سیم بکسل کاسپین

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - میدان قزوین - مجتمع تجاری شهاب الدین - واحد 303

 سیم بکسل کاسپین

بازرگانی کاسپین با بیش از ۱۷ سال تجربه در زمینه واردات سیم بکسل،پیچ و مهره و اتصالات صنعتی آماده ی خدمت رسانی به صنعت کشور است.

محصولات ما : 


۱_وارد کننده انواع سیم بکسل،پیچ و مهره و اتصالات صنعتی
۲_سیم بکسل آسانسور،نازک،فولادی،کنفی،نتاب،کلایمر،استیل،حفاری،مهاری
۳_پیچ و مهره و واشر آهنی،فولادی،استیل
۴_جرثقیل های سقفی از برند های kyto,vital
۵_زنجیر های خشکه یا فولادی،آهنی و استیل
۶_انواع اتصالات صنعتی اعم از:مهارکش،قلاب دینام،کارابین،قلاب اس،کرپی فولادی و چدنی،قرقره پرچم،قلاب جرثقیل و رابط زنجیر و...
۷_انواع تسمه حمل بار تک لا،دوبل،تسمه جغجغه و شالی
۸_انواع وینچ دستی،برقی،پولیفت،تیفور جکلوی و...
 در پایین تیتر زده شود

ویژگی های فروشگاه بکسل کاسپین

۱قیمت استثنایی
۲کیفیت عالی
۳ ارسال بار به تمام نقاط ایران

در حال حاضر می توان گفت بازرگانی کاسپین مهم ترین و بزرگترین شرکت وارد کننده سیم بکسل و انواع اتصالات در کشور شناخته می شود. این شرکت با 17 سال سابقه در حوزه واردات توانسته حجم قابل توجهی از نیاز بازار داخل به انواع سیم بکسل و دیگر انواع اتصالات را تامین کرده و با بزرگترین شرکت های خارجی تولید کننده سیم بکسل نیز در حال همکاری می باشد. در حالی که بسیاری از شرکت های وارد کننده سیم بکسل با توجه به نوسانات ارز و همچنین تحریم های اقتصادی موجود در حال حاضر توانایی واردات سیم بکسل را همانند گذشته ندارند اما بازرگانی کاسپین واردات انواع سیم بکسل را همانند گذشته انجام داده و توانایی تامین نیاز بازار در هر زمان را دارد. برخی از شرکت های وارد کننده سیم بکسل در کشور با توجه به نوسانات ارز و مشکلات نقل و انتقال ارز در حال حاضر به به صورت مستقیم در زمینه واردات فعالیت نداشته و در حال همکاری با شرکت بازرگانی کاسپین هستند و نیاز مشتریان خود را از بازرگانی کاسپین تامین می نمایند.

از جمله مهم ترین انواع سیم بکسل که واردات آن ها به کشور توسط شرکت بازرگانی کاسپین در حال انجام است عبارتند از:

 • سیم بکسل کنفی

 • سیم بکسل نتاب

 • سیم بکسل آسانسور

 • سیم بکسل فولادی

 • سیم بکسل نازک و نرم

 • سیم بکسل جرثقیل

 • سیم بکسل حفاری

 • سیم بکسل کلایمر

 • سیم بکسل استیل

 • و...

لازم به ذکر است هر کدام از انواع سیم بکسل در ابعاد و مدل های مختلف برای مصارف مختلف وارد می شود. بازرگانی کاسپین از معدود شرکت هایی بوده تنوع محصولات آن در حوزه سیم بکسل بسیار گسترده بوده و توانایی تامین انواع سیم بکسل در هر سایز و حجمی را دارد.

خرید سیم بکسل به صورت عمده

شرکت های زیادی در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل، آسانسور و... فعالیت دارند و برای ساخت و نصب چنین سازه ها و تجهیزاتی همواره نیاز به حجم بالایی از انواع خاص سیم بکسل دارند. خرید سیم بکسل به صورت عمده باید به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام گیرد زیرا تنها در صورت خرید مستقیم می توان از قیمت های دست اول و تخفیفات ویژه خرید عمده و حجمی بهره مند شد. واسطه ها همواره انواع سیم بکسل را با قیمت های بسیار بالا عرضه می کنند و به همین دلیل نیز خرید از واسطه ها به هیچ وجه توصیه نمی شود. شرکت بازرگانی کاسپین به عنوان بزرگترین وارد کننده سیم بکسل در کشور بهترین مرکز برای خرید مستقیم و بدون واسطه انواع سیم بکسل است. از طریق شرکت بازرگانی کاسپین می توان اقدام به خرید عمده انواع سیم بکسل با ارزان ترین قیمت بازار نموده و از شرایط فروش و تخفیفات ویژه این شرکت بازرگانی بهره مند شد.

خرید و فروش پیچ و مهره

شرکت بازرگانی کاسپین علاوه بر آن که به عنوان وارد کننده سیم بکسل و انواع اتصالات فعالیت دارد، در زمینه خرید و فروش انواع پیچ و مهره نیز فعالیت گسترده دارد که شامل انواع زیر هستند:

 1. پیچ و مهره فولادی

 2. پیچ و مهره آهنی

 3. پیچ و مهره استیل

 4. و...

علاوه بر خرید و فروش پیج و مهره، انواع واشر آهنی، فولادی و استیل نیز توسط بازرگانی کاسپین خرید و فروش می شود. بازرگانی کاسپین در امر خرید و فروش انواع پیچ و مهره و واشر آماده همکاری با شرکت ها و فعالان این حوزه بوده و توانایی تامین انواع پیچ و مهره مورد نیاز خریداران در هر حجمی را دارد. علاوه بر آن شرکت ها و تاجران حوزه پیچ و مهره می توانند از نظرات و راهنمایی های کارشناسان و متخصصان شرکت کاسپین در امر خرید و فروش انواع پیچ و مهره نیز بهره مند شوند.

خرید و فروش جرثقیل سقفی

بازرگانی کاسپین موفق ترین وارد کننده سیم بکسل در سال های اخیر همواره فعالیت های تجاری خود را گسترش داده و در حال حاضر در زمینه خرید و فروش جرثقیل سقفی نیز فعالیت دارد. جرثقیل های سقفی امروزه از جمله پرکاربردترین تجهیزات در واحد های تولیدی، کارگاهی، تعمیراتی و انبار ها به شمار می آید و از آن ها برای جابه جایی کالا، قطعات، تجهیزات بزرگ، مواد اولیه و... استفاده می کنند. معمولا جرثقیل های سقفی دارای مدل های مختلفی بوده و به صورت افقی بر روی سقف کارگاه ها نصب می گردد. فروش مستقیم بهترین انواع جرثقیل سقفی از بهترین برند های سازنده با بهترین قیمت بازار توسط شرکت بازرگانی کاسپین انجام می شود.

بازرگانی کاسپین در حال حاضر تامین کننده انواع جرثقیل سقفی از برند های بزرگ و معتبری همچون kyto و vital می باشد که از برند ها در حال حاضر از بزرگترین و معروف ترین برند های سازنده انواع جرثقیل سقفی در جهان شناخته می شود.


آدرس

تهران - میدان قزوین - مجتمع تجاری شهاب الدین - واحد 303

تلفن

موبایل

اصناف مرتبط