پارت یدک

موبایل

آدرس

تهران - خیابان - ملت

لوازم یدکی خودروهای وارداتی

واردات خودروهای خارجی به کشور سبب شده است که راه ورود لوازم یدکی خودروهای وارداتی نیز به بازار ایران باز شود، در بازار لوازم و قطعات خودرو های ایرانی و خارجی مراکز زیادی به بحث خرید و فروش این نوع از لوازم یدکی خودروها می پردازند و مایحتاج مردم را تامین می کنند که ما در این مقاله به این موضوع می پردازیم.

واردات این لوازم یدکی می تواند توسط هر کسی با داشتن مجوزهای مختلف انجام شود، اما در این میان قطعات تقلبی زیادی نیز وارد کشور شده است که بازار این لوازم را به هم زده است و فقط افراد صاحب تجربه می توانند اصل و تقلبی بودن یک قطعه را تشخیص و این قطعات را از هم تمایز دهند.

البته در برخی از موارد اصالت این قطعات را می توان از کدهای حک شده روی آنها نیز دریافت کرد.

قطعات نو و استوک خودروهای وارداتی
خرید قطعات نو و دسته اول لوازم یدکی خودروهای وارداتی گرانقیمت مانند مازراتی، پورشه، مرسدس و ... می تواند کاری زمان بر و بسیار پر هزینه باشد.

به همین دلیل شرکت های مختلف تامین قطعات این خودروهای گرانقیمت، سعی کرده اند نسبت به واردات قطعات استوک و یا دسته دوم اصل و اورجینال نیز همت بگمارند تا کمی از هزینه های افراد برای تامین آنها بکاهند.

این قطعات نو و استوک یدکی شامل سیلندر، رادیاتور، رینگ، قطعات بدنه، کمک فنر، کاربراتور، لوازم برقی، لوازم موتور و ... می باشد که هر کدام دارای مارک و برند خاصی و از تولیدات کشورهای مختلف مانند فرانسه، آلمان و آمریکا می باشند.

البته باید این موضوع را نیز در نظر داشت که نام قطعه استوک همیشه به قطعات کارکرده داده نمی شود زیرا در برخی از کشورهای اروپایی خریداران می توانند لوازم یدکی خریداری شده را بعد از زمان مشخصی بدون هیچ گونه مشکل و مصرفی برگشت بدهند، اما با وجود این به آنها لقب قطعه استوک داده می شود هر چند که دارای بسته بندی مشابه با قطعه یدکی نو می باشد.

باید قطعات یدکی استوک را نیز از شرکت هایی خریداری کرد که بتوانند به خوبی مدت استفاده از این قطعات و عمر آنها را مشخص کنند و با توجه به این ویژگی ها، قیمت این لوازم یدکی خودروهای وارداتی را تعیین کنند.

البته یکی از مزایای خرید قطعات استوک لوازم یدکی خودروهای وارداتی قیمت پایین تر آنها نسبت به قطعات نو می باشد که در بعضی موارد این اختلاف قیمت به نصف می رسد.

پارت یدک، تامین کننده لوازم یدکی خودروهای وارداتی
انواع شرکت هایی که نسبت به واردات لوازم یدکی خودروهای وارداتی اقدام می کنند باید دارای تجربه و تخصص باشند تا ابتدا اینکه بتوانند بهترین قطعات را از بهترین سازنده ها و شرکت های عرضه کننده لوازم یدکی تامین کنند.

این شرکت ها باید نو و استوک بودن قطعات را مشخص کنند و قیمت تعیین شده توسط آنها برای مشتریان و خریداران مقرون به صرفه باشد.

این شرکت ها باید بتوانند قطعات اورجینال و تقلبی را تشخیص بدهند و محصولات با کیفیتی را به مشتریان عرضه کنند.

پارت یدک یکی از شرکت های با تجربه ای است که در راستای تامین لوازم یدکی خودروهای وارداتی با کیفیت و اورجینال با قیمت های مقرون به صرفه از نوع دسته اول و استوک فعالیت می کند و می تواند محصولات خود را به تمام کشور ارسال کند.

این شرکت بیشتر لوازم یدکی خودروهای وارداتی را تامین می کند و تمامی قطعات فروخته شده توسط این شرکت دارای ضمانت نامه می باشند.

با وجود شرایط کشور و تحریم ها واردات این لوازم یدکی با مشکل روبرو شده است و شرایط اقتصادی و تورم نیز بر قیمت لوازم یدکی خودروهای وارداتی تاثیرگذار بوده است اما پارت یدک سعی کرده است، افزایش قیمت را به صورتی محدودی انجام دهد تا مردم قدرت خرید داشته باشند.

پارت یدک یکی از فروشگاه های اینترنتی قطعات یدکی خودروهای وارداتی است که با مراجعه به سایت فروش این لوازم می توان نوع و کلاس ماشین  خارجی را انتخاب کرد و سپس نوع قطعه با مارک و شرکت سازنده مشخص را نیز سفارش داد، پارت یدک قطعات سفارش داده شده را در کمترین زمان ممکن و با شرایط ضمانت نامه ای خاص به دست خریداران می رساند.

پارت یدک نه تنها در تامین لوازم یدکی خودروهای وارداتی فعال است بلکه لوازم یدکی خودروهای داخلی را نیز به مقدار زیاد و برای انواع خودروها تامین می کند.

آدرس

تهران - خیابان - ملت

موبایل

شبکه های اجتماعی