فلزیاب تک

موبایل

آدرس

تهران - ونک - ملاصدرا - شیخ بهایی شمالی - مجتمع صدف

فروش انواع فلزیاب 

نوع فلز یاب که شما انتخاب می کنید، بیشتر به این بستگی دارد که چه نوع فلزی را جستجو می کنید و جایی که به دنبال آن هستید چه شرایطی دارد، به طور کلی چند نوع فلزیاب برای اهداف مختلف وجود دارد: فلزیاب های زمینی، فلزیاب ساحلی و کشف در زیر آب و جستجوی طلا.

فلزیاب ساحل و زیر آب تمیزتر و مقاوم در برابر زنگ زدگی هستند تا بتوانند در مبارزه با خوردگی ناشی از هوای دریا و آب نمک کمک کنند، بدیهی است که برای تشخیص از طریق آب و شن که دارای خواص مختلفی نسبت به خاک خشک هستند، باید فلزیاب تک شما ضد آب و مقاوم به خوردگی باشد .

فلزیاب های طلا از فرکانس های بالاتر برای تشخیص تفاوت بین طلا و سایر فلزات استفاده می کنند، این موارد در مناطق غنی از طلا موفق تر خواهند بود، زیرا بعید است که در هر جا و مکانی طلای طبیعی پیدا کنید.

فلزیاب تک فروشنده انواع فلزیاب
یک فلزیاب چند منظوره برای مبتدیان بهترین است، این نوع، سکه و سایر اشیا فلزی را پیدا می کند و بعضی اوقات حتی می تواند مقداری طلا را استخراج کند، اگر مطمئن نیستید که چه نوع فلزیاب را نیاز دارید، یک فلزیاب چند منظوره بهترین گزینه است چرا که آزادی  عمل بیشتری برای  اکثر اهداف در اختیارتان قرار خواهد داد.

قبل از خرید از فلزیاب تک لازم است موارد مقایسه فلزیاب ها را بدانید

تبعیض:

تبعیض در موارد موجود در مجموعه فلزیاب تک اشاره به تمایز بین اهداف ردیابی دارد، به عبارت دیگر باید گفت سیگنالی که دریافت می کنید برای چه هدفی تنظیم شده، زباله های فلزی زیادی در خاک مدفون شده اند، بنابراین تبعیض باعث می شود تا وقت شما برای جمع آوری زباله تلف نشود، موارد زیادی در فلزیاب تک به صورت خودکار تنظیم می شود یا به شما امکان می دهد نوع هدف و فرکانس مورد نظر را به صورت دستی تنظیم و مشخص کنید، برای اهداف خاص مانند طلا و فلزات گران بها، فلزیاب ها باید از تبعیض یا تمایز استفاده کنند، زیرا آنها می توانند هر فلزی را کشف کنند.

موجودی زمین:

انتخاب از فلزیاب تک نیاز به شناختن نوع و موجودی زمین دارد، چرا که در هر خاکی فلزاتی همچون آهن یافت می شود، این نکته می تواند در یافتن سکه ها، جواهرات و سایر اشیا با ارزش خلل ایجاد کند، تعادل زمین اجازه می دهد فلزیاب شما از این مواد معدنی دور بماند، تغییرات مختلفی از تعادل زمین در فلزیاب ها موجود است، بسیاری از موجودی فلزیاب تک دارای مدار هستند که به طور خودکار جلوه های زمین را تشخیص داده و تنظیم می کنند یا سازنده تعادل زمین را در سطح معینی تنظیم می کند که در بیشتر محیط های جستجو به اندازه کافی کارآمد باشد.

شناسایی هدف:

یکی دیگر از مواردی که ما در فروش انواع فلزیاب به آن توجه می کنیم شناسایی هدف است، در فلزیاب تک هدف ابزاری عالی است که می تواند بین سکه ها  مانند نیکل، جواهرات نقره، زباله و فویل و یا احتمالا طلا تمایز قائل شود؛ خروجی می تواند یک صدای شنیدنی باشد که برای اشیا با ارزش بسیار زیاد و برای ناخواسته ها پایین تر قرار بگیرد که به این روش شناسایی صدا گفته می شود.

حساسیت:

نکته مهم دیگر که در فروش انواع فلزیاب در مجموعه فلزیاب تک مد نظر قرار گرفته حساسیت توانایی تشخیص اشیا فلزی از راه دور است، بیشتر فلزیاب ها دارای حساسیتی هستند که با توصیه سازنده مشخص می شود؛ در موقعیت های خاص کاهش حساسیت نیاز است، مثل مناطقی با محتوای معدنی بالا یا نزدیک خطوط برق. 

عمق جستجو:

این عمق است که در فلزیاب شما را قادر به جستجوی سکه یا اشیا دیگر می کند، فلزیاب تک با فرکانس پایین تر عمق بالاتری دارد؛ ترکیب خاک در جستجو می تواند در عمق و همچنین کویل جستجو تاثیر گدار باشد، هرچه کویل جستجو بزرگتر باشد، می توان اکتشاف را عمیق تر کرد، معمولا می توان سکه ها را تا عمق یک و نیم برابر قطر کویل جستجو پیدا کرد، اگر از کویل جستجو گر 8 اینچی استفاده می کنید، می توانید سکه هایی بین 8 تا 12 اینچ پیدا کنید.

ما در مجموعه فلزیاب تک، امکان فروش انواع فلزیاب با بهترین کیفیت، همراه با در نظر گرفتن شرایط شما، در کنار مشاوره و با بهترین قیمت ها را خواهیم داشت، پس با ما در ارتباط باشید.

آدرس

تهران - ونک - ملاصدرا - شیخ بهایی شمالی - مجتمع صدف

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط