لیفتراک پاور پارت

موبایل

آدرس

تهران - اتوبان سعيدى - جنب كمربندى آزادگان - روبروى ايران خودرو - ديزل گاراژ گلبين - انتهاى گاراژ

تعمیر و سرویس لیفتراک

مجموعه «لیفتراک پاور پارت» با سالها تجربه و کسب دانش در خصوص تعمیر و سرویس لیفتراک خدمات تخصصی خود را در زمینه تعمیرات انواع لیفتراک از جمله لیفتراک های برقی، دیزلی و گازی ارائه می کند. این مجموعه با در اختیار داشتن تجهیزات روز و پیشرفته دنیا و با بهره گیری از بهترین تعمیرکار لیفتراک آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. در ادامه مقاله قصد داریم برای کسب اطلاعات بیشتر به توضیح مطالبی در خصوص لیفتراک و انواع آن بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

لیفتراک چیست؟

لیفتراک یک نوع ماشین صنعتی است که از آن برای جابجایی و حمل و نقل انواع بارهای سنگین استفاده می شود. این نوع ماشین برای اولین بار در اوایل قرن بیستم توسط شرکت کلارک تولید شد. این ماشین وزن های سنگینی را می تواند بالا برده و جابجا کند. اما در اصل حداکثر توانی که هر کدام از این ماشین ها می توانند حمل کنند توسط کارخانه های سازنده تعیین می شود. لیفتراک ها انواع مختلفی مانند برقی، دیزلی، بنزینی یا دوگانه سوز دارند.

لیفتراک دیزلی: از نظر سوخت مصرفی، این نوع لیفتراک نسبت به سایر انواع آن پر قدرت­تر می باشد. توان حمل بار توسط لیفتراک های دیزلی بسیار بالا بوده و برای جابجایی بارهای سنگین از تناژ 2 تا 70 تن طراحی شده اند. از این نوع لیفتراک به دلیل دودی که تولید می کند در مکان های روباز و بدون سقف استفاده می شود. همچنین لیفتراک دیزلی غیر قابل اشتعال است؛ از این رو می توان از آن برای حمل بارهایی که خطر مشتعل شدن دارند، استفاده کرد.

لیفتراک برقی: لیفتراک‌های برقی از قدرت و راندمان بالایی برخوردار هستند. از مزیت های این ماشین بی سر و صدا بودن، حرکت روان و مانور عالی، سرویس آسان، مقرون به صرفه بودن و تولید نکردن دود و آلایندگی می باشد.

لیفتراک گازی: این ماشین با سوخت گاز کار می کند. قابلیت حمل 2 تا 5 تن بار را دارد. برای اطمینان از عدم نشتی گاز، این دستگاه ها باید روزانه مورد بررسی قرار بگیرند.

لیفتراک بنزینی: قدرت و توان بالا و سرویس آسان از ویژگی این ماشین است. به دلیل تولید آلایندگی و دود و بالا بودن هزینه های سوخت آن، این نوع لیفتراک کمتر مورد استقبال قرار گرفته است.  

لیفتراک دوگانه سوز: سیستم سوخت رسانی این دستگاه از نوع گازی و بنزینی می باشد. این دستگاه ها قابلیت حمل بار از 2 تا 5 تن را دارند. این نوع لیفتراک در مقایسه با نوع دیزلی آلایندگی و صدای کمتری دارد.

به طور کلی لیفتراک هم مثل سایر محصولات صنعتی باید از استانداردهای لازم برخوردار بوده و از آن تبعیت کند. لیفتراک می تواند کالا را تا ارتفاع معینی بالا ببرد و بدون واژگونی بار، آن را حمل کند. این ماشین حتی قابلیت عبور از مناطق و سطوح ناهموار را هم دارد. برای این منظور لیفتراک های مخصوصی طراحی شده اند که بتوان با استفاده از آن در کارخانه هایی که بخش های ناهموار دارد حمل بار را انجام داد.  

حرکت کردن با لیفتراک صنعتی، تخصص و گواهینامه مخصوص نیاز دارد. برای این منظور راننده لیفتراک باید پس از گذراندن دوره های آموزشی گواهینامه مخصوص رانندگی با این ماشین را دریافت کند. برای جلوگیری از  خطرات احتمالی و بروز تصادف در نواحی صنعتی باید تابلوهای مربوط به عبور لیفتراک نصب گردد.

نگهداری، تعمیر و سرویس لیفتراک

تعمیر و سرویس لیفتراک در مجموعه «لیفتراک پاور پارت» صورت می گیرد. این مجموعه در فضایی گسترده احداث گردیده است. این تعمیرگاه لیفتراک کلیه امکانات و تجهیزات فنی و تخصصی لازم را در اختیار دارد. مجموعه «لیفتراک پاور پارت» در تعمیرات انواع لیفتراک اقدامات خود را در زمینه عیب یابی، سرویس و نگهداری انواع لیفتراک به بهترین شکل و با کیفیت بالا به انجام می رساند. خاطر نشان می سازیم در ارائه خدمات و تعمیرات تخصصی لیفتراک همواره در تلاش هستیم از پیشرفته ترین تجهیزات بهره گرفته و بر تکنسین های دوره دیده و حرفه ای تکیه کنیم. ما تا کنون در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک و بازسازی آن در انواع مختلف دیزلی، برقی، گازی و... رضایت مشتریان را مد نظر قرار داده ایم. پرسنل ما در تلاش هستند تا با بروز کردن دانش و مجهز نمودن خود به فنون مهندسی جدید اقدامات خود را به نحو احسن و اطمینان بخش به انجام برسانند.





آدرس

تهران - اتوبان سعيدى - جنب كمربندى آزادگان - روبروى ايران خودرو - ديزل گاراژ گلبين - انتهاى گاراژ

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط