سوله تاپ

تلفن

آدرس

تهران - کیلومتر 8 جاده مخصوص کرج - بعد از تقاطع آزادگان - جنب تام ایران خودرو - پلاک 1 - طبقه دوم

خرید سوله مخصوص

خرید سوله شهرک صنعتی را باید از مراکز معتبری همچون املاک صنعتی فتح سوله تاپ انجام داد. از آنجا که سوله صنعتی و صنعت اساس و لازمه رشد و توسعه یک کشور محسوب می شوند، از اینرو باید از طریق مراکز معتبر و با سابقه ای اقدام به خرید سوله شهرک صنعتی نمود. لازم به ذکر است که اولین گام برای شروع به کار یک واحد صنعتی ایجاد یک فضای مناسب و ایده آل است. از طرفی کار فرمایان همیشه سعی دارند واحدهای صنعتی را در کوتاه ترین زمان و با سرعت بالایی احداث نمایند. در واقع این کار به نوعی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های آن ها خواهد شد. همچنین این کار باعث درآمدزایی و بهره برداری برای آن ها می شود. بنابراین خرید سوله شهرک صنعتی بهترین گزینه جهت درآمدزایی و صرفه جویی هزینه ها در کارخانه های صنعتی می باشد.

نگاهی اجمالی بر سوله و کاربردهای آن جهت خرید سوله شهرک صنعتی

برای خرید سوله شهرک صنعتی ابتدا لازم است با ساختار آن آشنایی لازم را داشته باشید. بهتر است بدانید که این نوع سوله ها دارای کاربری ها و ساختارهای گوناگونی هستند. کارخانه های صنعتی، واحدهای تولیدی خودرویی، انبارهای غله، تعمیرگاه ها از جمله کاربری های این نوع سوله است. جالب است بدانید که سوله های صنعتی دارای یک سقف شیبدار و با یک دهانه تا چند دهانه می باشد. در زمان های گذشته از سازه های فلزی خرپا جهت پوشش دهانه بزرگ سوله های صنعتی استفاده می کردند. در گذر زمان و با پیشرفت های علمی سوله های تیر ورقی جایگزین سوله های خرپایی شدند. چرا که استفاده از این نوع سوله ها به نوعی باعث سهولت در تولید و نصب اجرا می شوند.


آشنایی با نکات مهم در خرید سوله جاده قدیم

خرید سوله جاده قدیم را باید از طریق املاک صنعتی فتح - سوله تاپ انجام داد. این گروه با داشتن کارشناسان مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات به مشتریان است. این مرکز یکی از مدرن ترین املاک صنعتی در کشورمان ایران می باشد. این مرکز دارای شعبه و نمایندگی هایی در مناطق صنعتی ایران است. از اینرو بهتر این گزینه جهت خرید سوله جاده قدیم به شمار می آید. املاک صنعتی فتح - سوله تاپ محصولات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می کند. از اینرو برای خرید سوله شهرک صنعتی می توان با خیالی آسوده و اطمینان خاطر این مرکز را انتخاب نمود.


آشنایی با نحوه خرید سوله مخصوص

همانطور که می دانید سوله یکی زیباترین سازه­ های عمرانی از جنس فلز می باشد که دارای یک سقف شیبدار است. این نوع سازه های فولادی پیش ساخته هستند. همچنین استفاده از این نوع سازه در صنایع، ورزشگاه ها، انبارها، سالن های تولید دام و طیور و صنایع دارای بیشترین کاربرد و استفاده می باشند. لازم به ذکر است که سوله از اجزای مختلفی همچون پیچ و مهره، ستون وال پست، نبشی سینه بند، پرلین، سگراد، ستون، سایه بان، استرات، رفتر و  بادبند ساخته شده است. بد نیست بدانید که سوله از نظر قرارگیری دهانه دارای انواع مختلفی  می باشد. این انواع شامل سوله تک دهانه به صورت ۸۸ ، سوله دو دهانه به صورت ۸، سوله چند ضلعی، سوله دو یا چند دهنه با ستونه مشترک به صورت ۸۸ یا ۸۸۸ یا  ۸۸۸۸ است. سوله مخصوص نیز دارای تمام این مزایا و قابلیت ها می باشد. از اینرو برای خرید سوله مخصوص می توان به املاک صنعتی فتح - سوله تاپ مراجعه نمود.


آشنایی با خرید سوله شهرک صنعتی و مزایای این نوع سازه فلزی

سوله های صنعتی امروزه با هدف تمركز فعاليت هاي صنعتي مورد خرید و فروش قرار می گیرند. خرید سوله شهرک صنعتی از مزایای بسیار زیادی برخوردار است. در صورتی که از سوله ها جهت انبارداری استفاده می کنید باید متناسب با نوع کالای انبار شده ساخته و طراحی شوند. برای مثال کف این سالن ها باید از نوع غیر سیمانی باشد تا نگهداری مواد را ممکن سازد. همچنین برای انبار کالاهای بهداشتی لازم است سوله ها دارای سیستم خنک و سقفی کوتاه باشند. همچنین محل قرارگیری سوله در زمان خرید سوله شهرک صنعتی به طور قابل توجهی بر روی هزینه های حمل و نقل و رفت و آمد کارمندان و کارگران تاثیرگذار است. از اینرو بهتر است مکان مناسب را از ابتدا در نظر گرفته سپس اقدام به خرید کنید. لازم به ذکر است که سوله صنعتی از نظر طراحی و ساختار با سایر سازه های فلزی متفاوت می باشد. یکی از تفاوت های اساسی این نوع سوله ها با دیگر سازه های فلزی داشتن دهانه بزرگ تر نسبت به سایر سازه ها است. از اینرو بهترین متریال برای ساخت سوله های صنعتی استفاده از تیر ورق های فولادی می باشد.

آدرس

تهران - کیلومتر 8 جاده مخصوص کرج - بعد از تقاطع آزادگان - جنب تام ایران خودرو - پلاک 1 - طبقه دوم

تلفن

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط