فروشگاه جردن اسپرت

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - خیابان ملت - پاساژ شیرین - طبقه اول - پلاک 46

 فروشگاه جردن اسپرت

از اصلی ترین نکاتی که هنگام تعویض قطعات مختلف نیسان باید به آن توجه کنید این است که با انتخاب یک مرکز معتبر که به صورت مستقیم کار و تولید و پخش انواع قطعات نیسان را انجام می دهد با حذف چندین واسط می توانید در زمان و هزینه پرداختی خود صرفه جویی کنید و قطعات را به صورت مستقیم از تولید کننده آن خریداری نمایید. در ضمن مراکزی که تنها به کار فروش قطعات مشغول هستند ممکن است هر قطعه را از برند های مختلف داشته باشند و در میان آنها برند های ضعیف نیز جای بگیرد که در این صورت احتمال انتخاب نادرست توسط خریدار بسیار افزایش می یابد. با خرید مستقیم از تولید کننده می توانید قبل از انتخاب درباره برند های مختلف تحقیق کنید و در نهایت از تولید کننده برند مورد نظر خود اقدام به خرید نمایید. یکی دیگر از اجزای اصلی تمامی ماشین های سواری و باری از جمله نیسان و سایر مدل های اتومبیل، آینه های آن است. آینه های ماشین نقش مهم و اساسی در حفظ امنیت و کاهش تصادفات در جاده ها در تمامی دنیا دارند و اگر آموزش استفاده درست از آینه های ماشین به رانندگان داده شود، درصد بسیار زیاد تصادفات که بر اثر غفلت راننده از سایر ماشین ها است کاهش می یابد.

آینه های ماشین به دو دسته اصلی آینه وسط و آینه های مجاور تقسیم می شود.

آینه وسط ماشین که با نام های دیگری همچون آینه اصلی و یا آینه میانی ماشین شناخته می شود، به طور معمول آینه تخت است که فاصله و اندازه اشیاء را به صورت درست و واقعی نمایش می دهد. هر راننده باید با توجه به قد و نحوه نشستن خود آینه وسط را به گونه ای تنظیم کند که دید کاملی به شیشه پشت ماشین داشته باشد و به وبی سایر وسایل نقلیه پشت خود را ببیند.

آینه های مجاور ماشین و یا آینه بغل ماشین بر خلاف آینه وسط معمولا از آینه های منحنی ساخته می شود تا دید وسیع تری به راننده ماشین دهد اما باید توجه کرد که اندازه اشیاء کوچک تر و فاصله ها دورتر از حالت واقعی آنها دیده می شود.

 

آدرس

تهران - خیابان ملت - پاساژ شیرین - طبقه اول - پلاک 46

تلفن

موبایل