.چون اثر آنتی اکسیدانی بالایی داردو باعث افزایش سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.

مزایای استفاده از دمنوش های گانودرما در کرج

دمنوش های گانودرما در کرج به صورت خارق العاده ای در بدن عمل میکنند.دمنوش های گانودرمابرای تقویت سیستم ایمنی بدن"جلوگیری از بروز سرطان"کاهش قند خون"کاهش فشارخون"سلامت جسم وروان"لاغری و چربی سوزی کاربرد زیادی دارند و چون سالانه مردم مقدار زیادی چای و دمنوش مصرف میکنند با مصرف آنها میتوانند مقدار زیادی از مشکلات بدن خود را حل کنند و چون امروزه مورد استقبال مردم قرار گرفته در نتیجه پخش انواع دمنوش و قهوه گانودرما به راحتی صورت گرفته است.

این دمنوش ها دارای مقادیر زیادی مواد مغذی هستند که میتوان به آنتی اکسیدان"کلسیم"فسفر"انواع ویتامین هااز قبیل A B Cو....proو...را اشاره کرد.

جلوگیری از سرطان و مبتلا شدن به آلرژی به کمک قهوه ی گانودرما

فرد با استفاده از مصرف دمنوش ها و قهوه گانودرما از تکثیر سلول های سرطانی از جمله سرطان پروستات و روده ی بزرگ جلوگیری میکند.همچنین باتقویت سیستم ایمنی بدن آلرژی و حساسیت در بدن را کاهش میدهد.امروزه که پخش انواع دمنوش و قهوه گانودرما به راحتی صورت می گیرد آمار مبتلایان به این بیماری را تا حد چشمگیری می توان کاهش داد.

گانودرماوتاثیر آن بر دیابت

گانودرما دارای خواص انسولینی میباشد و در تولید انسولین بدن به پانکراس کمک میکند جذب انسولین را به حداکثر میرساند و میتواند درمانی برای دیابت باشد و پخش انواع دمنوش و قهوه گانودرما می تواند به پیشگیری در ابتلاشدن به این بیماری کمک کند. 

انواع گانودرما

گانودرمای لاته:پیشنهاد میکنیم که هر روز با یک گانودرمای لاته از خودتان پذیرایی نمایید.این قهوه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن"سم زدایی"دیابت"رفلاکس معده وافزایش شیر مادران قبل از دوران حاملگی و.. میشودو تهیه ی این نوع گانودرما با توجه به پخش انواع دمنوش و قهوه گانودرما در کرج کار بسیار ساده وآسانی است.

گانودرمای موکا:این دمنوش اثر بیشتری بر سلامت روح و روان دارد برای مثال آرام بخشی"افزایش تمرکز"قوی کردن حافظه و رفع سردردو...از کارهای آن میباشد.

گانودرمای سوپریم:همچنین این نوع دمنوش برای سلامتی جسمی انسان مفید میباشد از جمله کاهش اشتها"عضله سازی"موثر بر پوست و مو"سلامت ریه و تنفس "شادابی وافزایش قدرت جسمی و جنسی میشود.

5مرحله ای که گانودرما طی آن بر بدن تاثیر میگذارد:

1-مرحله(1-30روز(:در این مرحله به بررسی بیماری های مخفی در بدن می پردازد سپس باعث تنظیم عملکردهای آن میشود.بدن طی مصرف در این مرحله علایمی را از خود بروز میدهد که این علایم عوارض جانبی نمی باشند ولی در شناسایی محوطه ی بیماری به ماکمک میکند پس با توجه به پخش انواع دمنوش و قهوه گانودرما به ساده ترین شکل و در کم ترین زمان می توانیم بیماری های بدنمان را شناسایی و آن ها را درمان کنیم.

2-مرحله(1-30هفته):دراین مرحله بدن سم زدایی میشود و مقدار زیادی ازکلسترول"سموم"ذخایرچربی"بافت فرسوده و مرده و...رااز طریق راه های دفعی نظیرتنفس"مدفوع"ادرار...دفع میکند پس با وجود پخش انواع دمنوش و قهوه گانودرما به روشی نوین و راحت می توان در خانه بدن خود را سم زدایی کرد.

3-مرحله(1-12ماه):دراین دوره واکنش های زیادی در بدن انجام میشودوبا وجود اتفاق افتادن علایم ناراحت کنندهدوز آن را کاهش دهید.

4-مرحله(6-24ماه):در طی این مرحله سیستم ایمنی بدن تقویت میابد و عناصر طبیعی و ضروری بدن نیزتامین میشوند.

5-مرحله(1-3سال):باعث شادابی و جوانسازی نیز میشوند.

گانودرمابه صورت های مختلفی امروزه در بازار وجود داردوبه صورت های کپسول"صابون و....مصرف میشود.

تداخلات دارویی گانودرما:

این دمنوش تداخلات دارویی زیان باری ندارد و با رعایت حداقل فاصله 2یا 3ساعته میتوان آن را مصرف کرد.

امابهتر است با داروهایی مانند کاهنده فشار خون"ضد انعقاد(لختگی)خون وشیمی درمانی همزمان مصرف نشود/

قهوه گانودرما را از کجا تهیه کنیم؟

هم اکنون 2شرکت معتبردر دنیا وجود دارد که توانسته در زمینه ی تولیدوپخش انواع دمنوش وقهوه گانودرما و محصولات قارچ گانودرما همه ی استانداردهای لازم راتولید کند و پخش انواع دمنوش و قهوه ی گانودرما در کرج را به راحتی در دسترس عموم قرار دهند.

دمنوش گانودرما کرج :باخشک کردن این گیاه میتوان دمنوش آنرا به دست آورد که همانند قهوه مورد استفاده قرار میگیرد.


آدرس

تهران - کیلومتر 18 جاده مخصوص - خیابان لطیف جباری آذر 2 - شرکت ایرانیان زمین

موبایل