اورجینال پارت

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - چراغ برق - خیابان ملت - کوچه کاوه - پاساژ کیان - طبقه دوم - پلاک 205

لوازم یدکی هیوندای در بازار

قبل از آن که بخواهیم در رابطه با خرید و قیمت لوازم یدکی هیوندای در بازار صحبت کنیم، لازم است ابتدا اطلاعاتی در رابطه با این برند بزرگ خودروسازی ارائه کنیم. برند هیوندای یکی از بزرگترین برند های فعال در صنعت خودروسازی به شمار می آید که در سال های اخیر موفق به کسب سهم زیادی از بازار خودرو در سراسر جهان شده است. این برند بزرگ خودروسازی امروزه در بسیاری از کشور های جهان دارای نمایندگی های مجاز فروش و همچنین کارخانجات تولید خودرو می باشد. خودرو های شرکت هیوندای در ایران طرفداران بسیار زیادی داشته و روز به روز فروش محصولات این برند کره ای در ایران رو به افزایش است. لازم به ذکر است که تولید انواع خودرو های هیوندای در ایران توسط شرکت کرمان موتور در حال انجام می باشد. بسیاری از خدمات خودرو های هیوندای از قبیل فروش، سرویس، تعمیرات، عرضه لوازم یدکی و... در ایران توسط نمایندگی مجاز شرکت هیوندای ارائه می شود.همانطور که گفته شد تمامی خدمات مربوط به خودرو های هیوندای از جمله عرضه لوازم یدکی در ایران توسط نمایندگی های مجاز و عاملان فروش ارائه می شود. البته لازم به ذکر است که در سال های اخیر لوازم یدکی غیر اصلی انواع خودرو های هیوندای با قیمت بسیار ارزان وارد بازار شده و حجم بالایی از آن ها نیز به دلیل قیمت ارزان به فروش رفته اند. لوازم یدکی غیر اصلی توسط شرکت های چینی و توسط سودجویان وارد بازار شده و تحت عنوان قطعات اورجینال هیوندای به فروش می رسند. کارشناسان نیز همواره خرید لوازم یدکی اورجینال هیوندای را توصیه می کنند واز جمله مهم ترین مزایای خرید لوازم یدکی اورجینال هیوندای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخورداری از طول عمر بسیار بالا

 • برخورداری از ضمانتنامه و گارانتی معتبر

 • برخورداری از تمامی استاندارد های بین المللی

 • عدم آسیب رسانی به بخش های مختلف خودرو

 • کاملا سازگار و هماهنگ با دیگر قطعات خودرو

 • برخورداری از بسته بندی استاندارد و مقاوم

 • برخورداری از نشان اصالت محصول

و...

بهترین روش خرید لوازم یدکی اورجینال هیوندای

در حال حاضر لوازم یدکی هیوندای در بازار فراوان است اما تشخیص اصلی و یا غیر اصلی بودن آن ها برای بسیاری از افراد کار دشوار و سختی می باشد. از همین رو نیز به خریداران توصیه می شود قبل از لوازم یدکی هیوندای در بازار ابتدا بررسی هاو تحقیقات لازم را برای یافتن مراکز مجاز و معتبر عرضه لوازم یدکی هیوندای را انجام داده و سپس اقدام به خرید نمایند.بهترین روش خرید لوازم یدکی اورجینال هیوندای مراجعه به نمایندگی های مجاز فروش یا شرکت های وارد کننده قطعات اورجینال هیوندای در کشور می باشد. البته لازم به ذکر است که تنها در برخی از شهر های کشور نمایندگی های مجاز عرضه لوازم یدکی هیوندای فعال هستند و در بسیاری از شهر های کشور این نمایندگی های مجاز فعالیت ندارند. شرکت هایی نظیر اورجینال پارت در زمینه واردات مستقیم انواع لوازم یدکی اورجینال هیوندای فعالیت داشته و از طریق آن ها می توان به راحتی تمامی قطعات اصلی خودرو های اورجینال هیوندای را با قیمت مناسب خریداری کرد.

قیمت انواع لوازم یدکی هیوندای در بازار

قیمت انواع لوازم یدکی هیوندای در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مرکز عرضه کننده

 • اورجینال یا فیک بودن محصول

 • قیمت ارز

 • شرایط بازار

 • نوع خودرو هیوندای

 • و...

قیمت انواع لوازم یدکی هیوندای در بازار تحت تاثیر قیمت ارز بوده و با تغییرات قیمت ارز همواره شاهد تغییر قیمت انواع لوازم یدکی هیوندای در بازار هستیم. در مراکز عرضه کننده مستقیم لوازم یدکی اورجینال هیوندای همچون نمایندگی های مجاز و وارد کنندگان اصلی همواره قیمت قطعات نسبت به بازار بسیار ارزان تر است و از طرفی باید در نظر داشت که لوازم یدکی غیر اصلی موجود در بازار گاها بسیار ارزان هستند اما از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشند. مشخصات فنی و ویژگی های انواع خودرو هیوندای با یکدیگر تفاوت داشته و همین موضوع نیز باعث می شود تا قطعات آن ها با یکدیگر دارای تفاوت هایی از نظر قیمت و مشخصات فنی باشند.شرکت اورجینال پارت به عنوان وارد کننده اصلی انواع لوازم یدکی هیوندای و کیا در کشور به شمار می آید. قیمت روز انواع لوازم یدکی هیوندای در بازار و همچنین لوازم یدکی کیا در بازار را می توان از کارشناسان فروش اورجینال پارت جویا شده و از طریق این مجموعه اقدام به ثبت سفارش و خرید انواع لوازم یدکی هیوندای و کیا نمود.
آدرس

تهران - چراغ برق - خیابان ملت - کوچه کاوه - پاساژ کیان - طبقه دوم - پلاک 205

تلفن

موبایل