سپه الکترونیک

موبایل

آدرس

تهران - خیابان امام خمینی - روبروی بیمارستان سینا - پاساژ رشید ۳ - طبقه اول - پلاک ۸

پخش انواع مولتی متر 

فروشگاه سپه الکترونیک  با مدیریت علیرضا مرادی ، مجهزترین مرکز تخصصی ابزار دقیق اندازه گیری و تست ، تامین کننده ابزار های صنعتی خطوط تولید ، مونتاژ و الکترونیک و همچنین طراحی ، مهندسی معکوس، ساخت، تولید، اجرا و تعمیرات سیستم ها و بردهای الکترونیکی و مخابراتی می باشد،

پخش ابزار پروسکیت

شرکت پروسکیت یکی از نام های تجاری بزرگ در زمینه پخش و توزیع ابزار آلات مختلف است. انواع ابزارها در زمینه های برق و الکترونیک، کامپیوتر، صنایع مخابرات و... در برند پروسکیت جای می گیرند. مجموعه سپه الکترونیک، با سابقه بالا در زمینه پخش ابزار پروسکیت و توزیع لوازم با کیفیت این برند، آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

این وسایل و لوازم جانبی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب و به صرفه برای افرادی که به دنبال ابزارهای حرفه ای هستند، تولید می شود. محصولات تولیدی این شرکت در حدود 4000 هزار محصول متفاوت و در دسته بندی های ابزار قدرت، ابزار دست و ابزار تست هستند.

تمامی محصولات این شرکت با روش های کنترل کیفیت مورد بررسی قرار گرفته و همچنین دارای استانداردهای جهانی و استانداردهای موجود در مقررات اتحادیه اروپا هستند. کشور تولید کننده این ابزارها نیز تایوان می باشد.

مجموعه سپه الکترونیک، نماینده توزیع و پخش ابزار پروسکیت در زمینه قطعات الکترونیکی و همچنین قطعات کمیاب مختلف است. قطعاتی مانند انواع مولتی متر، آمپر متر، انواع پیچ گوشتی و سیم چین و... با کیفیت بالا و ساخت برند پروسکیت در این مجموعه به فروش می رسد.پ

پخش ابزار پروسکیت و پخش انواع آمپر متر

آمپرمتر وسیله ای است که برای اندازه گیری جریان مدار الکتریکی استفاده می شود. برای خرید و پخش انواع آمپرمتر با برند پروسکیت، بایستی به توانایی اندازه گیری جریان و ولتاژ های مستقیم و متناوب به وسیله آن و داشتن استانداردهای ایمنی لازم، توجه کرد.

آمپرمتر الکترودینامیکی؛ در این نوع آمپرمتر از آهنربای الکتریکی برای حرکت عقربه های آن استفاده می شود. همچنین می تواند انواع جریان های مستقیم و متناوب را اندازه گیری کند.

آمپرمتر آهنربای متحرک؛ این نوع آمپرمتر قادر است جریان ها را تا ده ها آمپر اندازه گیری کند. سیم پیچ مورد استفاده در این آمپرمتر ضخیم بوده و عقربه آن توسط آهنربا حرکت می کند.

آمپرمتر سیم داغ؛ در این نوع از آمپرمترها جریان از سیمی عبور می کند که در سیم باعث ایجاد حرارت می شود. از این نوع برای اندازه گیری جریان های فرکانس رادیویی استفاده می شود. همچنین می تواند جریان های AC را نیز اندازه گیری کند.

آمپرمتر دیجیتالی؛ یکی دیگر از انواع آمپرمتر که در دستگاه های اندازه گیری مانند ولت متر مورد استفاده قرار می گیرد، آمپرمتر دیجیتالی است. این دستگاه از یک مقاومت شنت به منظور تولید ولتاژ متناسب با جریان، تشکیل شده است. از این نوع آمپرمتر برای نمایش مقدار موج های RMS و TRMS  استفاده می شود.

پخش ابزار پروسکیت و پخش انواع مولتی متر

یکی از ابزار آلاتی که در پخش ابزار پروسکیت و با نام این برند تولید می شود، انواع مولتی مترها هستند. مولتی متر یا اهم متر، دستگاهی ست که با عنوان اندازه گیر چند حالته شناخته می شود. چرا که با آن می توان کمیت های الکتریکی متفاوتی مانند اختلاف پتانسیل، ولتاژ، میزان جریان، تست دیود و... را اندازه گیری کرد.

به طور کلی مولتی مترها به صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک قابل تقسیم بندی هستند. به منظور پخش انواع مولتی متر، شناخت انواع مختلف این وسیله امری ضروری است.

مولتی متر دیجیتال؛ این نوع مولتی متر دارای صفحه نمایشی است که مقدار اندازه گیری را به صورت عدد و رقم در آن به نمایش می گذارد. این نوع می تواند کمیت هایی مانند ولتاژ و یا اختلاف پتانسیل، مقاومت و جریان را اندازه گیری کند. از ویژگی های مهم آن، دقت بالا و راحتی کار کردن با مولتی متر را می توان نام برد.

این نوع مولتی متر می تواند ولتاژها را از مقدار چند صد میلی ولت تا 1000 ولت اندازه گیری کند. همچنین عملکرد آن به صورت خودکار بوده و نیازی به تنظیم دستی ندارد.

مولتی متر انبری؛ در پخش ابزار پروسکیت، این نوع مولتی متر به منظور اندازه گیری مقدار جریان استفاده می شود. مولتی متر انبری می تواند به سرعت و خیلی دقیق و بدون نیاز به سری کردن مولتی متر با المان مورد نظر در جریان، جریان گذرنده از آن قسمت یک دستگاه را اندازه گیری کند.

مولتی متر حرفه ای؛ یکی از ویژگی های مهم این مولتی متر این است که می تواند به کامپیوتر وصل شده و اطلاعات آن ذخیره و یا بررسی شود. همچنین دارای دقت بالا و پهنای باند وسیعی بوده و علاوه بر این کمیت های اندازه گیری شده را می تواند ثبت و نمایش دهد.

مولتی متر آنالوگ؛ این وسیله از عقربه و خطوط مدرج، سلکتور، ترمینال، سیم رابط و پتانسیومتر تشکیل شده است. عقربه می تواند روی خطوط مدرج حرکت کند.

آدرس

تهران - خیابان امام خمینی - روبروی بیمارستان سینا - پاساژ رشید ۳ - طبقه اول - پلاک ۸

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط