پارکت آرین

موبایل

آدرس

تهران - نیاوران

پارکت آرین؛ انتخابی دقیق و هوشمندانه

پارکت آرین در کنار سایر کفپوش هایی که در بازار عرضه می شوند یک استثنا به شمار می رود. می گوییم استثنا به این دلیل که توانسته است از همان بدو ورود به بازار مشتریان پروپا قرصی پیدا کند. می گوییم استثنا زیرا  معتقد هستیم که نصب و اجرای پارکت چوبی و به خصوص پارکت آرین می تواند
زیبایی و آرامش را با رنگ بندی بدیع و زیبای خود به خانه شما ببخشد. ظهور نسل جدید انواع پارکت ها و پارکت های چوبی در حدود 60 سال قبل موجب شده بود تا در اغلب منازلی که از دکوراسیون آن دوره در اروپا و سایر کشورها تبعیت می کردند با استقبال فراوانی از جانب مشتریان مواجه شود. با این وجود در کشور ما نیز این نوع پارکت و به خصوص برندها و نام های آشنایی از قبیل پارکت آرین توانسته است از هر نظر پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. بخشی از این استقبال و تقاضا مرهون تنوع در رنگ و مدل های مختلف آن است. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص این نوع پارکت و ویژگی های منحصر به فرد و بی نظیر آن را در اختیار شما قرار دهیم.
مزایای استفاده از پارکت آرین
پارکت آرین می تواند جایگزین مناسبی برای انواع کفپوش و به خصوص کفپوش های چوبی باشد. هر چند شاید لازم باشد که در این زمینه اطلاعات مناسبی کسب کنید و بتوانید از بین نمونه های موجود مطابق با سلیقه خودتان پارکت مورد نظرتان را انتخاب کنید. برخی از مهمترین ویژگی هایی که توانسته است پارکت مذکور را به عنوان گزینه نخست مشتریان این محصول معرفی کند عبارتند از:
سبک و مدل های متنوع
نصب آسان پارکت آرین
مطابقت با اصول طراحی و دکوراسیون داخلی
سبکی و سهولت جابجایی
قیمت مناسب پارکت آرین
قابلیت تعمیر و ترمیم                                                                                                                              
سبک و مدل های متنوع
یکی از ویژگی های بارز انواع پارکت آرین سادگی و در عین حال رنگ بندی متنوع آن است. بدین معنی که شما می توانید در کنار بهره مندی از طیف گسترده ای از  رنگ و نقش همچنین بتوانید انتخاب آزادانه تری را تجربه کنید. در واقع کلکسیون ارزشمندی از انواع پارکت را می توانید مشاهده کنید که در بین آنها می توانید بر اساس سلیقه خودتان پارکت مورد نظر را  سفارش دهید.
نصب آسان پارکت آرین
نصب و اجرای پارکت چوبی و انواع پارکت آرین توسط نصابان و تیم های حرفه ای که در این زمینه تجربه و مهارت زیادی دارند انجام می گیرد. توصیه می کنیم در این زمینه صرفا از نصابان مورد تایید مجموعه پارکت آرین استفاده کنید. در واقع نصب انواع پارکت به مراتب راحت تر از سایر کفپوش های چوبی بوده و می تواند در مدت زمان  به مراتب کمتری در مقایسه با سایر مصالح و کفپوش های مورد نظر مورد استفاده قرار گیرد.
مطابقت با اصول طراحی و دکوراسیون داخلی
انواع پارکت موجود در مجموعه پارکت آرین منطبق با معیارها و استانداردهای طراحی و دکوراسیون مدرن می باشد. به طوری که می تواند در هر نوع فضای داخلی و محیط مسکونی، اداری یا تجاری مورد استفاده قرار گیرد. طرح های چشم نواز و زیبای این نوع پارکت که می توانند با هر نوع فضای مدرن در رنگ بندی های مختلف نظر علاقه مندان و مشتریان را از هر نظر به خود جلب نماید.
سبکی و سهولت جابجایی
یکی دیگر از مزایای استفاده از پارکت آرین وزن کم و نیز قابلیت جابجایی آسان می باشد. به همین دلیل لازم نیست که شما هزینه های بالایی را بابت حمل این نوع پارکت متحمل شوید. همچنین وزن مناسب  و انعطاف این نوع پارکت موجب می شود تا در نقاط مختلف به راحتی نصب و مورد استفاده قرار گیرد.
قیمت مناسب پارکت آرین
نکته قابل توجه دیگری که می تواند موجب رضایتمندی بیشتر شما به عنوان مشتری انواع پارکت آرین شود قیمت مناسب آن می باشد. در واقع قیمت پارکت مذکور در برابر سایر کفپوش ها و سایر مصالحی که بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرد مناسب بوده و با در نظر گرفتن کاربردهای متنوع آن خرید این محصول  از هر نظر مقرون به صرفه است.
قابلیت ترمیم و تعمیر
همچنین یکی از مزایای نصب و استفاده از این پارکت قابل تعمیر بودن آن است. بدین معنی که در صورت معیوب بودن یا وجود مشکلاتی از قبیل آسیب دیدگی به دلیل ضربه یا آسیب های جانبی می تواند تعمیر شده و از این نظر می تواند مورد توجه مشتریان قرار گیرد. توصیه می کنیم به منظور نصب و تعمیرات پارکت کیفیت عالی از تیم های حرفه ای مجموعه پارکت آرین بهره بگیرید و از سایر افراد و کسانی که در این زمینه تجربه ندارند به دلیل حساسیت ویژه ای که نصب این نوع پارکت دارد خودداری فرمایید.

آدرس

تهران - نیاوران

موبایل

اصناف مرتبط