تهران تبدیل

موبایل

آدرس

تهران - جاجرود

فروش خنک کن روغن هیدرولیک

تعمیر دستگاه پلاستیک، تجهیزات در اثر گذشت زمان و استفاده اشتباه و بدون برنامه ریزی دچار ایراد می شوند.تعمیرات این دستگاهها تخصصی است و به علم ویژه ای برای تعمیر نیاز دارند. دستگاه تزریق پلاستیک از تجهیزات ویژه ای می باشد که به علت حساسیت بالا ممکن است دچار مشکلات فراوانی شود.برای تعمیر دستگاه پلاستیک باید کاملا به اصول تعمیر این دستگاه آشنا بود.دستگاه تزریق پلاستیک از دستگاههایی می باشد که برای تولید انواع محصولات پلاستیکی استفاده می شود. خرابی این دستگاه می تواند تولید یک یا چند روز یک کارگاه یا کارخانه را با مشکلات و ضررهای مالی بسیاری روبرو کند.خدماتی که برای تعمیر دستگاه پلاستیک و دستگاه تزریق پلاستیک ارائه می شود شامل موارد زیر می باشد:

1-تعمیرات برد و بخش plc دستگاه

2- تعمیر دستگاه پلاستیک و سرویس پمپ، هیدرو موتورها، شیر ها و برطرف کردن مشکل روغن ریزی از جک های دستگاه

3-تعمیرات بخش های مکانیک دستگاه

4-خدمات مربوط به نصب و راه اندازی دستگاه تزریق پلاستیک

5-آموزش به نیروی کار مرتبط با دستگاه

6-تعمیرات اساسی و دوره ای دستگاهها

تعمیر دستگاه پلاستیک باید توسط افراد حرفه ای و به صورت تخصصی انجام می شود.

 آبسرد کن روغن

دستگاه آبسرد کن روغن در واقع خنک کننده و پایین آورنده دمای روغن می باشد. در بسیاری از دستگاه ها که تجهیزات موتوری دارند روغن استفاده می شود. در اثر کار حرارت و دمای روغن بالا می رود .نیاز به یک سیستم خنک کننده در این سیستم ها بسیار احساس می شود.با استفاده از نمونه های مختلف آبسردکن روغن دمای روغن در طول کار توسط آب گرفته می شود و از بالا رفتن بیش از اندازه حرارت جلوگیری می شود. البته در کنار همه اینها باید از فن های مناسب نیز استفاده شود.

مبدل حرارتی

مبدل حرارتی یکی از تجهیزات بسیار کاربردی در صنایع می باشد.اساس کار این دستگاه به تغییر حرارت بین دو سیال مربوط می شود.در زمان کار دستگاه و تجهیزات این سیال ها با هم تبادل گرمایی انجام می دهند تا از گرم شدن بیش از اندازه دیگر بخش ها جلوگیری کنند. عملکرد درست مبدل حرارتی باعث می شود تا دستگاهها و تجهیزات به راحتی وظایف خود را انجام دهند. مبدل های حرارتی انواع مختلفی دارند:

1-مبدل لوله ای

  • مبدل دو لوله ای

  • مبدل پوسته و لوله

  • مبدل حلزونی با مارپیچی

2-  مبدل صفحه ای

  • صفحه ای واشردار

  • صفحه ای حلزونی

  • مبدل لاملا

  • مبدل پره دار

چیلر روغن

چیلر روغن یک نوع خنک کننده  سیستم است که برای سیستم های بزرگ صنعتی به کار میرود.اساس کار دستگاه به این صورت می باشد که با خنک کردن آب و قرار دادن آن در کنار سیستم روغن دمای آب را پایین می آورند. وجود چیلر روغن دمای روغن را کاهش می دهد و از کاهش راندمان سیستم هیدرولیک جلوگیری می کند و باعث پایدار شدن سیستم های بزرگ صنعتی می شود. 

خنک کن روغن هیدرولیک

در واقع خنک کن روغن هیدرولیک کار کولر را برای خنک کردن انجام می دهد. روغن های هیدرولیک به علت قرار گرفتن در سیستم های خاص ماشین آلات و تجهیزات حرارت و گرمای  سیستم را به خود جذب می کنند و افزایش حرارت بیش از اندازه ممکن است به کاهش عملکرد دستگاه تبدیل شود. به همین خاطر برای جلوگیری از بوجود آمدن این مشکل از خنک کن هیدرولیک برای پایین آوردن دمای روغن استفاده می کنند.

فروش خنک کن روغن هیدرولیک

برای کارکرد درست دستگاهها و سیستم هایی که با روغن هیدرولیک کار می کنند حتما باید کیفیت روغن مورد استفاده در آنها بسیار مناسب باشد.خنک کن روغن هیدرولیک باید دارای مشخصات ویژه ای باشد از جمله:

  1. جلوگیری از افزایش دمای روغن

  2. عملکرد بالا

  3.  دارای استاندارد  و کارایی مناسب با سیستم مورد نظر باشد

فروشندگان خنک کن روغن هیدرولیک باید آشنایی کامل با سیستم های خنک کننده و نوع روغن هایی که برای آنها استفاده می شود داشته باشند تا در فروش خنک کن روغن هیدرولیک با آگاهی و علم کافی نمونه متناسب با دستگاه را به مشتری معرفی نمایند. در واقع می توان گفت حرفه فروش خنک کن روغن یک حرفه فنی و تخصصی می باشد.آشنایی با تفاوت دستگاهها و ماشین آلات صنعتی وغیرصنعتی و نوع روغن مورد استفاده در آنها و استانداردهایی که در تولید و مصرف آنها باید رعایت شود از جمله مواردی است که شما باید در اختیار خریدار قرار دهید. 


آدرس

تهران - جاجرود

موبایل

اصناف مرتبط