پارکت آرین

موبایل

آدرس

تهران - نیاوران

اجرای کلیه خدمات نصب پارکت چوبی

برای زیباتر شدن کف خانه ها و یا محیط کار، انواع و اقسام گزینه ها را امروزه می توانید امتحان کنید. قسمت اعظم نوع انتخاب شما به میزان بودجه و سلیقه شما باز می گردد. از انواع پوشاننده های کف خانه ، می توان به سرامیک، موکت، کف پوشهای پلاستیکی ، سنگ و پارکت اشاره کرد. پارکت ها از گذشته تاکنون، کف پوشهای مناسبی برای جلوه دادن به کف خانه ها بودند و محاسن زیادی هم دارند. البه موارد استفاده انها به گستردگی امروز نبود.پارکت نوعی کف پوش است که از جنس چوب می باشد. چوبها که از جنس های مختلف ممکن است باشند به شکل الوار و سپس به  قطعات کوچکتر برش می خورند. این قطعات به زمین با روشهای مختلف متص می شود. عملیات ساب ولاک پارکت چوبی را درخشنده و زیباتر می کند. پارکت هایی که در مجموعه پارکت آرین (با اجرای کلیه خدمات نصب پارکت چوبی ) ، می توانید با آنها آشنا شوید،   
با توجه به طراحی و جنس چوب انواع مختلفی دارند:
1) لمینت:
لمینت ها برخلاف پارکت، به طور کامل از چوب تشکیل نشده اند؛ بلکه لایه هایی از چوب متراک اچ دی اف و مواد فشرده دیگر هستند که روکشی با طرح و نقش چوب بر روی شان کشیده شده است. در واقع لمینت ها ظاهرا شبیه پارکت ها هستند.
مزایای لمینت:
 مقاومت و استحکام بالا در برابر عوامل محیطی و نور خورشید، تعویض و نصب آسان، براحتی کنده شده و می توان در محل دیگری نصب کرد.
معایب لمینت:
ایجاد سرو صدا هنگام راه رفتن، قیمت بالا، تاثیر پذیر در مقابل رطوبت و نم
2)پارکت یک تکه:
پارکت هایی یکدست با ظاهری طبیعی  وچوبی، البته نصب این نوع پارکت زمانبر است. و این تکه ها ضخامتی شبیه لمینت دارند.
3) پارکت تمام چوب:
این نوع پارکت که در مجموعه پارکت آرین میتوانید سراغش را بگیرید، تمام چوب است . بسیار زیبا و شیک. البته با توجه به تمام چوب بودن و جنس چوب به کار رفته، قیمت های مختلفی هم خواهند داشت. پارکت آرین ، به طور تخصصی اجرای کلیه خدمات نصب پارکت چوبی را در محل برعهده می گیرد.
4) پارکت ضد آب:
این نوع پارکت ها به دلیل حساسیت چوب در برابر رطوبت، از تکنولوژی بهره برده اند که خاصیت ضدآبی پیدا کرده و مناسب برای محیط هایی است که در معرض آب ممکن است قرار بگیرند. مانند آشپزخانه ها.
انواع پارکت تمام چوب :
با توجه به اینکه در ساخت پارکت های تمام چوب ممکن است از چوب درختان مختلفی استفاده شود؛ بنابراین خواص هرکدام از این نوع پارکت ها ممکن است با دیگری متفاوت باشد. با وجود همه شباهت هایی که بین این پارکت ها وجود دارد که با نگاه معمولی قابل تشخیص نیستند.
پارکت با جنس چوب افرا:
افرا درختی است که به دلیل اسید پسند بودنش، در خاکهای اسیدی و مرطوب رشد می کنند. که این شرایط در شمال ایران نیز قابل دسترسی است. پارکت از این جنس، روشنایی و درخشندگی و مقاومت بالایی دارند.
پارکت با جنس چوب گردو:
چوب گردو ه دلیل مقاومت بالا ، از معروفترین چوبهایی است که در صنایع ساخت وسایل و تجهیزات چوبی مانند مبل و صندلی استفاده می شود و به طور قطع از قیمت بالایی نیز برخوردار است. معمولا پارکتهایی با
جنس چوب گردو دارای رنگ قهوه ایی تیره و به اصطلاح گردویی هستند.
پارکت با جنس چوب راش:
این جنس از پارکت ها هم به دلیل مقاومت بالای چوب راش، در محیطهای پر رفت و آمد به کار برده می شوند. پارکت هایی چشم نواز هستند و وزن کمتری نسبت به انواع دیگر پارکتها دارند.
از چوب های دیگری که در تولید پارکت های تمام چوب ، کارایی دارند می توان به چوب بلوط و چوب گیلاس، هم اشاره داشت.
آشنایی با ساب و لاک پارکت چوبی:
معمولا بعد از نصب پارکت، و بعد از چسبیدن شان به یکدیگر، به کمک دستگاه ساب، به صورت طولی و عرضی؛ خرده ها و اضافات پارکت را جدا کرده که سبب درخشندگی پارکت خواهد شد. همچنین لاک پارکت لایه ایی شفاف است که سطح پارکت را پوشانده و باعث جلا و براقی پارکت می شود.ساب و لاک پارکت چوبی ، از مهارتهایی است که با همه سادگی ، اما نیاز به تخصص دارد که در مجموعه پارکت آرین میتوانید براحتی از این خدمات بهره مند شوید. علاوه بر این اجرای کلیه خدمات نصب پارکت چوبی را هم میتوانید از پارکت آرین بخواهید.

آدرس

تهران - نیاوران

موبایل

اصناف مرتبط