سفیر ماشین

موبایل

آدرس

تهران - البرز

فروش دستگاه های تولید زغال فشرده (چینی)


ساخت انواع خط توليد ذغال فشرده بصورت تخصصى و با بالاترين كيفيت... 

 شما می توانید بدون نیاز به تخصص، حرفه و یا دانش فنی، با هزینه و سرمایه گذاری "100" میلیونی صاحب کسب و کار مستقل با سود عالی و درآمد بالا شوید...

 فروش به صورت کاملا نقدی 
تامین مواد اولیه برای کل کشور 
آموزش، نصب، راه اندازی، و بهره برداری از کارخانه شما(رایگان)

مطمئن سرمایه گذاری کنید.... 
با ما بهترين باشيد... 

ساخت انواع خط تولید زغال فشرده با به روزترین دستگاه ها و کیفیت ها به همراه نصب و آموزش رایگان! 
راه اندازی خط تولید زغال فشرده
شغلی با بازده ای عالی
با کمترین سرمایه گذاری
سود عالی و تضمینی

زغال فشرده یا زغال چینی، نوعی زغال قالبی بوده که با استفاده از مواد اولیه بازیافتی مانند خاک اره، پوست گردو و پودر زغال ساخته می شود. این نوع زغال با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات متعددی ساخته می شود. فروش دستگاه های تولید زغال فشرده (چینی) باعث می شود تا زغال با حرارت و فشار به صورت قالبی درآید.

به منظور فروش دستگاه های تولید زغال فشرده (چینی) بایستی بازار فروش مناسبی نیز برای زغال فشرده وجود داشته باشد. زغال فشرده دارای عمری حدود چهار برابر بیشتر از زغال های معمولی و چوبی است. حرارت ایجاد شده از این نوع زغال نیز بیشتر از نوع معمولی می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های زغال فشرده این است که به حفظ محیط زیست کمک کرده و تولید آن باعث سود دهی زیاد تولید کننده می شود.

ویژگی ها و فروش دستگاه های تولید زغال فشرده (چینی)

میزان فروش دستگاه های تولید زغال فشرده (چینی) ارتباط مستقیم با کیفیت زغال تولید شده دارد. این دستگاه ها به منظور تولید زغال با کیفیت های مختلف، ساخته می شوند.

عملکرد دستگاه های تولید زغال چینی باید طوری باشد که زغالی با ظاهری مناسب و بدون ترک تولید کند. در صورت وجود مشکل در ظاهر زغال، بایستی دستگاه به سرعت عیب یابی و تعمیر شود. مواد اولیه در تولید زغال فشرده، بایستی قبل از انجام فرایند تولید زغال، کاملا خشک و بدون رطوبت باشند.

رطوبت گیری زغال توسط دستگاه های مخصوصی صورت می گیرد و این عمل نیز در کیفیت محصول نهایی اهمیت بالایی دارد. دستگاه های مربوط به پخت زغال و کوره ها نیز باید زغال ها را به صورت یکنواخت  خشک کرده و زغالی با کیفیت بالا، ماندگاری طولانی، عدم شکستگی و با میزان خاکستر کم تولید کنند. علاوه بر این قیمت این نوع دستگاه ها نیز به کیفیت زغال تولید شده، بستگی زیادی دارد.

فروش دستگاه های تولید زغال فشرده (چینی) و انواع آنها

برای فروش دستگاه های تولید زغال فشرده (چینی) باید به بروز بودن فناوری موجود در آن نیز توجه کرد. این دستگاه ها با به کارگیری تکنولوژی پیشرفته و تبدیل مواد خاک اره و دیگر مواد اولیه و دور ریختنی مانند پوست گردو و پودر زغال به کربن، سعی در تولید زغالی با کیفیت می کنند.

برای راه اندازی خط تولید این نوع زغال، یکی از مسائلی که از اهمیت بالایی برخوردار است، تنظیمات دستگاه های تولید می باشد. این موضوع به این دلیل اهمیت دارد که تنظیم نبودن دستگاه ها باعث می شود تا کیفیت زغال های تولید شده در حد مطلوب و مناسب نباشد.

یکی از دستگاه های مورد استفاده در تولید زغال چینی، دستگاه سرند است. از این دستگاه برای الک کردن خاک اره که یکی از مواد اولیه ضروری برای تولید زغال می باشد، استفاده می کنند. بعد از الک کردن خاک اره، آن را به سایر مواد اولیه مورد نیاز اضافه می کنند.

مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه زغال فشرده، بایستی با مقدار مشخصی با هم ترکیب شوند. این میزان مشخص، در کیفیت محصول نهایی زغال اهمیت بالایی دارد. دستگاه های میکس مواد اولیه، این کار را به خوبی انجام می دهند. در این دستگاه ها، خاک اره به میزان 80 درصد، پوست گردو 10 درصد و خاک یا پودر زغال نیز 10 در صد با هم مخلوط می شوند.

مواد اولیه که در تولید زغال فشرده مورد استفاده قرار می گیرند، باید در دستگاه های خشک کن قرار گیرند تا رطوبت آنها گرفته شود. این دستگاه های خشک کن یا منابع حرارتی به وسیله مشعل های گازی و یا گازوئیلی گرم می شوند. میزان رطوبت موجود در مواد اولیه زغال فشرده، پس از پایان فرایند خشک کردن باید بین 4 تا 8 درصد باشد.

یکی از مهمترین تجهیزات و ماشین آلات برای فروش دستگاه های تولید زغال فشرده (چینی)، اکسترودر می باشد. در این دستگاه عمل فشرده سازی زغال انجام می شود. یکی از نکات مهمی که در تهیه دستگاه اکسترودر باید به آن توجه کرد، ظرفیت تولید زغال در آن می باشد. برخی از این دستگاه ها می توانند در حدود 200 کیلوگرم زغال در یک ساعت تولید کنند. همچنین استفاده از قطعات ضد سایش در این دستگاه باعث می شود تا عمر دستگاه بالا رفته و نیاز به مراقبت و تعمیر در آن کاهش پیدا کند.

یکی دیگر از دستگاه های مورد استفاده در خط تولید زغال فشرده، کوره ها هستند که در دو نوع سنتی و صنعتی ساخته می شوند. دستگاه های کوره صنعتی دارای مشعل گاز یا گازوئیل بوده و همچنین به وسیله برق تکفاز کار می کند. این کوره ها در حجم های مختلفی ساخته می شوند. از دیگر ویژگی های این کوره ها، سیستم کنترل حرارت، انجام تولید بدون دود و با حرارت غیر مستقیم، وجود فیلتر صنعتی و تابلو برق اتوماتیک، مجهز به سنسور و... هستند. 

فروش دستگاه های تولید زغال فشرده (چینی)

ساخت انواع خط تولید زغال فشرده 

آدرس

تهران - البرز

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط