دفتر فنی مهندسی و املاک ایلیا

تلفن

موبایل

آدرس

مازندران - کلاردشت - کرد محله

خرید و فروش ملک در کلاردشت 

زمانی‌‌که اسم خرید‌ و فروش زمین، ملک و ویلا درکلاردشت می‌آید افرادی گمان می‌برند مثل خرید‌‌ و فروش زمین، ملک و ویلا درسایر نقاط ایران است، اما باید بگویم این معامله فرق می‌کند! می‌پرسید چگونه؟ راز این تفاوت را به شما خواهم گفت. کلاردشت، دشتی زیبا در میان دره‌ای پهناور دراستان مازندران است که زیر سایه‌ی قله‌های رشید و سربه آسمان‌کشیده و طنین دل‌نواز ‌رودخانه‌ای پرآب که ازدل آن می‌گذرد به بهشت گمشده ایران معروف است.

به شما پیشنهاد می‌کنم نه صرفا برای خرید و فروش زمین، ملک و ویلا، بلکه برای نفس کشیدنِ هوایِ این بهشت زمینی به کلاردشت سری بزنید. شک ندارم‌ زمانی‌‌که منظره‌ی سپیده‌‌دم مه‌آلود را با نوای رودخانه و عطرهل یک فنجان چای در دست‌تان از پشت پنجره تماشا کنید خودتان به فکر خرید زمین، ملک و ویلا در کلاردشت می‌افتید و از ته‌دل می‌خواهید صاحب قطعه‌ای کوچک ازاین بهشت زمینی باشید.

مزایای خرید و فروش زمین، ملک و ویلا درکلاردشت

خرید و فروش زمین، ملک و ویلا درکلاردشت یک معامله‌ی دوسرسود است، ابتدا ابعاد مختلف سوددهی را برای یک خریدار و سپس برای یک فروشنده روشن می‌کنیم.

فرض کنید شما قصد خرید زمین، ملک و ویلا درکلاردشت را دارید، مکانی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کردید که از هرنظر بی‌نظیر است. کلاردشت در دو جاده ارتباطی مهم قرار دارد، جاده نخست در جاده چالوس که از مرزن‌آباد منشعب می‌شود قرار دارد و ازمیان تپه‌هایی که در دامنه‌شان جو و گندم کاشته‌اند به کلاردشت می‌رسد. و جاده دوم در جاده کناره خزر که از عباس‌آباد منشعب می‌شود قرار دارد و از میان جنگل‌های متراکم و درختان تنومند درناحیه مکارود به غرب کلاردشت می‌رسد، همچنین کلاردشت از آب و هوای بسیارمطبوع و مناظر طبیعی زیبایی برخوردار است که این منطقه را به بهشتی زمینی بدل کرده و شبیه و مانندی برایش وجود ندارد. درنتیجه با توجه به مواردی که ذکر شد پیشرفت چشمگیری از نظر اجتماعی، اقتصادی، گردشگری و... درانتظار این منطقه است و کسی که برای سرمایه گذاری، خرید زمین،ملک و ویلا درکلاردشت را برگزیند از نتایج شیرین این انتخاب شگفت زده خواهدشد.

حالا فرض کنید شما قصد فروش زمین، ملک و ویلا درکلاردشت را دارید، احتمالا شما باید از اهالی یا ساکنین کلاردشت یا مناطق مجاور آن باشید و یا رفت‌و‌آمد زیادی به این منطقه داشته‌باشید،حالا مسافری که از شما زمین، ملک و ویلا خریداری می‌کند دیگر یک مسافر باقی نمی‌ماند و پس از آن کلاردشت، بهشتی که اکنون صاحب قطعه‌ای کوچک از آن شده است، اولویت اول او برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات آخرهفته می‌شود و به این ترتیب پای مسافران وگردشگران ایرانی و خارجی بیشتری به کلاردشت باز شده و زمینه‌ی پیشرفت اجتماعی، اقتصادی، گردشگری و...برای این منطقه و نواحی اطرافش فراهم می‌شود و طبیعتا پرتوهای پیشرفت و ترقی، زندگی اهالی و ساکنین کلاردشت را نیز درخشان‌تر می‌کند.

بهترین فرصت برای خرید و فروش زمین، ملک و ویلا درکلاردشت

شاید این سوال در ذهن برخی نقش بسته باشد که بهترین فرصت برای خرید و فروش زمین، ملک و ویلا درکلاردشت چه زمانی است؟ با توجه به رشد نرخ تورم سالیانه، اگر به درستی از دارایی‌مان حفاظت نکنیم شاهد کاهش روزافزون ارزش آن‌ خواهیم بود. یکی از بهترین شیوه‌های حفاظت از دارایی‌مان، تبدیل آن‌ها به زمین، ملک و ویلا است. به یاد داشته‌باشید انتخاب درست و اصولی موقعیت زمین یا ملک مورد نظر نیز به اندازه‌ی تصمیم اصلی ما برای خرید آن‌ حائز اهمیت است. چراکه اگر نسنجیده و بدون بررسی جوانب مختلف موقعیت آن،اقدام به خرید زمین و ملک نماییم و مکان نادرستی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنیم، جز ضرر و پشیمانی هیچ چیز درپی نخواهدداشت.

باتوجه به خصوصیات کلاردشت نظیر طبیعت زیبا،آب و هوای مطبوع و واقع شدن درمسیر دوجاده ارتباطی و ده‌ها ویژگی منحصر به فرد دیگر که این منطقه را از سایر نقاط ایران متمایز کرده‌است، کلاردشت ازهرنظر می‌تواند بهترین گزینه برای حفظ دارایی شما برای آینده‌ی فرزندان‌تان و لذت بردن از آن در همین لحظه باشد. پس همین الان برای خرید زمین،ملک و ویلا در کلاردشت اقدام کنید چراکه امروز بهتراز فردا و فردا بهتر از فرداهای دیگر است.


بهترین اقدام بعد از خرید زمین، ملک و ویلا در کلاردشت

اگر شما اقدام به خرید زمین، ملک و ویلا در کلاردشت کرده‌اید و درحال خواندن این متن هستید به شما تبریک می‌گویم. وقت آن است که شما را به خاطر حسن انتخاب‌تان شگفت‌زده کنم و از زیبایی‌های این بهشت زمینی اندکی پرده بردارم. تصاویر زیر قطعه‌ای ناچیز از پازل زیبا و گسترده‌ی این منطقه را به نمایش می‌گذارد.  قطعه‌‌ای که به هرکدام می‌نگری گویی قطعه‌ای از عالم رویا را به تماشا نشسته‌ای! حال آن‌که وصف این‌همه زیبایی درکلام نمی‌گنجد و درک آن ازپشت قاب یک تصویر میسر نیست.پس هر چه زودتر به زمین،ملک و ویلایتان درکلاردشت سری بزنید و این همه زیبایی را رودررو با تمام وجودتان احساس کنید!آدرس

مازندران - کلاردشت - کرد محله

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط