طب کار چشم انداز

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - میدان آزادی - خیابان جناح - نرسیده به فلکه دوم صادقیه - نبش کوچه عابدزاده - پلاک 19 - طبقه 1 - واحد3

طب کار محدوده صادقیه

امروزه پیچیدگی و فرا گیر بودن فرآیند های صنعتی مدرن، این امکان را برای پزشکان طب حرفه ای فراهم آورده است که بتوانند نگرانی های مربوط به محل کار، محیط زیست و مشکلات بهداشتی و سیاسی جامعه مانند آلودگی جوی، ایمنی محصول، ارتقا سلامت را با مدیریت صحیح برطرف کنند. در این زمینه یکی از متمدن ترین ها طب کار چشم انداز است که محدوده صادقیه و غرب تهران را آن خود کرده است. همه ما هنگام بروز حادثه نگرانی های زیادی داریم که می تواند درد را برایمان حاد تر کند.پزشکان طب کار چشم انداز بیماری هایی را که توسط عوامل محیط کار ایجاد و یا تشدید می شود؛ تشخیص می دهند و مدیریت می کنند. در واقع آن ها نگران تمام جنبه های تاثیر کار بر سلامتی و سلامتی بر کار هستند.پزشکان طب کار چشم انداز از مکان های کاری بازدید می کنند و طیف وسیعی از مسائل مربوط بهداشت را در مورد کار ارزیابی می کنند. کمک به مردم برای ماندن در محل کار یا بازگشت به محل کار در اثر تصادف یا بیماری، بخش اصلی طب کار محدوده صادقیه است. کار طب کار متنوع است در واقع ترکیبی است از عمل پزشکی بالینی با نیاز به تاثیر و شکل دادن به رفتار افراد و سازمان ها. جلوگیری از بیماری و صدماتی که در نتیجه کار ایجاد می شود، مهم ترین جنبه ای است که در طب کار محدوده صادقیه و همچنین توان بخشی به دنبال بیماری یا جراحات است.

با بروز چه علائم اصلی می توانیم به طب کار چشم انداز مراجعه کنیم؟

 • اگر استرس تان بعد از رفتن به سر کار بیشتر شده است در واقع در رابطه با مشکلات بالینی می توانید به طب کار چشم انداز اعتماد کنید.

 • وقتی روزانه در معرض سر و صدای زیاد قرار می گیرید و به طور ناگهانی قدرت شنوایی تان کاهش می یابد و می توانید مشکل کم شنوایی تان که ناشی از کار را در طب کار محدوده غرب تهران درمان کنید.

 • هرگاه دچار کمر داد ناشی از کار در محل کارتان شدید.

 • و همچنین علائمی که ناشی از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی بروز می کند مانند مشکل تنفسی و یا لرزش اعضای بدن. در این هنگام می توانید به طب کار مراجعه فرمایید. در ضمن شما می توانید قبل از کار آمادگی جسمانی خود را در مرکز طب کار چشم انداز بسنجید و با شایستگی جسمی به عنوان متقاضی کار مد نظرتان قدم به پیش بگذارید.

  تخصص های فرعی طب کار چشم انداز

 • بررسی دارو های ارزیابی توانبخشی

 • بررسی دارو های پرتو درمانی

 • بررسی دارو های تنفسی

 • بررسی علائم حرکتی

و همچنین معالجه بیماری از دور یعنی بروز بیماری در هنگام مسافرت و یا ماموریت در طب کار چشم انداز متداول است.


چگونه یک برنامه بهداشت حرفه ای به شرکت شما می تواند کمک کند؟

همه ما می دانیم که کارگران سالم بازدهی و عملکرد بهتری دارند؛ برای اینکه از سلامتی کارگرانتان مطمئن شوید باید یک برنامه درمانی پیشگیرانه تهیه کنید که ما این کار را برایتان انجام می دهیم که این برنامه طب کار چشم انداز شامل:

 1.  ارزیابی خطر سلامتی

 2.  مربی گری تغذیه ای

 3.  برنامه های منظم برای تناسب اندام

 4.  کاهش وزن

 5.  مربی گری بهداشتی

 6.  برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزش

آسیب های ناشی از کار نیز می تواند بسیار گران باشد. هزینه مستقیم صدماتی که به شخص در محل کارش وارد می شود با هزینه مراقبت های پزشکی و هزینه های بیمه اصلا قابل قیاس نیست. در واقع هزینه مراقبت های پزشکی بسیار اندک و نا چیز است. در صورت بروز جراحات، تمامی موارد بیمه ای و بهداشتی باید به خوبی مدیریت شوند تا کارگر مصدوم را در اسرع وقت به وضعیت سلامتی و بهره وری لازم باز گردانده شود.امروزه انتخاب و اعتماد به یک طب کار حرفه ای بسیار سخت چرا که آدمی جسم آسیب دیده خود را در اختیار پزشکش قرار می دهد شما بدون هیچ گونه نگرانی می توانید به پرسنل و کادر درمان ما اعتماد کنید و هنگام آسیب به راحتی و بدون فوت وقت به طب کار چشم انداز در محدوده صادقیه و غرب تهران مراجعه کنید و باز هم سلامتی تان را به دست آورید و  بار دیگر طعم عافیت را بچشید.

آدرس

تهران - میدان آزادی - خیابان جناح - نرسیده به فلکه دوم صادقیه - نبش کوچه عابدزاده - پلاک 19 - طبقه 1 - واحد3

تلفن

موبایل