ونوس عادلی

تلفن

آدرس

جهانشهر - خیابان استانداری - کوچه توکلی - پلاک ۶۱ - طبقه دوم - واحد 2

کلینیک تخصصی مراقبت ناخن ونوس عادلی 

محیطی کاملا حرفه ای برای کسانی که تمایل به انجام خدمات 
(کاشت.ترمیم.ژلیش.پدیکور.مانیکور. طراحی ناخن با سبک هنری(رئالیسم /امپرسیونیسم/کوبیسم /پاپ آرت و...)حرفه ای ترین متدهای طراحی هستند. با ویژه ترین شرایط‌ و رعایت پروتکل های بهداشتی فردی و عمومی
اموزش جدید ترین متدهای خدمات ناخن و طراحی  به صورت خصوصی و نیمه خصوصی 
مدیریت:ونوس عادلی اینستا:venusadelii_nails.spa

کلینیک تخصصی مراقبت ناخن ونوس عادلی، سالن ناخن در جهانشهر کرج است. اگر در این محدوده به دنبال مجموعه ای در زمینه ناخن هستید ما در این زمینه برای خدمت رسانی آماده هستیم. همانطور که می‌دانید کاشت ناخن امروزه به یکی از اصول زیبایی خانم ها تبدیل شده است. اگر شما هم جز آن دسته از کسانی هستید که در ماه برای یک بار هم که شده برای مراقبت و زیبایی ناخن هایشان به کلینیک مراجعه می‌کنند، بهتر است نکاتی را در این زمینه بدانید. نکته ی مهم این است که  این کار را به دست چه کسی می‌سپارید. اینکه ناخن کار شما چه کسی است، بسیار مهم میباشد.

با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در این زمینه به شما بدهیم تا بدانید انتخاب سالن تا چه حد می‌تواند تاثیر گذار باشد. از این رو در ادامه برخی از اصول رعایت شده در سالن خود را به شما خواهیم گفت.     

خدمات در سالن ناخن در جهانشهر کرج 

انواع خدمات ناخن مثل مانیکور، پدیکور، کاشت، طراحی و ... در سالن انجام می‌شود. این خدمات در راستای زیبایی و سلامت ناخن انجام می‌گردند. همانطور که به سلامت پوست خود اهمیت می‌دهید اهمیت به مواردی که به آن اشاره شد برای ناخن هایتان نیز باید برای شما مهم باشد. در سالن ناخن ونوس عادلی تمامی این مراحل در بهترین شرایط و توسط افراد مجرب انجام می‌شود. اگر می‌خواهید پاهایی زیبا داشته باشید استفاده از پدیکور می‌تواند احساس بهتری را در شما ایجاد کند. با مراجعه به ما و سپردن سلامت و زیبایی پای خود به ما از شر گوشت های اضافه اطراف ناخن و همچنین ترک‌ها و میخچه های روی پوست خود خلاص شوید و لطافت را به خود هدیه دهید.

تخصص در سالن ناخن در جهانشهر کرج 

خدمات مربوط به ناخن تخصص می‌خواهد. اگر ناخن خود را به دو فرد متفاوت که یکی هیچ تخصصی در این زمینه ندارد و کسی که دارای تخصص است، بسپارید متوجه خواهید شد که هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ سلامت چقدر دارای تفاوت هستند. ما در سالن خود افراد دارای تخصص و تجربه در این زمینه را داریم. همین باعث می‌شود کاری که تحویل می‌گیرید بسیار تمیز و عالی باشد و هم از لحاظ سلامتی دچار مشکل خاصی نگردد. تمامی خدمات مربوط به ناخن از ریمو کردن گرفته تا ترمیم و ... همگی نیاز به متخصص دارند. اگر در غیر این صورت باشد و به دست افراد ناشی صورت گیرد امکان اینکه به ناخن های طبیعی آسیب برسد، وجود دارد. علاوه بر آن از لحاظ قارچی نیز ممکن است برای شما مشکلاتی را ایجاد کند. پس توصیه ما به شما این است که کار مراقبت و زیبایی از ناخن های خود را به فرد متخصص بسپارید. در مجموعه ونوس عادلی می‌توانید با خیالی راحت تمامی اینها را داشته باشید.


بهداشت در سالن ناخن در جهانشهر کرج

ما در کلینیک تخصصی مراقبت ناخن ونوس عادلی در تلاش هستیم تا در درجه اول سلامتی شما را حفظ کنیم. درست است که بعد از کار بر روی ناخن حس خوبی به شما دست می‌دهد اما اگر این کار درست صورت نگیرد امکان اینکه به سلامتی ناخن‌های شما آسیب بزند، وجود دارد. به همین دلیل بهداشت در این کار بسیار مهم است. محیطی که افراد در کلینیک ما مشغول به کار هستند هم از لحاظ محیطی هم از لحاظ کار با مواد کاملا بهداشتی است. همچنین ابزارهایی که با آن کار انجام می‌شود از لحاظ بهداشتی کاملا استرلیزه هستند. موادی که به کار برده می‌شوند نیز با کیفیت و از لحاظ سلامت به ناخن های شما آسیب نمی‌زنند. تمام اینها در کنار هم باعث می‌شوند که ناخن های شما بعد از مدتی دچار انواع بیماری‌های قارچی و عفونی نشوند

خیالی راحت در کلینیک تخصصی مراقبت ناخن ونوس عادلی

این روزها یکی از دغدغه های افراد برای مراجعه به سالن ها مسائل مربوط به کرونا است. افراد بسیار زیادی هستند که می‌خواهند به زیبایی ناخن های خود بپردازند اما هراس این را دارند که به سالن مراجعه کنند. باید بگوییم در تمام این زمینه ها مهمترین نکته ای که توسط ما به آن توجه می‌شود این است که علاوه بر زیبایی بهداشت فردی به طور کامل در سالن رعایت شود و مشتری با خیال راحت در سالن مخصوصا این روزها به دلیل شرایط کرونا حضور یابد. تمامی پروتکل‌های بهداشتی به صورت تک به تک بر روی تمام افراد رعایت می‌شود. از این رو می‌توانید با خیالی راحت و به دور از نگرانی به زیباتر کردن ناخن های خود بپردازید.          

آدرس

جهانشهر - خیابان استانداری - کوچه توکلی - پلاک ۶۱ - طبقه دوم - واحد 2

تلفن

شبکه های اجتماعی