حمل کالا به عراق با ضمانت

امروزه مشکلات و مشغله های روزمره، در بسیاری از موارد امکان ارسال بار و کالای مورد نظر را به صورت شخصی غیرممکن کرده است. این در حالی است که استفاده از فرآیند حمل کالا توسط شرکت موجود در این زمینه، به‌عنوان راهکاری مناسب برای کاهش هزینه‌ها، اتلاف وقت و نیز کاهش ترافیک شناخته شده است. برخی از این شرکت‌ها امکان حمل کالا به بازارچه‌های مرزی، حمل کالا به کردستان و به‌طور کلی حمل کالای دربستی به تمام نقاط کشور را دارند. ضمانت، هدف اصلی این شرکت‌ها، حمل صحیح و ایمن کالا، سرعت مناسب و تحصیل رضایت مشتری است. 

حمل دربستی کالا

 حمل کالا به‌صورت دربستی بدین معنا است که به جز کالای صاحب کالا، کالای دیگر توسط وسیله نقلیه حمل نمی‌شود و در مسیر مبدا تا مقصد هیچ دلیوری و پیکاپی نداشته باشد و وسیله نقلیه تعویض نشود. یکی از مزیت‌های اصلی حمل کالای دربستی به تمام نقاط کشور این است که کالا به‌طور سالم و به‌ ایمن‌ترین حالت به مقصد می‌رسد. با توجه به مشکلات موجود در زمینه حمل بار و مسافت‌ بین مبدا و مقصد، لازم است برای انجام این امور به افراد کاردان و باتجربه در این زمینه مراجعه کرد که تخصص و مهارت کافی برای انتقال کالا داشته باشند. امروزه شرکت‌های متفاوتی در زمینه حمل کالا فعالیت دارند، از این میان انتخاب شرکت‌های مناسب با نیروی کار باتجربه  و نیز خدمات گسترده اعم از خدمات حمل کالا به عراق با ضمانت و خدمات بین شهری که حمل کالای دربستی را به تمام نقاط کشور حتی به دورافتاده‌ترین مناطق ارائه می‌دهند، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند. در همین راستا، جهانگیربار در زمینه خدمات حمل بار به عراق، حمل کالا به کردستان فعالیت دارد، به‌طوری که با پوشش وسیع خدمات این شرکت، از هر شهر و استان کشور، امکان حمل کالا به کردستان و عراق وجود دارد.

بازارچه‌ مرزی چیست؟

بازارچه‌های مرزی واقع در نقاط صفر مرزی بوده و در نزدیکی گمرک قرار دارند و در واقع محوطه ای است که به تشریفات ترخیص کالا اختصاص داده شده است که در آن افراد مطابق ضوابط و مقررات تعیین شده توسط ایران و کشور همسایه، به دادوستد محصولات و کالاها می‌پردازند. در سال‌های اخیر، رونق این مناطق باعث شده که حمل کالا به بازارچه‌های مرزی مطرح شود و برای آماده‌سازی زیرساخت‌های مناسب و نیز توسعه و بهبود شبکه‌های تعاونی مرزنشینان تصمیمات لازم گرفته شود. از جمله بازارچه‌های مرزی موجود در غرب کشور در همسایگی کشور عراق می‌توان به تمرچین، کیله‌چین، سیران‌بند، باشماق، شوشمی و سیف اشاره کرد.

حمل کالای دربستی به تمام نقاط کشور

برخی از شرکت‌ها ارائه‌دهنده خدمات حمل کالای دربستی به تمام نقاط کشور بـا برخـورداری از امکـانات گسـترده قابلیت حمل کالا شامل وسایل و محصولات کشاورزی، پوشاکی، خوراکی، لوازم خانگی را به مناطق مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه دارند.  تهران به‌عنوان پایتخت یکی از بزرگترین مراکز کشور در زمینه باراندازی است که روزانه بسیاری از نیازهای ضروری شهرستان‌های مختلف کشور را تامین می‌کند. از طرفی دیگر با توجه به شرایط تهران، بسیاری از افراد قادر به ادامه زندگی در شهر تهران نیستند و تصمیم به مهاجرت به شهرستان‌های مختلفی دارند. بنابراین، برای حمل کالا به صورت دربستی از تهران، شناسایی و انتخاب شرکت‌های حمل کالا که  با در نظر گرفتن نوع بار، و با بهره‌گیری از نیروی کار مجرب و کارآزموده، ماشین آلات و تجهیزات مدرن حمل و نقل در این زمینه فعالیت دارند، ضروری است.

حمل کالا به بازارچه‌های مرزی

با توجه به پتانسیل خوب بازارچه‌های مرزی و نیز قابلیت کشور عزیزمان ایران در زمینه صادرات کالا و محصولات مختلف، شرکت‌هایی با  خدمات حمل کالا به بازارچه‌های مرزی یکی از گزینه‌های مناسب و جالب توجه در این زمینه است.

حمل کالا به عراق

یکی از نکات مهم در حمل کالا، انتقال آن‌ها به‌‌صورت سالم، سریع است به‌طوری که با هزینه کم و امنیت و کیفیت بهتر به مصرف‌کننده برسد که حمل کالا به عراق با ضمانت این امکان را فراهم می‌کند. . با توجه به مشکلات زیرساختی موجود در مرز بین دو کشور، عدم ثبات نسبی کشور عراق، فساد اداری در گمرک عراق و نیز مشکلات مربوط به ترخیص کالا در گمرک، شرکت‌های حمل‌و‌نقل که حمل کالای دربستی به تمام نقاط کشور را انجام می‌دهند، به‌دلیل ارائه ضمانت و آشنایی با سازوکارهای موجود در این زمینه گزینه مناسبی به حساب می‌آید. در این راستا، اگرچه باربری‌های متفاوتی در مناطق مختلف کشور، در زمینه حمل کالا به عراق را فعالیت دارند، اما به دلیل عدم برنامه‌ریزی مناسب در زمینه سرعت انجام کار و سلامت کالا مشکلاتی مواجه هستند. هم‌چنین عدم رعایت قوانین گاهی موجب مصادره کالا در مرز بین دو کشور می‌شود که فرآیند حمل کالا دچار مشکل خواهد شد.


آدرس

تهران

تلفن

موبایل