پلی‌کربنات و فوم رجبی

تلفن

موبایل

آدرس

فارس - جهرم - میدان اسد زاده - قبل از کارخانه یخ - فروشگاه جهرم پلیمر

عرضه و فروش انواع پشم سنگ

نمایندگی فوم و پلی کربنات رجبی تولید کننده ی انواع فوم های برودتی و صوتی فشرده می باشد و دارای نمایندگی عرضه و فروش انواع پشم سنگ  در جهرم و ایران است.کادر مجرب این شرکت مشتری مداری و تولید با کیفیت را لازمه ی پیشرفت هر صنعتی می داند و تلاش می کند تا با بهره گیری از دانش نوین و تجربه ی موفق چندین ساله ی خود، بهترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد و خدمات نوین و پایداری را عرضه نماید.

زمینه کاری و تولیدات مجموعه فوم و پلی کربنات رجبی

در حال حاضر این مجموعه ی تولیدی با عرضه و فروش انواع پشم سنگ ، انواع فوم های برودتی و صوتی فشرده و عرضه انواع توری پلاستیکی با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب می کوشد تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز خود عرضه دهد.

مجموعه تولیدی رجبی، با عرضه و فروش انواع پشم سنگ ، به عنوان یکی از معروف ترین و خوش سابقه ترین شرکت های تولید، عرضه و فروش پشم سنگ در ایران است و آماده است تا محصولات خود را به قسمت های مختلف صنعت کشور عرضه کند. دو عامل قیمت به صرفه و کیفیت عالی محصولات ، همواره در برنامه های مجموعه ی پلی کربنات و فوم رجبی بوده است.

انواع فوم های برودتی و صوتی فشرده و انواع پشم سنگ های درجه ی یک و توری های پلاستیکی در این مجموعه تولید و به فروش می رسد. این محصولات با توجه به تنوعی که دارند در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

مجموعه فوم و پلی کربنات رجبی طیف وسیعی از محصولات را مطابق با احتیاجات شما عرضه می کند. برای نیاز های اختصاصی تر، این مجموعه با شما همکاری خواهد کرد تا نیاز های خاص شما را مهیا سازد. مجموعه رجبی پس از کسب تجربه  و آگاهی های لازم در طی سالیان متمادی اکنون می تواند برای تامین احتیاجات رو به رشد بازار، با عرضه و فروش انواع پشم سنگ در جهرم و ایران و عرضه انواع توری پلاستیکی، برای عایق کاری در طرح های صنعتی و مسکونی پیشنهاد های مناسب را ارائه دهد.

پشم سنگ و ویژگی های آن

پشم سنگ هچ واکنش شیمیایی با مواد مجاور خود ندارد و فلزات را هم دچار خوردگی نمی کند و در نتیجه آسیبی به مواد و مصالحی که در کنار آن ها به کار خواهد رفت نخواهد داشت. همچنین انواع فوم های برودتی و صوتی فشرده که در مجموعه ی عرضه و فروش انواع پشم سنگ و توری پلاستیکی مجموعه تولید می شود هیچ گونه گاز سمی از خود آزاد نمی کند و آسیبی به محیط زیست و انسان وارد نمی کند. بافت و سازه عایق پشم سنگ همگی غیرآلی می باشند. فرایند تولید و مواد به کار رفته در تولید پشم سنگ ها به گونه ای است که کیفیت لازم و عملکرد مطلوب را در دما های بالا فراهم می کند( از ترکیب اکسید انواع فلزات مثل آهن، آلومینیوم، منیزیم،منگنز و ...  در تولید این مواد استفاده می شود.

نسوز بودن پشم سنگ

پشم سنگ از جمله مواد نسوز است و در مقابل آتش رفتار بسیار عالی و ایمنی از خود نشان می دهد.

قیمت پشم سنگ و عایق های برودتی و صوتی

قیمت پشم سنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله موادی که در تولید پشم سنگ و عایق از آن استفاده شده است. چنانچه می خواهید انواع فوم های برودتی و صوتی فشرده و انواع توری پلاستیکی را با مناسب ترین قیمت و با بهترین کیفیت خریداری کنید، ما مجموعه فوم و کربنات رجبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

دقت و کیفیتی که مجموعه فوم و کربنات رجبی برای تولید در مرحله ی تولید محصولات خود به کار می گیرد و همچنین تلاشی که برای عرضه و فروش انواع پشم سنگ   و عرضه انواع توری پلاستیکی به کار می گیرد، این مجموعه را به یکی از بهترین و معتبرترین واحد های تولید و عرضه ی این محصولات کرده است و رضایت بالای مشتریان این مجموعه باعث می شود که به یکی از گزینه های مهم پیشنهادی برای خرید این محصولات تبدیل شود. با خیالی آسوده و اطمینان بالا، مجموعه ی عرضه و فروش انواع سنگ فرش رجبی را برای خرید انواع عایق در مصارف مسکونی و صنعتی، انتخاب نمایید.


آدرس

فارس - جهرم - میدان اسد زاده - قبل از کارخانه یخ - فروشگاه جهرم پلیمر

تلفن

موبایل

اصناف مرتبط