زرین پوشش

موبایل

آدرس

تهران -گاندی

 فروش چسب لاستیک به فلز 

در مورد چسب لاستیک به فلز چه می دانید؟ تا به حال اسم آن را شنیده اید؟ می خواهیم شما را با آن آشنا کنیم پس با ما همراه باشید. از این نوع چسب امروزه بیشتر استفاده می شود. موارد مصرف آن صنایع تولید قطعات خودرو، صنعت رابرلاینینگ مخازن و بسیاری موارد دیگر است. همانطور که از نام آن می توان حدس زد، از این نوع چسب برای اتصال لاستیک به فلز استفاده می شود. علاوه بر فلز موجب اتصال لاستیک به شیشه، پلاستیک و ... نیز می گردد. اگر قصد این را دارید که مواد لاستیکی مثل الاستومرها و ... را به فلز بچسبانید، بهترین انتخاب این است که از این نوع چسب بهره ببرید. در صنایع نساجی هم  بسیار کاربرد دارد و می توانید برای انواع سطوح که در بالا به آن اشاره شد، این اتصال را فراهم کنید. مجموعه زرین پوشش این چسب را برای شما عرضه می دارد.

چسب لاستیک به فلز چه کاربردهایی دارد؟

در این بخش با ما همراه باشید تا کاربردهای چسب لاستیک به فلز را به شما بگوییم. همانطور که در بالا به آن اشاره شد، این چسب در صنعت های مختلف برای اتصال لاستیک به سطوح مختلف کاربرد دارد. نکته ای که در هنگام کاربرد آن باید توجه کنید این است، زمانی که می خواهید چسب را تهیه کنید، جنس سطوحی که قرار است به هم اتصال بیابند را به فروشنده بگویید تا بهترین نوع را به شما معرفی کند تا بالاترین کارایی را برای شما داشته باشد. کیفیت چسب مورد استفاده خیلی دارای اهمیت می باشد.

به چه نکاتی در هنگام استفاده چسب لاستیک به فلز باید توجه کنیم؟

از مواردی که در هنگام استفاده چسب لاستیک به فلز باید به آن توجه کنید، مواردی است که در ادامه می گوییم. اولا سطحی که می خواهید اتصال به آن ها انجام شود را باید خوب تمیز کنید و عاری از هرگونه گرد و غبار و جرم باشد. از نکات دیگری که باید توجه داشته باشید این است که چسب باید به صورت مایع باشد. چسبی مرغوب است که مایع بوده و ذرات بسیار کوچک جامد در آن حس شود. اگر چسب در محیط سردی قرار داشت باید توجه داشته باشید که قبل از استفاده به دمای مناسب برسد تا حالت مایع گونه درست خود را به دست آورد.

انواع چسب های مجموعه زرین پوشش

یکی از انواع چسب ها، چسب رابرلاینینگ می باشد. رابرلاینینگ یک پوشش لاستیکی می باشد که در برابر خوردگی بسیار مقاوم است. از آن در مخازنی که اسید و سایر موادی که اثر خوردگی دارد به عنوان پوشش بر روی فلز استفاده می شود. خب برای اتصال آن به فلز نیاز به چسب است که چسب مخصوص آن تحت عنوان چسب رابرلاینینگ به فروش می رسد. به راحتی می توانید این چسب را از مجموعه زرین پوشش خریداری کنید.

شکل رایج چسب لاستیک به فلز

معمولا چسب لاستیک به فلز به صورت چسب دو جزیی لاستیک به فلز وجود دارد. خب در این قسمت می خواهیم مفهوم این دو جزئی بودن را برای شما توضیح  دهیم. زمانی که این نوع چسب را خریداری می کنید با دو بخش مواجه می شوید که از هر دو آن ها باید استفاده کنید. نحوه مصرف به این صورت است که اول از بخش پرایمر باید استفاده شود.

به این صورت که آن را روی فلز قرار می دهید و سطح فلز را به آن آغشته می کنید. این پرایمر فایده ای که به همراه دارد این است، باعث می شود فلز شما زنگ نزد که این یک امتیاز مثبت به حساب می آید. بعد از اینکه از پرایمر استفاده کردید، جزء دوم را برای چسباندن لاستیک به فلز وارد عمل می کنید.

مجموعه زرین پوشش

ما فروش چسب لاستیک به فلز را داریم. با توجه به آنچه در بالا گفته شد برای چسباندن لاستیک به سطوح فلزی و دیگر سطوح انتخاب این نوع چسب بهترین گزینه می باشد. شما می توانید بهترین انواع چسب را از مجموعه ما خریداری کنید. کیفیت چسبی که می خرید بر روی کیفیت محصول نهایی شما تاثیر می گذارد. به دلیل اینکه چسب یکی از مواد اولیه کار شما به حساب می آید. زمانی یک محصول با کیفیت بالا وارد بازار می شود که مواد اولیه آن دارای کیفیت باشد. در این زمینه هم همین تئوری وجود دارد. اگر چسب که یکی از متریال اولیه تولید محصول شما به حساب می آید درست انتخاب شود بدون شک بر روی کیفیت نهایی محصول شما تاثیر می گذارد. پس اینکه چسب مورد نیاز خود را از کجا تهیه می نمایید باید برای شما دارای اهمیت باشد. ما به کیفیت چسب خود برای رضایت شما اهمیت می دهیم، شما هم با انتخاب ما به رضایت مشتری های خود اهمیت دهید.

آدرس

تهران -گاندی

موبایل