شرکت پلی تک تهران

موبایل

آدرس

تهران - شورآباد

خرید مواد گرانول پلاستیکی 

گرانول نوعی مواد بازیافتی است که توسط شرکت های  تولید کننده گرانول  ساخته می شود. این شرکت ها از مواد بازیافتی، پلاستیک و گرانول تولید می کنند و قطعات جدیدی را از آن ها می سازند.  خرید مواد گرانول پلاستیکی  در این شرکت های  تولید کننده گرانول،  امری بسیار رایج می باشد. ضایعاتی که در شرکت های تولید کننده گرانول  به این ماده تبدیل شده اند، در نهایت به قطعات با ارزشی تبدیل خواهند شد. قطعات بسیار مهمی در شرکت های  تولید کننده گرانول  مورد استفاده قرار می گیرند. اکثر این قطعات حالت پلیمر مانندی دارند. استفاده کردن از قطعاتی که توسط این شرکت ها تولید می شوند بسیار رایج بوده و می توان نمونه های زیادی از این قطعات را در موارد زیادی به کار برد.

خرید مواد گرانول پلاستیکی

موادی مثل ضایعات و زباله ها را در ابتدا خریداری کرده و برای بازیافت در دستگاه های چرخ گوشت مانندی قرار می دهند. پس از طی شدن این مرحله از این مواد بازیافت شده که به صورت اکسترودر هستند، مواد ضایعاتی را  ذوب کرده و برای مرحله بعد آماده می سازند. کاتری در این منطقه قرار دارد که این نوع مواد را برش زده و به قطعات کوچک تری تبدیل می کند. در مرحله بعد در شرکت  تولید کننده گرانول،  باید این پلاستیک های ریز شده را به گرانول تبدیل کرد. پلاستیک های ریز شده در نهایت شکل گرفته و به قطعات خاصی تبدیل می شوند. این قطعات در نهایت همان گرانول می باشند که توسط شرکت  تولید کننده گرانول  ساخته می شوند. قطعات گرانول بسیار به صرفه می باشند و هر نوع هزینه ای که برای آن ها شود بسیار مناسب بوده و در آینده به جیب کارفرمایان بازگردانده خواهد شد. پلاستیک امروزه نقش بسیار مهمی در زندگی انسان ها بازی می کند، دقیقا به همین منظور باید از این نوع ابزار در زندگی بهره زیادی برده و برای ساخت زندگی بهتر از آن استفاده نمود. مواد گرانول پلاستیکی هم می توانند به نوعی به بهبود زندگی انسان ها کمک زیادی کنند و میزان استفاده از آن ها در قطعات مختلف هم بسیار زیاد می باشد.

کاربرد گرانول پلاستیکی

ضایعاتی که به صورت روزانه در کشور ما تولید می گردند، نیاز به بازیابی دارند. علت این امر هم نیاز شدید کشور ما به استفاده از تمامی منابع موجود می باشد. علاوه بر این با مصرف دوباره ضایعات، در واقع حجم زباله تولید شده کم تر شده و صرفه جویی خوبی در این گونه امور صورت می گیرد. گرانول تنها در ساخت قطعات خاصی کاربرد ندارد و برای ساخت قطعات خودروها هم کارخانه های تولید کننده گرانول،فروش مواد گرانول پلاستیکی را در برنامه خود دارند.  خرید مواد گرانول پلاستیکی  از شرکت  تولید کننده گرانول،  نسبت به گذشته افزایش چشم گیری پیدا کرده است. هزینه استفاده کردن از قطعات بازیافتی بسیار کم تر بوده و استفاده مجدد از این وسایل بسیار به صرفه و اقتصادی می باشد.

خرید مواد ضایعات پلاستیکی

شرکت های  تولید کننده گرانول،  در نوبت های مشخصی، اقدام به  خرید مواد ضایعات پلاستیکی  به منظور بازیافت آن ها خواهند کرد. مواد ضایعات پلاستیکی ممکن است در وهله اول بسیار آلوده و بی فایده به نظر برسند. باید توجه داشته باشید که این مواد توسط شرکت  تولید کننده گرانول  خریداری شده و بازیافت می شوند. روندی که برای این بازیافت استفاده می شود، بسیار دقیق و پیچیده بوده که در ادامه برای شما این روند را توضیح خواهیم داد. سالانه زباله های زیادی توسط افراد ساکن در شهرها و روستاها تولید می شوند. این زباله ها  برای این که زیاد به طبیعت آسیبی وارد نکنند، باید کنترل شده و از تولید شدن بیش از حد آن ها جلوگیری به عمل آید. فاسد شدن این نوع زباله های موجود در طبیعت، می تواند به محیط زیست صدمه زیادی وارد کند. حتی ممکن است این زباله ها در کنار رودخانه ها رها شده و آب های طبیعی و آب های زیر زمینی را آلوده سازند. در صورت آلوده شدن آب های زیر زمینی، تصفیه آن ها بسیار دشوار شده و آسیب بسیار جدی به طبیعت وارد خواهد شد. به همین علت باید این زباله را  از طبیعت جدا کرد. بهترین راه برای جداسازی این زباله از طبیعت، تبدیل کردن ان ها به گرانول و بازیافت مجدد این ضایعات می باشد.

آدرس

تهران - شورآباد

موبایل

اصناف مرتبط