upvc تولید درب و پنجره

موبایل

آدرس

تهران - گرمدره - کوهک - بلوار امیر آباد - کوچه تیموری - پلاک 6

تولید درب و پنجره upvc 

برای تولید پنجره upvc و همینطور درب از این جنس نیاز به رعایت یک سری نکات مهم است. مراحل ساخت پنجره یو پی وی سی به واسطه موقعیتی که دارد تعیین می شود و البته که همه مراحل ساخت می بایست توسط متخصص صورت بگیرد.

مراحل تولید درب و پنجره upvc

اولین گام در تولید پنجره upvc اندازه گیری دقیق است. ابعاد پنجره می بایست به درستی اندازه گیری شود و هر بخش از بخش دیگر مجزا در نظر گرفته شود. در نظر داشته باشید که برای تولید پنجره یو پی وی سی نیاز به دستگاه های مدرن و دقیقی است به طوری که می بایست همه اطلاعات ورودی به طور دقیق به دستگاه اعلام شده و اندازه گیری دقیق پنجره بدون هیچ خطایی صورت بگیرد. مشخص است که همه اطلاعات ورودی در این راستا نیاز به ارزیابی توسط افراد مجرب دارد. اندازه گیری پنجره یو پی وی سی می بایست توسط مترهای لیزری صورت بگیرد تا نتیجه دلخواه فراهم شود.

در گام دوم از ساخت پنجره upvc نیاز است که اطلاعات نرم افزاری به طور دقیق دسته بندی شود و انتقال اطلاعات به دستگاه سی ان سی صورت بگیرد. البته که این مراحل توسط نرم افزارهای تخصصی صورت می گیرد و معمولاً نرم افزار logical برای آن استفاده می شود. دقت و حساسیت این بخش بسیار مهم است.

در گام سوم نیاز است که تجزیه و تحلیل اطلاعات به درستی صورت بگیرد و دستور ساخت پنجره یو پی وی سی دو جداره فراهم شود. البته که تجزیه و تحلیل بر روی ابعاد و طرح پنجره صورت می گیرد و اهمیت زیادی دارد.


در نهایت نوبت به اتاق کنترل کیفیت پنجره یو پی وی سی است. به طوری که رگلاژ پنجره به طور دقیق تست شده و آزمایش های مختلفی بر روی آن صورت بگیرد. استانداردسازی پنجره یو پی وی سی اهمیت زیادی دارد و پس از رتبه گیری مشخص همه مراحل گفته شده می توان از آن برای مکان مورد نظر استفاده کرد.

مزایای تولید پنجره upvc

تولید درب و پنجره upvc با مزایای زیادی همراه است و یک روش بسیار خوب برای تعویض پنجره های قدیمی محسوب می شود.

پنجره یو پی وی سی به عنوان یک عایق بسیار خوب محسوب شده به طوری که از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند. این محصول به عنوان یک عایق صوتی کار می کند و سبب می شود که میزان آلودگی صوتی به حداقل برسد. این سبک از پنجره ها برای عایق بندی و آب بندی در فضایی که نیاز به جلوگیری از نفوذ آب است مورد استفاده قرار می گیرد.

خوشبختانه طراحی پنجره upvc به صورتی است که دارای درز بندی های بسیار مناسبی است و سبب می شود که هر نوع گرد و غبار وارد محل نشود. طبق بررسی های صورت گرفته تولید درب و پنجره upvc سبب شده تا محیط زیست به خوبی حفظ شود و انرژی نیز مهار شود و سوخت های فسیلی به حداقل برسد.

خرید تاسیسات گرمازا و سرمازا به وسیله پنجره یو پی وی سی به حداقل رسیده است به طوری که دیگر نیاز به خرید دستگاه هایی با توان بالا نخواهد بود. میزان هزینه های انرژی در این محصول کاهش داشته و البته که به عنوان یک عنصر شادی بخش در معماری داخل منزل محسوب می شود. شیشه های مخصوص دوجداره به کار رفته در طراحی پنجره یو پی وی سی به صورتی است که سبب می شود اشعه uv مهار شود.

تنوع پنجره upvc در مدل های بازشو و اشکال مختلف ترکیبی وجود دارد و البته که پروفیل های رنگی و جذابی برای این بخش دیه می شود.

مقاومت پنجره upvc در برابر زلزله بسیار زیاد است و می تواند در برابر پوسیدگی و خوردگی نیز مقاوم باشد.

متریال تولید پنجره upvc

یو پی وی سی یک متریال پلیمری محسوب می شود که دارای فرمول مخصوص به خود است. این محصول در نهایت تولید پنجره و درب دوجداره را فراهم می سازد. میزان مقاومت خمشی این محصول بالا بوده و همینطور دارای فضای حرارتی بیشتری است. ساخت فریم های پنجره در این جنس از کیفیت بالایی برخوردار است. این پروفیل ها دارای مقاومت زیادی هستند به این دلیلی در تعویض پنجره های قدیمی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. پروفیل های به کار رفته سبب می شود که میزان آسیب از فرسودگی و ضربه و حریق به حداقل برسد. این ماده از پرکننده ها، روانسازها، تثبیت کننده های حرارتی و رنگی و مقاوم کننده های مخصوصی استفاده کرده است و از کمک فرآیندها نیز استفاده شده است.


آدرس

تهران - گرمدره - کوهک - بلوار امیر آباد - کوچه تیموری - پلاک 6

موبایل

اصناف مرتبط