ساب سازان ایرانیان

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - کیلومتر 13 - جاده مخصوص - بعد از گروه بهمن - کوچه امید - نبش اول شرق

تولیدکننده پولیش خودرو 

ساب سازان ایرانیان اوّلین تولید کننده پولیش خودرو در ایران محسوب می‌شود و محصولات آن از نظر کیفیّت و بازده قابلیّت رقابت با محصولات خارجی را دارا می‌باشند. در ادامه قصد داریم تا اطّلاعاتی را در رابطه با این شرکت و دلایل موفّقیت روز افزون آن به شما عزیزان ارائه دهیم و ویژگی‌های محصولات آن را عنوان نماییم.

چرا شرکت ساب سازان ایرانیان به عنوان بهترین تولید کننده پولیش خودرو در ایران شناخته می‌شود؟


استفاده از جدید‌ترین تکنولوژی‌ها برای تولید انواع پولیش خودرو:

 تکنولوژی یکی از اصلی‌ترین جنبه‌های صنایع مرتبط با خودروسازی می‌باشد و در این زمینه معمولاً شرکت‌هایی که از تکنولوژی‌ها و فن آوری‌های جدیدی‌تری استفاده می‌کنند موفّقیت بیشتری را کسب خواهند کرد. شرکت ساب سازان ایرانیان به عنوان بهترین و اوّلین تولید کننده پولیش خودرو در ایران همواره در تلاش بوده است تا محصولاتش را بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید کند زیرا موفّقیت و بقا در این زمینه نیازمند استفاده از جدید‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا و تولید محصولات رقابتی می‌باشد. این شرکت با بهره‌مندی از دانش بروز خود در زمینه‌ی تولید انواع پولیش خودرو توانسته است تا محصولاتی باکیفیّت و مطابق با استانداردهای جهانی را تولید نماید و این ویژگی موجب تبدیل شدن آن به بهترین تولید کننده پولیش خودرو و بهترین فروشنده پولیش خودرو شده است و شهرت فراوانی را برای این مجموعه‌ی صنعتی به ارمغان آورده است. نتیجه‌ی تلاش‌های شبانه‌روزی این شرکت کسب استاندارد ایزو 9001 در سال 2015 میلادی می‌باشد و به راحتی می‌توان متوجّه شده که چرا این مجموعه به عنوان شناخته شده‌ترین کارخانه‌ی تولید کننده پولیش خودرو در ایران انتخاب شده است.

استفاده از نیروهای کارآزموده و ماهر توسّط این تولید کننده پولیش خودرو:

ساب سازان ایرانیان از زمان شروع فعّالیت خود همواره در تلاش بوده است تا بهترین‌ها را در مجموعه‌ی خود گرد هم آورد تا بتواند محصولاتی ارزنده در زمینه‌ی پولیش خودرو را به بازار ارائه دهد و این ویژگی در گذر زمان منجر به تبدیل شدن این شرکت به قدرتمند‌ترین تولید کننده پولیش خودرو در ایران شده است. این شرکت که اوّلین تولید کننده پولیش خودرو در ایران نیز می‌باشد با استفاده از نیروهای کارکشته و متخصصین جوان توانسته است تا ظرفیّت تولیدی خود را در سال‌های گذشته چندین برابر کند و تمامی نیاز‌های بازار داخلی ایران را تحت پوشش خود قرار دهد و قرارگیری این موارد در کنار یکدیگر باعث شده است تا شرکت ساب سازان ایرانیان به بهترین تولید کننده پولیش خودرو و موفّق‌ترین فروشنده پولیش خودرو در ایران تبدیل شود و این مجموعه بتواند کیفیّت و بازده محصولات خود را روز به روز افزایش دهد.

برخورداری از سابقه‌ای طولانی در زمینه‌ی همکاری با شرکت‌های بزرگ خودروسازی:

در سال 1390 و با تشدید تحریم‌های ظالمانه‌ی آمریکا شرکت ایران خودرو در زمینه‌ی تامین پولیش‌های 3M دچار مشکل جدّی شد و به این ترتیب اوّلین جرقّه‌ی همکاری شرکت ساب سازان ایرانیان با شرکت ایران خودرو زده شد و این شرکت از آن پس به عنوان تولید کننده پولیش خودرو و فروشنده پولیش خودرو فعّالیت خود را آغاز کرد. از آن تاریخ تا به امروز شرکت ساب سازان ایرانیان دایره‌های فعّالیت‌های خود را روز به روز افزایش داده است و امروزه به اصلی‌ترین تولید کننده پولیش ماشین برای شرکت‌های بزرگی همچون ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، بهمن خودرو، مدیران خودرو، سام صنعت و بسیاری از شرکت‌های فعّال و مطرح در زمینه‌ی خودروسازی شده است و به بزرگ‌ترین تولید کننده پولیش خودرو در ایران بدل گشته است. این ویژگی نشان دهنده‌ی کیفیّت بالای محصولات این شرکت در مقایسه با پولیش‌های خارجی می‌باشد و شما می‌توانید با کمک دستان پرتوان صنعت گران این تولید کننده پولیش ماشین تمامی نیاز‌های خود را برطرف نمایید.


قیمت مناسب محصولات:

شرکت ساب سازان ایرانیان کسب و کار خود را بر مبنای جلب رضایت مشتریان بنا کرده است و از آنجایی که فروش محصولات با قیمتی مناسب یکی از بهترین روش‌ها برای راضی کردن مشتریان می‌باشد، این مجموعه تمامی تولیدات و محصولات خود را با قیمتی کم‌تر نسبت به مدل‌های خارجی و محصولات شرکت‌های رقیب روانه‌ی بازار می‌کند تا بتواند از این طریق رضایت کامل شما مشتریان عزیز را کسب کند و این ویژگی یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیّت ‌بی نظیر این تولید کننده پولیش خودرو در میان خریداران می‌باشد.

آیا شرکت ساب سازان ایرانیان به عنوان قدیمی‌ترین تولید کننده پولیش خودرو در ایران از مواد اوّلیه باکیفیّت برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند؟

بله! شرکت ساب سازان ایرانیان به منظور افزایش کیفیّت محصولات خود و جلب رضایت مشتریان همواره از مواد اوّلیه باکیفیّت برای تولید محصولات خود استفاده کرده است و این ویژگی یکی از دلایل موفّقیت این تولید کننده پولیش خودرو در بازارهای داخلی و خارجی می‌باشد و در واقع، به همین دلیل است که پولیش‌های این شرکت از چنین بازده و کیفیّت بالایی برخوردار هستند و مشتریان با یک بار استفاده از محصولات شرکت ساب سازان ایرانیان به مشتری دائمی این شرکت تبدیل می‌شوند.

آدرس

تهران - کیلومتر 13 - جاده مخصوص - بعد از گروه بهمن - کوچه امید - نبش اول شرق

تلفن

موبایل