موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی

موبایل

آدرس

تهران - سعادت آباد - سرو غربی - پلاک 129 - طبقه 5 - واحد 505

وکیل مجرب در سعادت آباد

امروزه با توجه به شرایط پیچیده روابط انسانی و سازمانی، برای برطرف شدن هرچه بهتر مشکلات و موانع احتمالی حقوقی  احتیاج به متخصصان کارکشته ایی است که علاوه بر مرتفع کردن مشکلات پیش رو ، از بوجود امدن مسائل بعدی، هم جلوگیری کنند. مشاورین حقوقی با توجه به آشنایی کامل با قوانین جاری کشور، به روند حل مشکلات حقوقی و قضایی سرعت بخشیده، و به دور از هرگونه اضافه کاری، موانع حقوقی را برطرف می کنند.

موسسات حقوقی در این بین تشکیلاتی هستند که با توجه به اخذ مجوزهای لازم از دادگستری و قوه قضائیه ، از وجود مشاورین حقوقی بهره گرفته و در حقیقت بین وکیل و موکل پل می زنند. در این موسسات علاوه بر مشاورین حقوقی از وجود وکلای دادگستری نیز می توان بهره مند شد.

مجموعه موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی، یکی از این موسسات حقوقی می باشد که با توجه به سابقه و تجربه فراوان ، به بررسی امور کلیه خدمات حقوقی سعادت آباد ، پرداخته و در رفع مشکلات قضایی ، به کمک مراجعه کننده ها خواهد پرداخت.

امور کلیه خدمات حقوقی سعادت آباد ؛ به چه معناست؟

مجموعه موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی، به بررسی و حل دعاوی حقوقی و کیفری ار صفر تا صد می پردازد. به طور کلی و مختصر اگر بخواهیم به تشریح دعاوی اعم از کیفری و حقوقی بپردازیم، به معنای نزاع و دادخواهی مابین دو طرف، می باشد که در این بین مراجع مربوطه، به بررسی صحت و سقم ادعای شخص زیان دیده و سپس با توجه به مدارک و ادله موجود، به احقاق حقوق فرد مدعی، می پردازد.

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری در چند مورد است:

1)متفاوت بودن در نحوه شکایت

 2) متفاوت بودن مراجع رسیدگی کننده در این دو موضوع

 3) یکسان نبودن تنظیم دعاوی( در دعوای کیفری شکایت نامه تنظیم میشود، در دعاوی حقوقی از طریق تنظیم دادخواست)

4) نتیجه و آثار این دو دعوا متفاوتند ( دعاوی کیفری عنوان مجرمانه به فرد متخلف داده می شود و علاوه بر پرداخت زیان طرف مقابل، شخص مجرم به تحمل مجازات هم محکوم می شود ولی در دعاوی حقوقی مجازاتی وجود ندارد)

شما میتوانید در حل دعاوی حقوقی خود، به مجرب ترین وکیل دعاوی حقوقی سعادت آباد، در موسسه حقوقی بین المللی عدالت اریایی، مراجعه کرده و امور کلیه خدمات حقوقی سعادت اباد را به آنها بسپارید.

انواع دعاوی حقوقی:

شامل دعاوی مربوط به انواع قراردادها، مشارکت مالی، چک و سفته ، ثبت شرکت، انحصار وراثت، دعاوی افراز، خسارات بیمه ایی و امثال اینها می باشد.

برای رسیدگی و بازکردن پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی، باید مراحل زیر را به ترتیب انجام داد:

-  تنظیم دادخواست و ارائه به دادگاه

-  باطل کردن تمبر و پرداخت کردن تمام هزینه های مربوط به دادرسی

-  ثبت پرونده و ارجاع به شعبه مورد نظر

-  ثبت پرونده در دادگاه و تعین زمان برگزاری دادگاه

-  اجرای جلسات دادگاه

-  اعلام رای یا حکم

-  واخواهی

-  جلسه تجدیدنظر

-  فرجام خواهی و اجرا

برای حل مسائل حقوقی و پیگیری های مداوم در روند بررسی پرونده اگر در منطقه سعادت آباد تهران ساکن هستید ، شما به طور حتم نیاز به یک وکیل مجرب در سعادت آباد خواهید داشت تا امور کلیه خدمات حقوقی سعادت اباد را به نحو احسن به پایان برساند.

دعاوی خانواده چیست؟ مرجع رسیدگی به این دعاوی کجاست؟

دعاوی خانواده مربوط به دعاوی می شود که مربوط به روابط زناشویی و مابین همسران است. خواه در هنگام ازدواج اتفاق افتاده باشد چه حین زندگی مشترک و اثرات ناشی از آن.

با توجه به معضلات و مشکلات جامعه ما که گریبان بسیاری از خانواده ها را گرفته است، و همچنین پیچیدگی های قوانین مربوط به نکاح، هنگام رویارویی با مشکلات حوزه خانواده، بهتر این است که با وکلای این حوزه حتما مشورت نمایید.

اگر به دنبال بهترین وکیل در سعادت آباد می گردید، و یا در حل مسئله مربوط به جدایی به موانع گوناگون برخورد کرده اید، بهترین وکیل طلاق سعادت آباد را میتوانید درموسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی، بیابید و در کمترین زمان و با کمترین مصرف انرژی به نتیجه دلخواه خود برسید.

مسائل حوزه دعاوی خانواده شامل موارد زیر می تواند باشد:

)در خواست طلاق

)اعلام فسخ نکاح

)دعوای اثبات زوجیت بین زوج و زوجه

)دعوای حضانت فرزندان

)درخواست مجوز ازدواج مجدد

)دعوای مطالبه نفقه و یا اجرت المثل

)ملزم کردن زوجه به تمکین و یا دعوی عدم تمکین

)الزام به پرداخت مهریه

و امثال این موارد همگی مربوط به پرونده های خانوادگی می باشد و مرجعی که صلاحیت رسیدگی به این دعاوی را دارد دادگاههای مخصوص خانواده می باشد.

دعاوی خانوادگی نیز به نوعی جزو دعاوی حقوقی محسوب می شود.  امور کلیه خدمات حقوقی سعادت اباد شامل خدمات دعاوی حقوقی خانوادگی نیز می شود.                         

آدرس

تهران - سعادت آباد - سرو غربی - پلاک 129 - طبقه 5 - واحد 505

موبایل

شبکه های اجتماعی