فروشگاه ایران روغن

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - منطقه 18 - بزرگراه فتح - بعد از شماره 2 - بعد از بانک ملی - به سمت پل کن - پلاک ۶۲۲

فروش بدون واسطه روانکار صنعتی

ایران روغن از مراکز برتر فروش روانکار صنعتی و موتوری در تهران می باشد که کیفیت عالی محصولات همواره هدف این مجموعه بوده است . قطعا کیفیت مطلوب محصولات خود عاملی جهت کسب رضایت شماست و ما مفتخریم به اعتماد و رضایت تان به ایران روغن که همانا این باعث ثابت قدم بودن ما در این راه می گردد . ایران روغن تهیه و توزیع انواع روانکار صنعتی و موتوری ، روغن های هیدرولیک ، مقاوم k ، حرارت ، توربین ، روغن کمپرسور ، اتوماتیک ، روغن دنده و همچنین فروش محصولات ایرانی و خارجی، شرکت نفت بهران، نفت پارس، ایرانول ، فوکس ، شل ، موبیل. 
• اهمیت رنگ روغن موتور:                                                                                
رنگ روغن به تنهايي معیاری مناسب جهت تشخيص كيفيت روغن موتور نيست و فقط توسط افراد متخصص و یا با انجام آزمایش های مربوطه، می توان در مورد کیفیت روغن اظهار نظر نمود. مواد افزودني مورد استفاده در روغن موتور، معمولا موجب تيره شدن رنگ آن مي شوند. از طرف دیگر برخی از روغن ها، به دلایل خاصی حاوی رنگ می باشند که این رنگ به صورت عمدی به روغن اضافه می شود که مهمترین دلیل آن شناسایی روغن است.
 به عنوان مثال روغن دنده اتوماتیک خودرو طبق استاندارد باید دارای رنگ قرمز باشد تا از اختلاط آن با روغن های دیگر جلوگیری شود، زیرا سبب ایجاد ناسازگاری می شود.
اما در بیشتر روغن های تولیدی رنگ روغن ناشی از روغن پایه مصرفی و مواد افزودنی آن است و بسته به این که روغن پایه و مواد افزودنی چگونه و از کجا تامین شده باشد رنگ روغن ممکن است از زرد بسیار کمرنگ تا قهوه ای تیره تغییر کند.
برای روغن های معدنی به علت وجود اختلاف در روغن های پایه در رنگ و یا تیرگی آنها، تغییرات جزئی قابل مشاهده می باشد. بطور کلی رنگ روغن های معدنی با ناخالصی های ترکیبات گوگرد و آروماتیک در ارتباط می باشد. در روغن های پایه تیره تر، معمولا این ناخالصی ها بیشتر رویت می شود. رنگ تیره، بیشتر در روغن های معدنی با ویسکوزیته بالاتر قابل مشاهده می باشد. بعضی ادتیوهای خاص همچون آنهایی که دارای گوگرد می باشند در رنگ روغن تاثیر گذار می باشند. برای مثال مواد پاک کننده ای همچون کلسیم سولفانات ها رنگ روغن نهایی را بطور قابل ملاحظه ای تیره تر می کنند.
 در هر حال ذکر چند نکته در مورد رنگ روغن الزامی می باشد:
 1- روغن کارنکرده در هر صورت باید شفاف باشد. کدر بودن روغن نشانه چندان خوبی نیست. عدم انحلال مناسب مواد افزودنی، ورود مواد آلاینده خارجی خصوصا آب و ناسازگاری مواد افزودنی حاصل از اختلاط روغن ها، از دلایل کدر شدن روغن ها است.
2-  اضافه کردن رنگ هایی نظیر سبز و زرد فسفری به روغن تاثیری در کیفیت آن نداشته و عموما برای جلب نظر مشتری انجام می شود.
3- در مورد رنگ روغن های پایه باید گفت معمولا هرچه روغن پایه با کیفیت تر و مرغوب تر باشد دارای رنگ روشن تری است. که البته باز یک حکم کلی نیست!
روغن موتورهاي مرغوب در اثر جذب براده هاي فلزات ناشي از سايش قطعات روي يكديگر، دوده ناشي از احتراق، گرد و غبار و ساير آلاينده ها، تيره‌تر مي شوند. اما تفاوت روغن كاركرده و كارنكرده در شفافيت آن‌هاست، به طوري كه روغن مناسب و داراي افزودني هاي ويژه، شفاف و كمي تيره است. اما روغن كاركرده علاوه بر تيره بودن، كدر هم مي باشد و اين كدر (سياه) شدن رنگ روغن موتور حين كاركرد، نشانه افت كيفيت روغن نبوده، بلكه نشانه عملكرد صحيح روغن در موتور و مصرف تدريجي افزودني هاي روغن موتور است و لذا سياه شدن رنگ روغن موتور نشانه فرا رسيدن زمان تعويض آن نبوده و تا كيلومتر پيمايش توصيه شده خودروساز و شركت توليد كننده روغن موتور، كارايي لازم را خواهد داشت. بنابراين چنانچه رنگ روغن پس از مدتي كاركرد تغيير نكند، نشانه عدم توانايي انتقال مواد زائد و رسوبات از لابه لاي قطعات و در نتيجه نامناسب بودن آن است.
اما مات و یا شیری بودن رنگ روغن نشانه خوبی نیست و باعث نگرانی می شود که این امر می تواند به دلایل زیر باشد:
- ادتیوها
- آلودگی آب
- ناخالصی های جامد
- نقطه پایین ابری شدن (کریستالیزه شدن واکس)
- اختلاط تصادفی انواع روان کننده ها با یکدیگر هنگام مخلوط شدن ادتیوها و یا روغن های پایه با هم. 
با بهترین کیفیت و هزینه خرید نمایید. 

فروشگاه ایران روغن در زمینه فروش بدون واسطه روانکار صنعتی فعالیت دارد. روانکارهای صنعتی شامل گریس صنعتی استفاده شده برای بخش نظامی، نفت، گاز، صنایع هوایی، پتروشیمی، روغن صنعتی و ... می باشد. از روانکارهای صنعتی برای بهبود عملکرد در صنایع مختلف استفاده می شود.

کاربرد روانکار صنعتی

فروش بدون واسطه روانکار صنعتی باکیفیت به شکل مایعات، روغن ها، گریس ها و ... انجام می گردد. از این روانکارها برای جلوگیری از سایش قطعات به یکدیگر، اتصال برخی از تجهیزات و کاهش اصطکاک استفاده می شود. فروش بدون واسطه روانکار صنعتی می تواند از تولید حرارت بالا در اثر اصطکاک جلوگیری نماید. با استفاده از روانکارهای صنعتی می توان شرایط تعدیل دما، اصلاح قابلیت های سطح، تغییر در مقاومت الکتریکی و ... را در صنایع گوناگون به وجود آورد.  

بیشتر روانکارهای صنعتی به شکل پایه ای با خواص معدنی یا آلی معرفی می گردند. روانکارها می توانند به شکل نیمه جامد، جامد، مایع، گاز و پلاستیکی باشند. روانکارهای صنعتی لزوماً گریس و روغن صنعتی نیستند. در واقع روانکارهای صنعتی می توانند در اشکال و مواد مختلفی تولید شوند اما متداول ترین شکل تولیدی آن ها گریس و روغن صنعتی می باشد.

فروش بدون واسطه روانکار صنعتی در انتقال انرژی، تولید هوای خنک کننده یا فشرده، انتقال یا کاهش نیروی مکانیکی، تولید انرژی، به کارگیری ابزار ماشین آلات و...

کاربرد دارد. برخی از فرآیندها برای اجرا و اعمال نیاز به روانکارهای خاص دارند. با بهره مندی از فروش بدون واسطه روانکار صنعتی می توانید هزینه کمتری برای خرید روانکار پرداخت نمایید.

ارائه مشاوره در فروشگاه ایران روغن

ممکن است شما مشتریان عزیز و گرامی برای بهره مندی از فروش بدون واسطه روانکار صنعتی نیاز به مشاوره داشته باشید. بسیاری از مشتریان و صاحبان صنایع درباره کیفیت روانکارهای صنعتی اطلاع چندانی ندارند. با کسب راهنمایی می توانید اطلاع کافی درباره خصوصیات روانکارهای با کیفیت به دست آورید. روانکارهای صنعتی با کیفیت می توانند سرعت کاری را بالا ببرند. ضمن اینکه عمر مفید دستگاه های مختلف را افزایش دهند.   همان طور که می دانید امروزه برندهای مختلفی در زمینه روانکارهای صنعتی وجود دارد. این برندها از کیفیت های متفاوتی برخوردار هستند و با تنوع قیمتی زیادی عرضه می شوند. از این رو انتخاب روانکار صنعتی بهینه، کار بسیار سخت و دشواری می باشد. برای تشخیص کیفیت بالای برندها و شناخت نوع برند از مشاوران فروشگاه ایران روغن کمک بگیرید. این مشاوران از تخصص لازم درباره شناخت برندها برخوردار هستند. به همین خاطر می توانند ویژگی های کیفی روانکارهای صنعتی را به خوبی تشخیص دهند. فروش بدون واسطه روانکار صنعتی با اهداف مختلفی برای تجهیزات گوناگون مدنظر قرار می گیرد. روانکار می تواند برای انتقال انرژی کارایی داشته باشد. ضمن اینکه در بعضی موارد برای کاهش مصرف انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. در هر صورت استفاده از روانکارهای صنعتی به منظور بهبود عملکرد سیستم ها و تجهیزات مختلف مدنظر قرار می گیرد. روانکارهای صنعتی در سیستم های هیدرولیکی و صنعتی بیشترین کارایی را دارند.

مزیت فروش بدون واسطه روانکار صنعتی

فروشگاه ایران روغن سابقه زیادی در فروش انواع روانکارهای صنعتی دارد. در واقع در این مجموعه فروش بدون واسطه روانکار صنعتی ارزان و باکیفیت برای مشتری فراهم است. فروشگاه ایران روغن از سابقه زیادی در فروش بدون واسطه روانکار صنعتی برخوردار است. همان طور که می دانید خریدهای بدون واسطه در دنیای صنعت اهمیت زیادی دارند و می توانند سود زیادی برای صاحبان صنایع به همراه داشته باشند.

فروشگاه ایران روغن به عنوان یکی از فروشگاه های عرضه کننده روانکارها و سیالات صنعتی مطرح می شود. فروش بدون واسطه روانکار صنعتی فروشگاه ایران روغن در نمونه روغن های فوق تخصصی و تخصصی انجام می شود. این سیالات می توانند در نوع سیالات خنک کننده، روغن موتور، ضد یخ، گریس و مایع ترمز باشند. فروشگاه ایران روغن با تکیه بر دانش متخصصان و بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا اقدام به فروش بدون واسطه روانکارهای صنعتی با کیفیت می نمایند.

فروش بدون واسطه روانکار صنعتی به عنوان یک خرید بهینه و موثر در فروشگاه ایران روغن مورد توجه قرار می گیرد. فروشگاه ایران روغن قادر به تامین روانکارهای صنعتی به شکل عمده می باشد. در واقع شرکت های بسیاری همچون صنایع سیمان، صنعت خودرو، صنایع پتروشیمی نیروگاهی، کارخانجات مربوط به استخراج معادن، صنایع غذایی، تولید کاشی، راه سازی، حفاری و ... اقلام مورد نیاز خود را به شکل مستقیم از فروشگاه ایران روغن دریافت می کنند.آدرس

تهران - منطقه 18 - بزرگراه فتح - بعد از شماره 2 - بعد از بانک ملی - به سمت پل کن - پلاک ۶۲۲

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط