تعمیرگاه تخصصی سیتروئن

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - اتوبان بابایی شرق - خیابان هنگام جنوب - نبش میدان هنگام - خیابان یامهدی - جنب تالار باغ بهشت - مجتمع خدمات خودرویی شبنم

تعمیرگاه تخصصی پژو 407

به جرات می توان گفت یافتن تعمیرگاه تخصصی پژو 407 خوب و معتبر یکی از دغدغه های دارندگان این خودرو می باشد. می دانیم که خودرو پژو 407 یکی از محصولات شرکت فرانسوی پژو است که در دو نوع گیربکس دنده ای و اتوماتیک و در سه مدل کوپه، سدان و استیشن تولید شده است. این خودرو در ایران به دلیل قیمت بالا تقریباً از استقبال بالایی برخوردار نبوده است و در صورت نیاز به تعمیر باید از تعمیرگاه تخصصی پژو 407 کمک بگیرید. در زیر به نحوه ی تعمیر و ارائه خدمات تعمیرگاه تخصصی پژو بیشتر آشنا می شویم.

آشنایی با تعمیرگاه تخصصی پژو 407

تعمیرگاه تخصصی پژو 407 باید توسط افراد دوره دیده و متخصص انجام شود. تولید این خودرو و واردات آن متوقف شده است و افراد کمی به تعمیرات آن وارد هستند. یکی از مراکز تخصصی تعمیر انواع خودروهای فرانسوی، کلینیک تخصصی سیتروئن و پژو 407 می باشد. این کلینیک در تهران کلیه تعمیرات را زیر نظر کارشناسان ممتاز و با بهره گیری از تازه های فلوچارت تعمیرات مهندسی خودرو با استفاده از دستگاه های پیشرفته مورد تأیید ایران خودرو انجام می دهد و تمامی لوازم یدکی به کار رفته در تعمیر خودرو 407 کامل اورجینال بوده و دارای گارانتی معتبر می باشد.

در تعمیر گاه تخصصی پژو 407 چه خدماتی ارائه می گردد؟

بد نیست بدانید که در تعمیرگاه تخصصی پژو 407 تمامی تعمیرات نظیر تعمیرات مربوط به موتور، تعمیر گیربکس دستی و تعمیر گیربکس اتوماتیک، تعمیر روغن گیربکس، تعمیر و تعویض قطعات جلوبندی، انجام دادن سرویس های دوره ای، تعویض کیت کامل تسمه تایم، تعویض لنت های جلو و عقب، تعمیر سر سیلندر و تعویض واشر آن، تعویض کردن روغن موتور و فیلتر روغن و فیلتر هوا و تنظیم موتور برای کاهش مصرف سوخت در مراکز تعمیر و سرویس دهی انجام می پذیرد.

در کلینیک تخصصی سیتروئن و پژو 407 علاوه بر خدمات تعمیر جلوبندی و گیربکس و تعمیر موتور پژو 407 خدمات دیگری نظیر صافکاری، نقاشی، برق و الکترونیک با قیمت مناسب انجام می شود.

تعمیرگاه تخصصی پژو 407

تعمیر موتور پژو 407

خدمات تعمیر جلوبندی و گیربکس

آدرس

تهران - اتوبان بابایی شرق - خیابان هنگام جنوب - نبش میدان هنگام - خیابان یامهدی - جنب تالار باغ بهشت - مجتمع خدمات خودرویی شبنم

تلفن

موبایل