نقاشی اتومبیل رنگارنگ

موبایل

آدرس

همدان - بلوار بهشت - بعد از چهارراه بابک - سمت راست - نقاشی اتومبیل رنگارنگ

نقاشی وصافکاری اتومبیل در همدان 

یکی از اجزاء جدایی ناپذیر خودرو و اتومبیل تصادف است . تصادف با هر نوع و شدنی که باشد به عنوان صدمه ای برای ماشین و اتومبیل محسوب می شود و پیامد هایی را برای اتومبیل و نیز راننده به همراه دارد . یکی از پیامد های آن ایجاد صدمه و ضربه به بدنه خودرو است که با نقاشی و صافکاری اتومبیل قابل رفع و حل شدن است . برای نقاشی و صافکاری اتومبیل علاوه بر توجه به هزینه ی آن باید این کار توسط افراد متخصص در یک مرکز معتبر انجام گیرد . اگر قصد نقاشی و صافکاری اتومبیل در همدان را دارید بهتر است از مرکز نقاشی اتومبیل رنگارنگ کمک بگیرید . در واقع مرکز نقاشی اتومبیل رنگارنگ یک مرکز معتبر است که با کمک و به کارگیری افراد متخصص فعالیت می کند .

ویژگی مرکز نقاشی اتومبیل رنگارنگ در زمینه صافکاری :

  • از ویژگی های مرکز نقاشی اتومبیل رنگارنگ در صافکاری این است که صافکار متخصص تا جای ممکن , قطعه ی صدمه دیده را تعویض نمی کند و آن قطعه را تعمیر می کند .
  • صافکار , صافکاری را بدون رنگ انجام می دهد , بنابراین صاحب خودرو برای افت قیمت اتومبیل ضرر کمتری خواهد کرد .
  • یکی دیگر از ویژگی های صافکاری در مرکز نقاشی اتومبیل رنگارنگ , ضخامت بتونه ای است که در قسمت های صافکاری شده استفاده می شود . در حقیقت ضخامت بتونه در نقاط صافکاری شده , نازک است  و بر اثر تابش نور خورشید و همچنین گذر زمان پوسته پوسته و ترک ترک نمی شود .
  • در مدت زمان کمی , عملیات صافکاری انجام می شود .
  • هزینه صافکاری در ابتدای کار و قبل از شروع به مشتری اطلاع داده می شود .

سرامیک اتومبیل

سرامیک اتومبیل در واقع به فرایندی گفته می شود که با استفاده از تکنولوژی نانو , تغییرات ساختاری و مولکولی در رنگ و بدنه خودرو ایجاد میکنند و با پر کردن حفره های سطحی ایجاد شده روی ماشین و اتومبیل , بدنه ای صاف و شفاف ایجاد می کند . در واقع برای ایجاد پوشش سرامیکی روی بدنه خودرو و اتومبیل از یک ماده پلیمری استفاده می شود . این ماده پلیمری توسط دست به بدنه خودرو زده می شود و با انجام فعالیت هایی که با رنگ کارخانه ای خودرو انجام می دهد , یک لایه مقاوم و سختی در برابر عوامل خارجی روی بدنه ی خودرو ایجاد می کند . سرامیک اتومبیل علاوه بر ایجاد بدنه ای صاف و شفاف , بدنه را در برابر عوامل خارجی مقاوم می کند . خودرو دیرتر کثیف می شود و راحت تر تمیز می شود . این لایه از بدنه در برابر مواد شیمیایی مخرب و برخورد های سنگین نیز محافظت می کند .

مزایای استفاده از سرامیک اتومبیل :

  • سرامیک اتومبیل یکی از بهترین راه ها برای محافظت از رنگ خودرو است . سرامیک اتومبیل با ایجاد پوشش نانو یک محافظ کننده قدرتمند برای سطح بیرونی اتومبیل به حساب می آید . پوشش نام برده از رنگ خودرو در برابر عواملی مانند خراشیدن رنگ , آفتاب سوختگی , ضربه و . . .  محافظت کرده  و همچنین در برابر عوامل بزرگ تر و با شدت بیشتر مانند تصادف , تماس با مواد شیمیایی مخرب و . . .  نی محافظت می کند .
  • این پوشش نانو سرامیکی دوام و ماندگاری بالایی دارد . این پوشش در مقایسه با عملیات و فعالیت های شیمیایی دیگر برای محافظت از بدنه و رنگ خودرو از دوام بیشتری برخوردار است , به عنوان مثال استفاده از واکس ماشین و اتومبیل نیلز به هر سال تجدید دارد .
  • تمیز بودن خودرو یکی دیگر از مزایای این پوشش است . این پوشش علاوه بر محافظت , از جذب مواد , اشیاء و . . .  جلوگیری می کند .
  • استفاده از پوشش سرامیکی به صرفه تر است و باعث صرفه جویی در هزینه می شود . به عنوان مثال , واکس خودرو یکی از روش های است که برای محافظت از رنگ خودرو و بدنه آن انجام می شود و باید هر سال تکرار شود در صورتی که پوشش سرامیکی چند سال یک بار انجام می شود که باعث صرفه جویی در هزینه و همچنین صرفه جویی در وقت نیز می شود .


اگر قصد دارید بدنه اتومبیل و رنگ آن را در برابر عوامل خارجی و همچنین ضربه و تصادف محافظت کنید , بهتر است از مرکز معتبر استفاده کنید . اگر این کار توسط افراد متخصص انجام شود می تواند سالیان سال به خوبی از بدنه اتومبیل محافظت کند . سرامیک اتومبیل در همدان توسط مرکز اتومبیل رنگارنگ انجام می شود . این مرکز یکی از مراکز معتبر در همدان است  که علاوه بر صافکاری , نقاشی , سرامیک و ریکاوری اتومبیل در همدان نیز در کارشناسی و تشخیص رنگ اتومبیل هم , تخصص دارد و به خوبی می تواند در این زمینه به شما کمک کند .


آدرس

همدان - بلوار بهشت - بعد از چهارراه بابک - سمت راست - نقاشی اتومبیل رنگارنگ

موبایل