شرکت سپند پلیمر دلیجان

تلفن

موبایل

آدرس

مرکزی - دلیجان - شهرک صنعتی جاده اصفهان - خیابان سرو 5

خریدار انواع سلفون پلی استر 

خریدار انواع  سلفون پلی استر،  بخش های اضافی و باقیمانده تولیدات همیشه بخش مهمی از ضایعات را تشکیل می دهند. در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی شرایطی به وجود آمده است که بتوان از این ضایعات برای تولید در بخش های دیگر صنعت استفاده کرد. افرادی که خریدار انواع سلفون پلی استر می باشند با در نظر گرفتن کیفیت مواد ضایعاتی شما بهترین قیمت را به شما پیشنهاد می دهند. معمولا این گروههای که خریدار انواع سلفون پلی استر، خریدار ضایعات  خاکه کلوخه پلی استر،خریدار ضایعات الیاف ریسایکل سفید و رنگی و خریدار ضایعات پارچه و پرده پلی استر  اغلب خرید ضایعات کلوخه پلی استر سفید و رنگی را نیز انجام می دهند. خریداران موارد استفاده از این ضایعات را به خوبی می دانند، شرکت های بزرگی در سراسر کشور با بهره گیری از روش های تحقیقاتی و کاربردی اقدام به استفاده ازترکیبات پلی استر برای تولید مواد دیگر می نمایند.با توجه به اینکه أنواع پلی استر چه به صورت کلوخه و چه به صورت ضایعات پارچه رنگی و سفید قابلیت تبدیل شدن به الیاف مصنوعی و قطعات پلاستیکی و حتی قابلیت استفاده و تبدیل به گرانول را دارند. هدف از استفاده از این ضایعات کاهش حضور این ترکیبات به علت پایدار بودن بیش از اندازه آنها در محیط زیست می باشد. خریدار انواع سلفون پلی استر، خریدار ضایعات  خاکه کلوخه پلی استر،خریدار ضایعات الیاف ریسایکل سفید و رنگی و خریدار ضایعات پارچه و پرده پلی استر  اغلب با خرید ضایعات کلوخه پلی استر سفید و رنگی و بستن قرار داد با شرکت هایی که این تولیدات را مورد استفاده قرار می دهند.باعث می شوند تا مواد بازیافتی با کیفیت در اختیار شرکت هایی که مواد اولیه تولیدات آنها از این مواد تامین می شود قرار گیرد

چه نکات مهمی خریدار انواع سلفون پلی استر باید رعایت کند

  1. منبعی که ضایعات را از آن خریداری می کنید

  2. دوری یا نزدیکی شرکت بازیافتی که قرار است ضایعات را به آن تحویل دهید

  3. نوع ضایعاتی که قصد خرید آن را دارید و نحوه بسته بندی آن در محل فروش به چه شکل است

  4. ارزشمند بودن محصول

  5. شرایط تفکیک و جداسازی

  6. هزینه  نگهداری و تعمیر دستگاههای مورد نیاز در کارگاه

  7. بازار فروش

این بخش از مهمترین بخش های خرید ضایعات می باشد، شما در ابتدا باید به شناسایی شرکت ها و مرکزهایی که به این مواد اولیه نیاز دارند بپردازید و پس از پیدا کردن بازار مناسب اقدام به خرید و فروش این مواد بنمائید.

        8. هزینه نیروهای لازم برای تفکیک و جداسازی ضایعات از بخش های غیر قابل استفاده آن

        9. بررسی منطقه جغرافیائی

هر منطقه ای از شهر یا استان شما تولید کننده نوع خاصی از ضایعات می باشد. با شناسائی این محل ها می توانید در هزینه رفت و آمد و نیروی کار صرفه جویی کنید و به سود آوری بیشتری دست پیدا کنید.

اهمیت بازیافت ضایعات پلی استر

  1. کاهش حجم ورود زباله به طبیعت

  2. کاهش آلودگی در سطح جامعه

  3. کاهش مراحل دفن و سوزاندن زباله در مراکز مربوطه

        4. کاهش نیاز جامعه و کشور به وارد کردن مواد خام

        5. افزایش اشتغال

        6. بالارفتن سطح بهداشت عمومی

        7. کمک به گردش اقتصادی

مواد پلیمری و پلاستیک ها از ترکیبات تجزیه ناپذیر در طبیعت هستند و وجود آنها مشکلات زیادی  به وجود می آورد.به همین بازیافت این ترکیبات کمک بزرگی هم به اقتصاد و هم به پاکیزگی محیط زیست می کند.از انواع ضایعات پلی استر و سلفون می توانیم در تولید انواع تسمه و تجهیزات پلیمری استفاده کنیم. در حقیقت این ضایعات سرمایه های  پنهان در اقتصاد یک کشور می باشند.خریدار انواع سلفون پلی استر با خرید این ضایعات در چرخه  اقتصادی بازیافت تاثیر مهمی دارد. گستردگی فعالیت در این زمینه به اندازه ای است که شهرداری ها و مراکز بازیافت برای کاهش هزینه های خود انجام این امور را به  خریدار ضایعات الیاف ریسایکل سفید و رنگی و خریدار ضایعات پارچه و پرده پلی استر می سپارند چون این افراد با شناسائی مراکز تولید این نوع ضایعات مسیر دسترسی شرکت های بازیافت را کوتاهتر می کنند. در حقیقت این مسیر یک مسیر با سود چند طرفه می باشد ،سودی که هم سلامت محیط زیست و گردش مالی و اقتصادی یک جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.

آدرس

مرکزی - دلیجان - شهرک صنعتی جاده اصفهان - خیابان سرو 5

تلفن

موبایل

اصناف مرتبط