نقره بابک

تلفن

آدرس

تهران - ضلع شمال شرقی چهارراه مخبرالدوله ( جنب ایستگاه مترو سعدی ) - پلاک ۲۱۱ - گالری نقره بابک

تولید کننده آینه وشمعدان نقره در کل کشور

تخصصی ترین مجموعه طراحی وساخت آینه  و شمعدان نقره در ایران

اصولا اولین خرید هایی که برای زندگی مشترک انجام می شود، خرید آینه و شمعدان است. معمولا زوج ها برای خرید آن در کنار شور و شوق بالا، تجربه بسیار کمی دارند. آینه و شمعدان ها دارای انواع مختلفی اند از جمله: آینه و شمعدان نقره، آینه و شمعدان طلا، آینه و شمعدان چینی، آینه و شمعدان کریستال، آینه برنز، آینه و شمعدان چوب و دیگر فلزات که می تواند با آب طلا و نقره، آبکاری شوند. هرکدام از آینه شمعدان ها با جنس های مختلف، علاوه بر مدل های متنوع و گوناگون؛ دارای قیمت هایی متفاوت نیز می باشند. در میان انواع مدل ها و جنس آینه و شمعدان، آینه و شمعدان نقره از ارزش و جایگاه بالاتری برخوردار است.

تولید کننده آینه و شمعدان نقره در کل کشور:

یکی از لوازماتی که در منازل اکثریت ما وجود دارد، و از ارزش بالایی نیز برخوردار است، آینه و شمعدان است. آینه و شمعدان در فرهنگ ما ایرانیان دارای نماد و نشانه های خاصی است. به همین دلیل است که طرفداران بسیار و خاصی را از آن خود کرده است، مخصوصا آینه و شمعدان های نقره. مجموعه نقره بابک، تخصصی ترین مجموعه طراحی و ساخت آینه و شمعدان نقره در ایران و تولید کننده آینه و شمعدان در کل کشور تولید کننده خاص ترین آینه شمعدان های نقره در ایران است.از ویژگی های مجموعه نقره بابک، تخصصی ترین مجموعه طراحی و ساخت آینه و شمعدان نقره در ایران، که تولید کننده آینه و شمعدان نقره در کل کشور می باشد، می توان به خاص بودن طراحی های آن در زمینه آینه و شمعدان اشاره کرد. طرح هایی خاص و چشم و خاص که به صورت کاملا حرفه ای اجرا شده اند.

کاربرد آینه و شمعدان نقره در ایران:

سفره عقد: همانطور که حتما می دانید، یکی از اجزای اصلی سفره عقد در ایران، آینه و شمعدان مخصوصا آینه و شمعدان نقره است. چرا که از گذشته تا به حال، آینه را نماد فروغ و شمعدان های دو طرف آن در سفره عقد را نماد سربازان نگهبان معاش عروس و داماد می دانند. همچنین در آیین زرتشت آینه را نماد شانس و شمعدان های طرفین آن را نماد نور می دانند. و این یکی از دلایل استفاده از آینه و شمعدان در سفره عقد ایرانیان است.

 سفره هفت سین: در سفره هفت سین، آینه نماد نور و روشنایی و شمعدان نماد پایداری و گرماست، و به همین جهت در سفره هفت سین قرار داده می شود.البته باید توجه داشت که خرید آینه و شمعدان، ضروری نمی باشد. اما در صورت خرید، بهتر است از تولید کننده آینه و شمعدان نقره در کل کشور، مجموعه نقره بابک خریداری شود تا بتوانید در کنار بهره مندی از طراحی خاص و منحصر به فرد آینه و شمعدان ها،از خرید خود بالاترین میزان رضایت را داشته باشد.در صورتی که برای خرید آینه و شمعدان نقره، فاقد تجربه هستید، نقره بابک بهترین انتخاب است. چرا که این مجموعه، از اعتبار بالایی برخوردار است و تمامی محصولات را با فاکتور معتبر به شما عرضه خواهد کرد، و از آن جایی که نقره بابک تولید کننده آینه و شمعدان نقره در کل کشور و همچنین تخصصی ترین مجموعه طراحی و ساخت آینه و شمعدان نقره در ایران می باشد، تمامی محصولات آن نقره اصل بوده و از قیمت هایی باورنکردنی و بسیار مناسب برخوردارند

مقایسه آینه شمعدان نقره با دیگر جنس ها آن:

آینه و شمعدان های که از جنس کریستال اند، از ماندگاری کمی برخوردارند و به مرور زمان شفافیت خود را از دست داده و کدر خواهند شد. و از قیمت نسبتا پایینی برخوردارند. البته در صورتی که نوع کریستال، سنگین و برش خورده باشد، دارای قیمتی بالاست. این نوع از آینه و شمعدان به مراقبت بالایی احتیاج دارد. نوع دیگری از آینه و شمعدان ها که چینی اند، همچون آینه شمعدان های کریستال به مراقبت بالا نیاز دارند. این نوع از آینه و شمعدان از زیبایی خاصی برخوردار است. آینه شمعدان های برنز، دارای رنگ تیره ای هستند که همین امر موجب شده تا دیگر نیازی به آبکاری نداشته باشند. هم چنین از وزن بالایی برخوردارند.آینه شمعدان های نقره، از ارزش بالایی برخوردارند. قیمت آینه و شمعدان های نقره همچون طلا هستند و نرخشان برحسب قیمت روز محاسبه خواهد شد. و از آن جایی که دارای ارزشمندی بالایی هستند؛ معمولا به عنوان میراث خانوادگی، در میان خانواده ها باقی می مانند.آینه و شمعدان یکی از الزامات سفره عقد است که زوج ها برای مراسم عقد خود آن را تهیه می کنند ، در واقع خرید آینه شمعدان جزو نخستین خرید های عروس و داماد است که قطعا برای تهیه آن اشتیاق و علاقه دارند . قرار دادن آینه و شمعدان در سفره عقد از دیرباز رسم بود و جزو فرهنگ ایرانی است ، آینه و شمعدان نماد و مظهر روشنایی و خوش بختی است و در اصل شمعدان ها به عنوان نگهبان در دو طرف آینه گذاشته می شوند تا از بخت خوش و روشن عروس و داماد محافظت می کنند . این تعبیر از وجود آینه و شمعدان بر سر سفره عقد سبب می شود که اکثرا زوج ها  برای مراسم عقد خود آن را تهیه کنند . البته آینه و شمعدان زیبایی خاصی هم دارد که وجود آن در منزل عروس و داماد شکوه به ارمغان می آورد .

آینه و شمعدان شامل جهیزیه عروس می باشد که در انواع نقره ، چوبی ، کریستال و بروز طراحی و ساخته می شوند ، برای آینه و شمعدان باید به این نکته توجه داشت که حتما با سایر وسیله ها و جهیزیه باید هم خوانی و تناسب داشته باشد . آینه و شمعدان ها در دو سبک مدرن و کلاسیک در بازار وجود دارد که انتخاب سبک آن بستگی به سلیقه و نظر عروس و داماد دارد . آینه و شمعدان نقره جزو پرطرفدارترین نوع آینه شمعدان است زیرا بسیار ارزشمند و گران بها و علاوه بر این که ظاهر زیبا و شکیلی دارند در واقع یک نوع سرمایه نیز به حساب می آید و سال های سال ماندگار ارزش خود را حفظ می کند . در زمان خرید آینه و شمعدان نقره باید نکاتی را در نظر گرفت به عنوان مثال باید حتما از یک مجموعه معتبر خریداری شود زیرا این نوع آینه و شمعدان به علت ارزشمند بودن باید از فیلتر گوناگونی مانند نظارت کیفی و تخصصی عبور کند و استانداردهای لازم را دریافت کند و امکان تولید آن وجود داشته باشد . توجه داشته باید که پس از خرید گارانتی محصول خود را دریافت کنید . در هنگام خرید آینه و شمعدان نقره می توانید مدلی را انتخاب کنید که رنگش مقداری تیره تر است و یا  با رنگ تیره آبکاری شده است ، آینه و شمع دانی که رنگشان سفید است بعد گذشت زمان رنگشان تیره می شود و باید آبکاری شوند . اگر اندکی با نقره آشنایی داشته باشید می دانید که فلز نقره دارای عیار بین المللی است ، برای تشخیص اصل بودن آینه و شمعدان نقره خود می توانید بررسی کنید که عدد ۹۲۵ بر روی آن حک شده باشد . انتخاب مدل آینه و شمعدان کاملا سلیقه ای است ، طرح ها و مدل های متنوع و زیبایی وجود دارد که می توانید از میان آن ها مدل نزدیک به سلیقه خود را انتخاب کنید . بعضی از افراد از آینه و شمعدان پر نقش و نگار خوششان می آید و عده ای هم ترجیح می دهند که یک مدل ساده را تهیه کنند . آینه و قالب  های در آینه و شمعدان در مدل های مختلفی عرضه می شوند که مدل هایی هم چون آینه بیضی و مربعی جزو محبوب ترین آن ها است . شمعدانی ها نیز مدل های مختلفی دارند که بهتر است در انتخاب ها به مناسب بین  آینه و شمعدان توجه شود . همانطور که پیش تر گفته شد در زمان تهیه آینه و شمعدان نقره باید مجموعه معتبری را انتخاب کنید که تایید کننده اصالت کالای باشد که تهیه کرده اید .  با توجه به گران بها بودن این نوع آینه و شمعدان دقت و توجه بیشتری باید این گونه داشته باشید . مجموعه نقره بابک ، مجموعه معتبر و با قدمت در زمینه صنایع دستی ، ساخت و قلمزنی نقره می باشد مجموعه نقره بابک بهترین تولید کننده آینه و شمعدان در کل کشور است که اولین گزینه برای خرید آینه و شمعدان  است . این مجموعه از بهترین کارشناسان خبره و متخصص‌ تشکیل شده است ، نقره بابک تخصصی ترین مجموعه طراحی و ساخت آینه و شمعدان نقره در ایران است . مجموعه نقره بابک تمام استاندارد های جهانی برای طراحی و تولید آینه و شمعدان را رعایت می کند و در واقع ارائه کننده بهترین نوع آینه و شمعدان است .آدرس

تهران - ضلع شمال شرقی چهارراه مخبرالدوله ( جنب ایستگاه مترو سعدی ) - پلاک ۲۱۱ - گالری نقره بابک

تلفن

شبکه های اجتماعی