ده بازار

موبایل

آدرس

اصفهان - خیابان ولیعصر - خیابان بیست ششم (شیخ یزدی) - کوچه سادات - پلاک7

فروش انواع صنایع دستی

ده بازار

درباره ما
صنایع دستی ریشه در تاریخ و فرهنگ این مرز و بوم دارند و هویت و اصالت ما را به خوبی نشان می دهند. احیای این صنایع و زنده نگه داشتن هنرهایی که بعضا به فراموشی سپرده شده اند، هدفی است که ما در شرکت سرزمین جاوید مارشنان دنبال می کنیم و با راه اندازی سایت ده بازار در سال 1395، گام های محکم واستوار تری برای تحقق آن برداشته ایم.
ما در این شرکت در تلاش هستیم تا مراکز هنری و کارگاه های کوچک خانگی را مورد حمایت خود قرار داده و با پشتیبانی از آن ها در امر آموزش تامین مواد اولیه و فروش محصولات آنها ، زمینه اشتغال زایی و کسب درآمد برای افرادی که به هنرهای دستی ایرانی علاقه مند هستند را فراهم آوریم. با توجه به این موضوع، همواره چند اصل طلایی را به عنوان مهم ترین اصول کار خود در نظر گرفته ایم که مهمترین آنها شامل توجه به خواسته ها و نیازهای مشتریان و همچنین حمایت و پشتیبانی از هنرمندان در ارائه محصول و تولیدات آنها است.
ما این اصول را در سه بخش کلی و به صورت جداگانه مورد توجه قرار داده ایم که عبارت اند از:
بخش اول: آموزش
بخش دوم: تامین مواد اولیه
بخش سوم: فروش
رسالت ما در بخش آموزش، برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی برای همه افرادی هست  که می خواهند از طریق صنایع دستی و هنر دست نیاکان خود، به درآمد زایی  مناسبی برسند. این کارگاه ها به صورت حضوری، غیرحضوری و آنلاین برگزار می شود تا امکان آموزش به همه هموطنان در هر نقطه ای از جهان فراهم گردد.
از این رو امکان شرکت افراد با هر مشغله زمانی ، و در هر موقعیت اقتصادی، به خصوص افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی در این کارگاه ها ایجاد شده است. خوشبختانه ما با آموزش هنرهای دستی نظیر خاتم کاری، میناکاری، فیروزه، ملیله، ظروف مسی، محصولات چرم، قلم زنی، محصولات چوبی، بافتنی داری و غیرداری، سفال و زیورآلات به این افراد، زمینه کسب درآمد و استقلال مالی آن ها را فراهم نموده ایم.
بخش دوم: تامین مواد اولیه
ساخت هر نوع صنایع و هنر دستی نیاز به مواد اولیه و تجهیزات خاصی دارد. سایت ده بازار، راه را برای هنرآموزان خود هموار کرده است تا بتوانند بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای در مورد این موضوع، با استفاده از بهترین مواد با کمترین هزینه به کار خود ادامه دهند.
چرم، چوب، مس و ظروف مورد نیاز برای کارهای قلم زنی، میناکاری و خاتم کاری، نخ، پارچه، کاموا، چرخ سفالگری، ابزارها و هر نوع تجهیزات وموادی که برای تولید این صنایع مورد نیاز است در دسترس هنر دوستان قرار داده می شود تا بتوانند هر آن چه را که برای کار خود نیاز دارند، به صورت یک جا و عمده در اختیار داشته باشند.
بخش سوم: فروش
ما دوستان و هنر آموزان عزیز را تا آخرین مرحله یعنی شناخت بازار، نمایش و به فروش رسیدن تولیدات آن ها، همراهی می کنیم. آموزش تکنیک ها و روش های نوین بازاریابی، کمک به فروش تولیدات و عرضه انواع صنایع دستی و محصولات دست ساز ایرانی به هر نقطه ای از جهان، گام های دیگری هستند که در مسیر اهداف مان بر می داریم تا با این کار نقش مفید و قابل توجهی در کارآفرینی، عرضه تولیدات کاملا ایرانی و اقتصاد مقاومتی داشته باشیم.
یکی از نکات مثبت فعالیت ما، ایجاد تنوع در محصولات و پاسخ گویی به تمام سلایق است که باعث شده تا به یاری خدا هر روز بر تعداد بازدیدکنندگان سایت افزوده شود. امید داریم تا با شکوفایی استعداد هنرآموزان، شاهد افزایش توان مالی و همچنین اعتماد به نفس و درآمد خانواده آن ها باشیم و با پیگیری این هدف به کار خود ادامه می دهیم.فروش انواع صنایع دستی می­تواند یک کار هنری و همزمان یک تولید عالی برای شروع کسب و کاری موفق باشد. کشور ایران به دلیل قدمت و قومیت های متفاوتی که دارد از نظر تنوع در صنایع دستی بسیار غنی است. برای مثال صنایع دستی مانند میناکاری، خاتم کاری و ملیله کاری هر یک بطور مشخص به یک شهر در ایران مربوط می شوند که در آن شهر این صنایع در نهایت ظرافت و قدرت تولید می شوند.در نتیجه فروش انواع صنایع دستی می تواند در گام اول در محیط شهری که مربوط به آن صنایع دستی می شود، اوج بگیرد. اما از طرفی با گسترش اینترنت و پررنگ شدن فضای مجازی شایسته است که از این محیط در جهت بهبود فروش انواع صنایع دستی کمک بگیریم.به این ترتیب در جهت انجام فروش انواع صنایع دستی ضرورت دارد تا ابتدا تولید آن را افزایش دهیم تا با فراهم آوردن تنوع بالایی از این محصولات فرایند فروش از طریق اینستاگرام را آغاز کنیم. مناسب بودن اینستاگرام برای فروش صنایع دستی از این بابت است که این برنامه در ایران فیلتر نیست و امکان آموزش و فروش مواد اولیه صنایع دستی را نیز برای شما فراهم می کند. در نتیجه با انجام دادن عکاسی حرفه ای از محصولات خود و به طریقی با ایجاد شوق و نحوه کارایی صحیح هر یک از صنایع دستی موفق به بارگذاری پست هایی عالی در جهت فروش انواع صنایع دستی خواهید شد.توجه داشته باشید که تنوع صنایع دستی که در این صفحه منتشر می کنید و نحوه آموزشی که برای تهیه آن به اشتراک می گذارید باید کاملا در جهت بدست آوردن فروش بالاتر باشد و همچنین فوت و فن مخصوص به تولیدی  و کارگاه شما را آشکار نکند.

فروش انواع صنایع دستی و ظروف میناکاری

در راستای فروش انواع صنایع دستی شما نیاز دارید تا محصول تولید شده را به خوبی معرفی کنید؛ برای مثال هنگامی که تنوع مناسبی را از ظروف میناکاری شده بوجود آوردید لازم است که برای قرار دادن این ظروف در صفحه اینستاگرام خود از آنها عکاسی کنید. پس از انجام دادن یک عکاسی حرفه ای شما لازم دارید تا این محصول را به خوبی معرفی کنید. برای مثال ضرورت دارد تا به این نکته در رابطه با هنر میناکاری اشاره شود که قدمتی پنج هزار ساله دارد. شما باید مشخص کنید که ظروف میناکاری شده توسط تیم شما در دسته کدام یک از انواع میناکاری ها قرار می گیرند. آیا این میناکاری های ظریف و زیبا روی مس انجام شده اند یا روی سفال؟بخصوص اینکه پس از مشخص کردن نوع و جنس ظروف میناکاری شده خود لازم است تا به نوع بخصوصی از میناکاری  که روی طلا انجام می شود نیز اشاره ای داشته باشید. اغلب مخاطبین تشنه مطالب نو و جزییات مربوط به هنرهای ایرانی هستند؛ درنتیجه اشاره به جواهرات میناکاری شده ای که توسط یک قوم خاص در اهواز انجام می شود می تواند مطلب جذابی برای مخاطبین باشد ضمن اینکه معرفی اصفهان نیز بعنوان مرکزی برای تولید حرفه ای ظروف میناکاری شده ضرورت دارد.شاید عکاسی از میدان نقش جهان و جواهرات میناکاری شده و به اشتراک گذاشتن این مطالب و عکس ها در اینستاگرام کمک شایانی به رشد پیج فروش انواع صنایع دستی شما داشته باشد.

این مطلب را فراموش نکنید که همیشه هشتک های متناسب با محصول خود را در محتوای مورد نظر خود لحاظ کنید.

فروش انواع صنایع دستی و خاتم کاری و ملیله کاری

هنگامی که در جهت فروش انواع صنایع دستی اقدام به فروش ظروف خاتم کاری و ملیله کاری می کنید حتما برای مشتری شرح دهید که چطور می تواند یک خاتم کاری حرفه ای را از نوع معمولی آن تشخیص دهد.به این ترتیب ویژگی خاص و تولید حرفه ای خود را به نمایش می گذارید. بعنوان مثال برای مشتری شرح دهید که هرچه مثلت های طراحی شده در اشکال هندسی مربوط به نقش های خاتم کاری ظریف تر و همچنین ریزتر کشیده شده باشد، این خاتم کاری حرفه ای تر خواهد بود و در حین توضیح همین ویژگی را در طراحی خود برای او به نمایش بگذارید. بخصوص اگر از طریق صفحه اینستاگرام خود اقدام به فروش انواع صنایع دستی می کنید این مطلب را که مربوط به تشخیص خاتم کاری حرفه ای از نوع معمولی آن می شود را حتما در قسمت کپشن لحاظ کنید.در رابطه با هنر ظریف ملیله کاری نیز همین روش را تکرار کنید و آسوده خاطر باشید که بهترین نتیجه را از فروش انواع صنایع دستی نصیب خود خواهید کرد.

اســتان :اصفهان
شــهــر :دفتر مرکزی اصفهان

آ د ر س : خیابان ولیعصر خیابان 26 (شیخ یزدی)کوچه سادات پلاک7
تـلـفــن :  091295169110-09129516914-09133297338-03132292761
ایـمـیـل :

وب سایت : www.dehbazar.ir

آدرس

اصفهان - خیابان ولیعصر - خیابان بیست ششم (شیخ یزدی) - کوچه سادات - پلاک7

موبایل