بازرگانی چوکل زاده

تلفن

موبایل

آدرس

آذربایجان غربی - پیرانشهر - قدس - ما بین میدان گاز و معلم

صادرات و واردات گمرک پیرانشهر 

صادرات و واردات گمرک پیرانشهر به عنوان یکی از شهرهای مرزی ایران مورد توجه قرار می گیرد. گمرک پیرانشهر مدت زمان زیادی مشغول به فعالیت بوده و از سال 1337 به شکل قانونی آغاز به کار کرده است. درگیری های ایران و عراق در سال 1360 باعث تعطیلی گمرک پیرانشهر شد. البته گمرک پیرانشهر از سال 1371 مجدداً آغاز به کار کرد. صادرات و واردات گمرک پیرانشهر زمینه لازم برای فعالیت اقتصادی مردم را فراهم کرده است. در گمرک پیرانشهر فعالیت اقتصادی به شکل رسمی مورد توجه قرار می گیرد. در گمرک پیرانشهر صادرات و واردات کالاهای غیرنفتی انجام می شود. صادرات و واردات گمرک پیرانشهر می تواند منبع خوبی برای درآمدزایی باشد. پیرانشهر در استان آذربایجان غربی و در ناحیه شمال غرب کشور قرار دارد.

خدمات شرکت بازرگانی چوکل زاده

شرکت بازرگانی و حق العملکاری چوکل زاده در زمینه ترخیص کالا، ایجاد شرایط صادرات و واردات و ... فعالیت می کند. این واحد بازرگانی به شکل قانونی در زمینه بازرگانی و تجارت خارجی فعال می باشد. شرکت ها و افرادی که در زمینه امور تجاری و بازرگانی به عنوان حق العملکار فعالیت می کنند، باید از اداره کل گمرک کارت بازرگانی دریافت نمایند. ضمن اینکه پروانه فعالیت در زمینه حق العملکاری برای آن ها صادر شده باشد. بازرگانی و حق العملکاری چوکل زاده به شکل کاملاً قانونی در زمینه تجارت خارجی فعالیت می کند.بازرگانی چوکل زاده شما را در ترخیص کالا، انجام معامله و ... کمک خواهد کرد. کلیه خدمات انجام شده در بازرگانی چوکل زاده با هزینه مناسب و در اسرع وقت انجام می شود. بنابراین شما در کمترین زمان ممکن به کالاهای خود دست می یابید. صادرات و واردات گمرک پیرانشهر نیاز به قوانین و قواعد خاصی دارد. در این مرکز بر واردات از سایر کشورها و کالاهای صادراتی کشور نظارت می گردد. کارشناسان بازرگانی با کلیه صادرات و واردات گمرک پیرانشهر آشنا هستند. بنابراین کلیه خدمات بازرگانی چوکل زاده با تسلط بر قوانین و کیفیت بالا انجام می شود.

کالاهای صادراتی و وارداتی در گمرک پیرانشهر

کالاهای صادراتی گمرک پیرانشهر شامل ظروف پلاستیکی، موکت، صنایع دستی، کفش، مواد غذایی، مصنوعات صنعتی، مصالح ساختمانی، محصولات کشاورزی، سیمان، فرش ماشینی و ... می باشند.

کالاهای وارداتی گمرک پیرانشهر شامل جاروبرقی، لوازم صوتی و تصویری، ماشین آلات، لوازم خانگی و ... می شود.

قوانین مهم در صادرات و واردات گمرک پیرانشهر

عدم آشنایی با قوانین صادرات و واردات گمرک پیرانشهر می تواند تاجران و بازرگانان را متحمل پرداخت هزینه های سنگین و ضرر اقتصادی کند. بنابراین بیشتر افراد ترجیح می دهند امور واردات و صادرات را به افراد باتجربه در زمینه بازرگانی و تجارت بسپارند. تجارت خارجی نسبت به تجارت های داخلی از اهمیت به مراتب بیشتری برخوردار است. به طور کلی قوانین تجارتی در مورد تجارت های خارجی اهمیت زیادی دارد. ضمن اینکه واردات و صادرات با نظارت بیشتری انجام می شود. برای موفقیت در زمینه تجارت خارجی باید از حق العملکاری چوکل زاده بهره مند شوید. هزینه دریافت خدمات چوکل زاده بسیار مقرون به صرفه می باشد.   ترخیص کالا از امور مهم در صادرات و واردات گمرک پیرانشهر می باشد. سرعت عمل و پرداخت هزینه کم در ترخیص کالا اهمیت زیادی دارد. شرکت های بازرگانی پرسابقه توانایی زیادی در زمینه مدیریت معاملات و سرعت بخشیدن به ترخیص کالا دارند. شرکت چوکل زاده از سابقه بسیار طولانی در زمینه صادرات و واردات گمرک پیرانشهر برخوردار است و به همین خاطر به عنوان گزینه ای ایده آل برای پشتیبانی در معاملات به مشتریان معرفی می گردد.

امانتداری در حق العملکاری

امانتداری از ویژگی های مهم در بازرگانی و حق العملکاری می باشد. حق العملکار از سوی موکل خود اقدام به معامله می نماید و در حکم نماینده شما آغاز به کار می کند. در عملکرد بازرگانی و حق العملکاری باید نتیجه کار و معامله به شکل دقیق و بی کم و کاست در اختیار آمر قرار بگیرد. بنابراین انتخاب حق العملکاری مناسب اهمیت زیادی دارد. در واقع کلیه معاملات در حق العملکاری از سوی فرد یا شرکت واسطه حق العملکار انجام می شود. به همین دلیل رعایت فاکتور امانتداری به عنوان امری مهم در انجام معامله مورد توجه قرار می گیرد. شرکت های بازرگانی از تعرفه های متفاوتی برای حق العملکاری برخوردار هستند. شرکت بازرگانی چوکل زاده کلیه خدمات خود را با تعرفه و قیمت مناسب به مشتریان عرضه می کند.شرکت بازرگانی چوکل زاده دارای کارت بازرگانی معتبر بوده و در زمینه حفظ اسرار مشتری بسیار کوشا و فعال می باشد. با انتخاب شرکت بازرگانی چوکل زاده می توانید محموله خود را در سایر نقاط تحویل بگیرید.

آدرس

آذربایجان غربی - پیرانشهر - قدس - ما بین میدان گاز و معلم

تلفن

موبایل