کلینیک دامپزشکی و پت شاپ دی

موبایل

آدرس

تهران - سعادت آباد - پایین تر از میدان کاج - نبش کوچه 29 - جنب بانک دی - کلینیک دامپزشکی دی

مرکز تخصصی دامپزشکی محدوده غرب تهران

سلامتی حیوانات خانگی به دامپزشک و انتخاب کلینیک مناسب بستگی دارد. در همین راستا کلینیک دامپزشکی و پت شاپ دی، بهترین مرکز تخصصی دامپزشکی محدوده غرب تهران آماده ارائه خدمات مختلف درمان، مشاوره و نگهداری از حیوانات مختلف میباشد. کلینیک دامپزشکی و پت شاپ دی؛ بزرگترین مرکز خدمات دامپزشکی محدوده سعادت آباد خدمات مختلف شامل اصلاح، آرایش و شست و شو، جرم گیری و ترمیم دندان، انگل زدایی صدور شناسنامه و کاشت میکروچیپ ارائه میدهد. انواع جراحی های ارتوپدی، جراحی چشم، درمان بیماری های پوستی و عقیم سازی میباشد. این کلینیک به عنوان بهترین پت شاپ محدوده سعادت آباد  خوراکی ها و غذای حیوانات خانگی، مکمل‌های دارویی پت، لوازم آرایشی بهداشتی حیوانات خانگی، انواع قفس و باکس حیوانات را با نازلترین قیمت ارائه میدهد.  این مجموعه به عنوان بهترین  پت شاپ حیوانات خانگی محدوده سعادت آباد لوازم مختلف حیوانات را با پت شاپ موتوری در اسرع وقت به دست مشتری میرساند و نیازی نیست که برای تهیه لوازم حیوان خود مسیر طولانی را طی کنید یا زمان زیادی را در شلوغی و ترافیک طی کنید. اگر شما برای خرید حیوانات نیاز به مشاوره دارید، اگر برای رفتار با حیوانات خانگی نیاز به آموزش دارید کلیه آموزش های لازم در این مرکز ارائه میشود.

کلینیک و پت شاپ دی بهترین کلینیک پرندگان و مرکز تخصصی دامپزشکی محدوده غرب تهران

کلینیک و پت شاپ دی بهترین کلینیک پرندگان محدوده سعادت آباد انواع غذاهای پرندگان، ضدعفونی کننده های مختلف، قفس، آشیانه و کلیه تجهیزات و مواد غذایی را با قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه میدهد. خدمات مراقبتی پرندگان شامل واکسیناسیون، جراحی ارتوپدی، شست و شو و عقیم سازی در این مرکز تحت نظر بهترین دامپزشکان صورت میگیرد. این مرکز تخصصی دامپزشکی محدوده غرب تهران مفتخر است با خدمات مختلف مانند ویزیت در منزل مسیری برای کاهش دغدغه های شما عزیزان ارائه کند و با خدمات ویزیت در منزل جهت ارتقا سلامت قدم کوچکی بردارد. درمان بیماری های پرندگان، مشاوره و راهنمایی های لازم در زمینه نگهداری و تغذیه در این مرکز ارائهمیشود. این مرکز دارای خدمات ارسال رایگان سفارشات در محدوده سعادت آباد میباشد و عرضه کننده غذا و ملزومات حیوانات خانگی و پرندگان زینتی میباشد. پرندگان زینتی خانگی از نظر مراقبت و تغذیه نیاز به توجه دوچندانی دارند و هر کدام از انواع این پرندگان نیاز های اجتماعی و پزشکی مختص به خود را دارند. نگهداری از آن ها نیاز به داشتن مهارت و علم کافی میباشد در مجموعه کلینیک و پت شاپ دی تمام نیاز های مراقبتی، بهداشتی، اجتماعی و پزشکی مورد بررسی قرار گرفته و آموزش های لازم در این زمینه ارائه میشود.

خدمات مختلف دامپزشکی در مرکز تخصصی دامپزشکی محدوده غرب تهران

کلینیک و پت شاپ دی بزرگترین و معتبرترین کلینیک حیوانات خانگی محدوده سعادت آباد توانسته است با ارائه خدمات متنوع دربالاترین سطح کیفیت و جلب رضایت بالای مشتریان در صدر بهترین ها قرار بگیرد. مرکز تخصصی دامپزشکی محدوده غرب تهران با بهره گیری از تجربه و علم دامپزشکان متخصص و متبحر با انواع خدمات جراحی و درمان شامل جراحی بافت نرم، بافت سخت، فک و دندان، استخوان و غیره به یک مرکز برای درمان تمام مشکلات و بیماری های حیوانات تبدیل شده است. در مرکز تخصصی دامپزشکی محدوده غرب تهران تمام مراحل درمان شامل چکاپ، تشخیص و روش درمان تحت نظر مجرب ترین متخصصین دامپزشکی صورت میگیرد. شست و شوی زخم، درمان شکستگی ها، تجویز دارو، مدیریت و نظارت بر مراقبت حیوان و کمک به بهبود زندگی حیوانات در این مرکز انجام میشود. کلیه آزمایش های لازم از قبیل آزمایش ادرار، مدفوع، سونوگرافی و نوار قلب در کلینیک انجام میشود. برای حفظ سلامت حیوان خود لازم است تا به طور مرتب مورد معاینه دامپزشک قرار بگیرد و آزمایش ها و واکسیناسیون لازم برای پیشگیری و مقابله با بیماری ها انجا شودکلیه خدمات مشاوره در این زمینه در کلینیک دی صورت میگیرد. حیوانات برای سلامت جسمی نیاز به تغذیه مناسب دارند و نگهداری آن ها نیاز به علم و تجربه و یا مشاوره قوی دارد. داشتن اطلاعات علمی خوب در مورد حیوانات از شرایط لازم برای نگهداری آن ها میباشد اگر سلامتی حیوانی که نگهداری میکنید برایتان اهمیت دارد باید قبل از نگهداری آموزش های لازم را در این زمینه ببینید. در کلینیک و پت شاپ دی در مورد تغذیه و نگهداری مشاوره های لازم ارائه میشود. علاوه بر خدمات پزشکی، بررسی حالات روحی حیوانات مانند پرخاشگری، گوشه گیری و تنهایی، بیقراری و نا آرامی و علل ایجاد این حالات بررسی میگردد.

آدرس

تهران - سعادت آباد - پایین تر از میدان کاج - نبش کوچه 29 - جنب بانک دی - کلینیک دامپزشکی دی

موبایل

شبکه های اجتماعی